StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Kingdoms - Alpha 4

Kita - 26 Lipiec 10, 11:45

A czy z parafii te surowce mogą w jakiś sposób ubywać?
Lutel - 26 Lipiec 10, 12:17

Jak ktoś je kupi :) . Drewno, kamień, żelazo i smołę może kupić zarządzający stolicą parafii w celu ulepszenia obrony stolicy.
Kita - 26 Lipiec 10, 12:28

A żarcie? Może je przeznaczać na rozbudowę gildii?
Lutel - 26 Lipiec 10, 12:38

Te sprzedane, które jest składowane w parafii? Niestety nie, trzeba więc czasami odżałować kasy i oddać surowce na rozbudowę za darmo. :)
Kita - 26 Lipiec 10, 13:26

Właśnie ja już z dobre 10k oddałem, tylko nie wiem co z tym co jest w mieście, dużo tego, warto coś w tym zrobić ;)
Drizzt - 26 Lipiec 10, 13:27

Ile na 8 lvlu powinienem mieć tak tartaków i kamieniołomów? Mam 10 tartaków i 5 kamieniołomów oraz jedną kopalnie żelaza.
Persil - 26 Lipiec 10, 13:30

W związku z tym,że powrócił wrogi zamek,czy taka warownia wytrzyma atak 100 chłopa i 20 łuczników?Daje linki do screenów.

Sorka,już skasowane.

Proszę o szybką odpowiedź.

Czes - 26 Lipiec 10, 13:37

Mieliśmy nie rozpowszechniać screenów...
Lutel - 26 Lipiec 10, 13:37

Uważam, że tak. Może dla pewności zrób z 10 chłopów i daj ich jak najbliżej siedziby. Łucznicy powinni powystrzelać chłopów, którzy się wedrą do zamku.
Czes - 26 Lipiec 10, 13:41

Persil, jest już utworzone przez Odyna podforum w tym dziale. Musisz poczekać aż Cię doda do niego. Może spróbuj napisać PM. Tam będziemy mogli wymieniać się screenami jako, że będą tam sami gracze.
Przemall - 26 Lipiec 10, 14:36

Elo nie jestem władcą parafi ale czy mogę dać wojska do jej obrony?? i co ona daje poza handlem?
PolishCJ - 26 Lipiec 10, 14:53

Jeżeli nie jesteś zarządcą to możesz wysłać posiłki, ale zajmie się nimi już zarządca (innymi słowy, Twoi wojacy przepadną na rzecz parafii). Budynki budowane w stolicy poprawiają kondycję całej parafii, a udane ataki przeprowadzane ze stolicy oznaczają dodatkowy honor dla wszystkich członków parafii.
Przemall - 26 Lipiec 10, 14:55

to ja mam badziewną parafię, jest 90 łuczników ale wszyscy schowani, zamiast na murach

nie sorry te 90 to cena, a to strasznie drogo u mnie kosztują 20 złota,

no to kilka pytan

1. jak wysłać wojska na pomoc parafi
2. czy można atakować ludzi z mojej parafi
3. czy mogę zaatakować swoją parafię
4. i po co jest parafi jedzenie?

PolishCJ - 26 Lipiec 10, 15:04

1. (poprawka!) Na mapie zaznacz stolicę i wybierz (po prawej) 'Send Troops' (dobrze mówię?)
2. Nie.
3. Nie.
4. Do podnoszenia poziomów budynków. Samo jego zbudowanie nic nie daje, dopiero po odpowiedniej 'dawce' jedzenia przynosi efekt. Np.:
Gildia drwali na początku nie daje bonusów. Po zainwestowaniu w niej kilku tysięcy jabłek, przechodzi na wyższy poziom i zwiększa produkcję drewna w parafii o 10%. I dalej, więcej jabłek (a także sera) to kolejny poziom: +19% drewna. Itd...

Przemall - 26 Lipiec 10, 15:08

a to dobre to jest bo już się bałem że ci co są obok mnie zaatakują mnie, bo ja słaby jestem

EDIT: no to ja mam chyba coś nie tak bo właśnie udało mi się wysłać atak na moją parafię

EDIT2: ta opcja jest tylko na graczach i to nie jest wysyłanie wojsk tylko surowców


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group