StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [porównanie] Który przeciwnik w grze jest najmocniejszy?

turgon - 26 Czerwiec 09, 14:12

Szczerze mówiąc jak robiłem sobie przeglądy przeciwników (tzn. mapki z wieloma postaciami), to najbardziej wkurzali mnie kalif i rysiek. Wilk za późno wychodzi z tą swoją leniwą armią. Zanim on mnie dosięgnie moi kusznicy i łucznicy oraz balisty na wysuniętych basztach wraz z konnymi łucznikami zniszczą jego wspaniałą armię ;]
Mixer - 28 Czerwiec 09, 02:01

Daje tu ciekawostke może przez was znaną może nie, w każdym bądź razie nie będę zakładał na to oddzielnego tematu. Przyjrzyjcie się Szczurowi jak mówi do nas - "Sprawy mają się dobrze..." można łatwo zauważyć że Szczur nie ma nóg!! Wyraźnie widać że jest "zrobiony" tylko do pasa xD. Można powiedzieć że widać jak lewituje nad ziemią :D
jankes1124 - 30 Czerwiec 09, 07:47

turgon napisał/a:
Wilk za późno wychodzi z tą swoją leniwą armią.


Leniwie, ale jak zaatakuje to już porządniejszymi siłami w porównaniu do Kalifa.


turgon napisał/a:
Zanim on mnie dosięgnie moi kusznicy i łucznicy oraz balisty na wysuniętych basztach wraz z konnymi łucznikami zniszczą jego wspaniałą armię ;]


Oczywiście jest to prawdą, ale kogo armie będziemy dłużej tępić? Wilka czy np Kalifa?
Chyba każdy zna odpowiedź na to pytanie...

Black_Monk - 12 Lipiec 09, 22:29

Kto by według was wygrał starcie:

-Zbrojny Wilka
_Zbrojny Lwiego Serca?

Bordinio - 13 Lipiec 09, 11:10

Oczywiście Lwiego Serca. Wilk uprzykrza życie mieszkańcom rzeczami niemiłymi. To skutkuje ujemną premią bitewną jego jednostek.
Lord Radek I - 16 Lipiec 09, 15:32

Moimi faworytami są : Saladyn i Ryszard Lwie Serce.
Ryszard posiada dobry atak , używa kopaczy , katapult. Zauważyłem , że czasami wybiera miejsca w których mur jest najsłabszy i tam atakuje ;] Niestety jego obrona jest zbyt słaba... Gospodarka też nie jest najlepsza.

Saladyn za to posiada bardzo dobrą gospodarkę i obrone , a jego ataki są tylko troche słabsze od Ryszarda.

cesarz matthew - 17 Lipiec 09, 08:06

Mi najlepszy Wilk jak da mu się rozbudować to po 2 h to może nawet puścić ok. 450 żołnierzy i Lwie serce dużo atakuje i do 300 góra 350
Lord Pepsi - 27 Lipiec 09, 09:17

Na ryśka jest sposób. Szybko rekrutujcie armie. Najlepiej troche arabskich łuczników. Ale tak naprawde rysiek nie sprawia mi kłopotu. Atak ma dobry, ale na obronę HA i krzyżacy. Po niem. Najmocniejszy jest wilk albo fryderyk. Ale najbardziej nie lubie kalifa i wezyra. Przez niewolników.
SuJo - 4 Sierpień 09, 09:13

Mi Wilk,,wogóle nie sprawia problemu bardziej mi sprawia''Kalif,,jeden nieudany atak i znowu się rozbuduje wiec ja stawiam na Kalifa.....
jankes1124 - 4 Sierpień 09, 09:21

Tak, Kalif szczególnie swoimi niewolnikami robi sporo zamieszania...
Lord Smerf - 4 Sierpień 09, 09:21

Kalif jest słaby, jego jedyne plusy to szybka rozbudowa i ataki rozpoczynane po bardzo krótkim okresie czasu z użyciem zróżnicowanych jednostek. Jego zamek jest łatwy do zdobycia przy pomocy kilku katapult, najlepiej z wsparciem konnych łuczników i pikinierzy na lorda.

Różne typy zamków Wilka zdobywa się różnymi sposobami. Najczęściej to trebusze, katapulty i HA oraz pikinierzy/asasyni na lorda.

olkowiec23 - 18 Sierpień 09, 18:59
Temat postu: ..
Najlepsi:
-zamek-Wilk
-atak-Lwie Serce
-obrona-Saladyn
-gospodarca-Fryderyk

Przemas lr - 19 Sierpień 09, 09:03

Wszyscy są słabi, ale myśle, że dla początkujących dobry jest Kalif, gdyż robi szybkie ataki. Potem Saladyn.
MaxMacior - 19 Październik 09, 14:12

Dla mnie pokonanie wszystkich lordów to jak odebrać dziecku cukierka. :mrgreen: No ale jak mam wybierać to wybieram Wilka. Może mieć on dobry zamek ale trzeba mieć dobrą mapę gdzie może zbudować duży zamek.


intel005 - 21 Październik 09, 13:17

Nagraj film jak pokonujesz 7 wilków na mapie: Ty bez ŻADNYCH zasobów, oni ze WSZYSTKIMI.
Oczywiście przewaga: 40k - oni 3k - ty. Zobaczymy jak łatwo "odbierzesz ten CUKIERECZEK".


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group