StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [jednostki] Jakie wojsko?

Rahnen - 21 Lipiec 11, 21:28

Ale ogólnie do tematu: rekrutuję kuszników, niewolników, zbrojnych(krzyżowców) i rycerzy. Tylko w razie konieczności rekrutuję inne jednostki:)
TwierdzaBoss - 15 Lipiec 12, 18:34
Temat postu: Re: Jakie wojsko?
banan12321 napisał/a:
Elo, mam pytanko: Otóż gramy z kumplami przez gameranger po 2 vs2; 10 000 kasy na początek. Mamy 1 godzinę na rozbudowę, a potem się jedziemy. Kumple zaczęli budować rycerzy i ja lecę na nich 300 łuczników na koniach, 200 rycerzy - to oni mnie jadą w 10 sekund.

Jaką taktykę obrać? Myślałem żeby zamiast rycerzy budować tych z tarczami co są obok rycerzy, ci sami tylko bez koni - o wiele oni są słabsi? Bo na rycerzy kasy w kit idzie, na same stajnie.

Prosiłbym o odpowiedź kogoś zaawansowanego w tę grę, aby mi doradził taktykę na znajomych, myślałem nad tymi rycerzami bez koni (nie wiem jak się nazywają) i łucznikami na koniach. Do tego jeszcze jedno pytanko: gdy buduję tarcze i daję je do łuczników na koniach to tarcze robią taki kwadrat w środku, a konie dookoła tarczy. Co źle robię, że te tarcze są w środku wszystkie a nie rozsypane po całym wojsku?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Edycja: Kacper


Zbrojni są silniejsi od ich odpowiedników na koniach :) a i rycerzom ustaw postawę obronną a łucznikom na koniu na utrzymaj pozycje jak będą cię atakować to twoje wojo idzie na nich i masz wspracie łuczników :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group