StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Taktyka

xSoNyx - 13 Czerwiec 09, 20:53

Moja takta to:P Full Tum HA + tarcze wspierane przez piki pomiędzy nimi z 30 żeby mieli podpórkę obok armia Templariuszy za nimi assysani:) I JEsT PARtY:D
speeder11 - 14 Czerwiec 09, 10:23

Teraz na multi w większości stosuje się HA + tarcze i dodatkowo asasyni. Niektórzy lubia także dodać rycerzy na koniach (jak np. ja), bo moim zdaniem to daje przewagę ;)
The Headhunter - 15 Czerwiec 09, 15:13

Zapominacie o najszybszej jednostce o dużej sile w grupie używanej na atak na króla = Pałkarze
xSoNyx - 15 Czerwiec 09, 16:21

Też prawda ostatnio widziałem jak 3-4 graczy;p stosowali pałkarzy.
Maciek - 15 Czerwiec 09, 19:15

xSoNyx napisał/a:
Moja takta to:P Full Tum HA + tarcze wspierane przez piki pomiędzy nimi z 30 żeby mieli podpórkę obok armia Templariuszy za nimi assysani:) I JEsT PARtY:D
Twoich postów nie da się zrozumieć. Co chwile tylko :D albo :P . To jest irytujące.

off - top: Ja stosuje tarcze ochraniające 30,40 pałkarzy i HA a za nimi konni rycerze. Na pierwszy ogień wysyłam rycerzy którzy niszczą bramę, potem podchodze tarczami i resztą woja. HA wystrzeliwują obrońców z murów, wież i siedziby a pałkarze wchodzą na siedzibe i atakują lorda.

The Headhunter - 15 Czerwiec 09, 20:56

Dokładnie maciekolos. Pałkarze są świetni jeżeli chodzi o wybicie króla na koniec a także na drobne "spięcia" poza zamkami(poza strzałami kuszników/łuczników). Natomiast przed murami HA i trebusze(poważane ze względu na brak możliwości niszczenia ich bez uprzedniego wyjścia z zamku, pod warunkiem że je dobrze ulokujesz na mapie).
Kamil - 15 Czerwiec 09, 23:29

Jak gram w multi nie zdradze ale moge powiedzieć jak w singlu :P
200-300 HA (zalezy od przeciwnika)
+ 100 tarcz
Między Ha "wplatam" kilkadziesiąt Rycerzy które biorą na siebie część strzał a wiadomo ze są bardziej wytrzymalsi :) dodatkowo uzywam ich do niszczenia balist ogniowych postawionych przy murach oraz budynków na zewątrz zamku
Gdy juz zamek jest opanowany wysyłam na lorda pałkarzy :P

Takim sposobem pokonuje większość przeciwników ;]

speeder11 - 16 Czerwiec 09, 10:06

Pałkarzy tez sie na multi uzywa
ponceriusz - 16 Czerwiec 09, 17:52

jankes1124 napisał/a:


ponceriusz napisał/a:
Ja na single nie używam HA i asasynów, bo wtedy jest za łatwo,


To jakim sposobem Ty grasz? Atakujesz włócznikami, żeby było ciekawie?


No prawie zgadłeś, atakuje żeby było ciekawie, tylko że rzadko używam włóczników. HA używam tylko na wilka, a asasynów na wilka i saladyna.

Lord Radek I - 16 Lipiec 09, 18:07

Na Multi dawno nie grałem , więc opisze jedną z wielu taktyk na Single:
a)Jeżdże na około zamku wroga konnymi łucznikami i wybijam strzelców , do tego dochodzi jeszcze grupka kuszników chronionych przez tarcze.
b)buduje katapulty i trebusze jak najdalej od zamku wroga , ale żeby oczywiście mogli ostrzeliwywać mury ;] Przy machinach zostawiam 10 pikinierów i 2 balisty ogniowe.
c)Gdy z zamku wroga nie zostanie już nic , wysyłam pałkarzy na króla ;]

Forik - 16 Lipiec 09, 20:35

ponceriusz, Lepiej nie pisz nic , bo się ośmieszasz.
cesarz matthew - 17 Lipiec 09, 08:16

Najcześciej używam ha+ asy
jankes1124 - 17 Lipiec 09, 08:28

Też mam zawsze HA. Teraz zacząłem więcej katów używać...
DonKamillo - 17 Lipiec 09, 14:35

speeder11 napisał/a:
Teraz na multi w większości stosuje się HA + tarcze i dodatkowo asasyni. Niektórzy lubia także dodać rycerzy na koniach (jak np. ja), bo moim zdaniem to daje przewagę ;)


Podstawa to katapulty. A jak ktos gra bez katapult na "normalnej" mapie to znaczy ze jest noobem i nie ma sensu o takiej grze rozmawiac.

T-Rex - 17 Lipiec 09, 19:32

Może niech sobie każdy sam zdecyduje czy katapulty czy bez, bo jak dla mnie to żadna podstawa.
A noob to noob - nie czym gra, tylko jak gra.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group