StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [porównanie] wilk czy fryderyk

HaeL - 20 Lipiec 10, 17:09

Schadow... Wilk jest dobry na wszystkich, czy też tych, którzy szukają słabych punktów, czy też nie.

Frycek na pewno jest słabszy od Wilka, to muszę przyznać i - jak koledzy wcześniej zadeklarowali - strasznie wolno robi wojsko.

Tak więc wolf pwn3d!

Schadow - 21 Lipiec 10, 12:48

Wilk jest dobry ale nie oznacza, że się go nie idzie pokonać.

Kiedyś zrobiłem test Sułtan Abdul kontra Fryderyk. Abdul wygrywał ... zbrojnymi niszczył mury ale nie oglądałem na tyle długo by sprawdzić kto by wygrał, lecz stawiam na Abdula :)

Janek - 26 Sierpień 10, 14:00

Prawda jest taka że dla każdego gracza który ma duże obycie z Crsuaderem i gra w niego nie od dziś to każdy z komputerowych lordów to słabiak. Wilk bez wątpienia jest najlepszy jest skuteczny w ataku i ekonomikę też nie ma najgorszej. Jeśli chodzi o podbój zamku to różnica między fryderykiem a Wilkiem jest następująca układ zamku Fredyryka praktycznie się nie zmienia natomiast wilk ma wiele układów budowy zamku. I trudności z jego pokonaniem zależą właśnie od tego na jaki układ trafimy. Kto grał w 50 misji w krucjacie ten wie że najtrudniejszy zamek do zdobycia to ten wielki w kształcie trójkąta u którego z przodu za trzy duże wieże kwadratowe. Inne jego zamki jest zdobyć łatwiej ale i tak Fryderyk nie dorównuje wilkowi swoim zamkiem nie ważne od układu wilka. Takie jest moje zdanie.
Piotrek - 22 Wrzesień 10, 20:02

troche dziwne że w ogóle ktos jest za frydkiem. frydek 20 min minie od jego pierwszego ataku a wilczek to 10. już nie mówie co by było z ryszardem. rozwalił by go jak dinozaur człowieka xd
Jovan - 11 Listopad 10, 16:11

Zdecydowanie Wilk! Fryderyk jak dla mnie jest bardzo przereklamowany. Zanim on cokolwiek zrobi, to Wilk będzie miał już jakieś podstawy pod to, by komuś zagrozić. Cesarz mógłby z nim powalczyć, ale potrzebowałby do tego spokoju przez długi czas. Nie mówiąc o kolosalnych potrzebach na surowce. Wilk jest solidny niemal we wszystkim i to go stawia wysoko na liście najlepszych przeciwników.
Tay - 11 Styczeń 11, 16:28

olko121 napisał/a:

fryderyk : Ranisz moje uczucia! :cry:
ha haFryderyk jest dobryale nie najlepszy :mrgreen:


Nie widzę sensu w Twoim poście. Czy on coś wnosi do tematu? Nawet nie wypowiedzałeś swojego zdania na temat ankiety.

Dla mnie lepszy jest Wilk. Gdy pierwszy raz grałem w Warchesta spodziewałem się po Fryderyku czegoś lepszego od Wilka i mocno się rozczarowałem ;/ Momentami gorszy od Szczura.

K.DRift - 6 Luty 11, 11:17

Można sprawdzić kto jest lepszy, zrobić rozgrywkę ty, Fryderyk,wilk wysłać swojego władce żeby go zniszczyli i walka będzie się kręciła wokól Fryderyka i wilka bo cb już nie będzie ;)


Proszę nie nadużywać koloru, post przestaje być czytelny.
- Bordinio

Artut97 - 6 Luty 11, 15:26

Tylko muszą być daleko od siebie, bo zrobiłem obok Szczura i Ryszarda i Szczur wygrał.

Co do tematu Wilk lepszy.

Artok - 28 Marzec 11, 15:29

Fryderyk zdecydowanie lepszy.Mimo , że atakuje słabszymi siłami , to ma zdecydowanie lepszą obronę zamku.Nie robi go tak ogromnego jak Wilk , przez co łatwiej mu się bronić.
Bernkow - 31 Marzec 11, 13:20

Pomimo tego, ze wiekszosc bylo za Wilkiem ja jednak jestem za Cesarzem Fryderykiem.
Wilk był dobry w pierwszej czesci Sronghold (twierdza), w krzyzowcu jednak jego rozbudowa jak i taktyka (ataki itp.), prezenuja mniejszy poziom niz Cesaz Fyderyk.

Duncan - 31 Marzec 11, 19:24

Artok napisał/a:
Fryderyk zdecydowanie lepszy.Mimo , że atakuje słabszymi siłami , to ma zdecydowanie lepszą obronę zamku.Nie robi go tak ogromnego jak Wilk , przez co łatwiej mu się bronić.


Przepraszam i wiem że każdy ma swoje zdanie co do tego tematu ale...
Fryderyk ma po 1 kusznika na jednej wieży lub czasami 2 , wilk zaś ma wypełnione więcej na wieży + jeszcze mangonele lub balisty ...

PS. Wilk nie zawsze robi duże zamki .... :)

Pozdrawiam .

Bernkow - 31 Marzec 11, 20:00

Duncan napisał/a:
Artok napisał/a:
Fryderyk zdecydowanie lepszy.Mimo , że atakuje słabszymi siłami , to ma zdecydowanie lepszą obronę zamku.Nie robi go tak ogromnego jak Wilk , przez co łatwiej mu się bronić.


Przepraszam i wiem że każdy ma swoje zdanie co do tego tematu ale...
Fryderyk ma po 1 kusznika na jednej wieży lub czasami 2 , wilk zaś ma wypełnione więcej na wieży + jeszcze mangonele lub balisty ...

PS. Wilk nie zawsze robi duże zamki .... :)

Pozdrawiam .

JAk juz wspomnailem w poprzedniej mojej wypowiedzi, Wilk , siał postrach wśród graczy może i w pierwszej częscie gry (Twierdza - Stronghold), ale w Krzyżowcu, nie jest on tą postacią która przewaza nad Fryderykiem.

Duncan - 31 Marzec 11, 20:05

Bernkow napisał/a:
Duncan napisał/a:
Artok napisał/a:
Fryderyk zdecydowanie lepszy.Mimo , że atakuje słabszymi siłami , to ma zdecydowanie lepszą obronę zamku.Nie robi go tak ogromnego jak Wilk , przez co łatwiej mu się bronić.


Przepraszam i wiem że każdy ma swoje zdanie co do tego tematu ale...
Fryderyk ma po 1 kusznika na jednej wieży lub czasami 2 , wilk zaś ma wypełnione więcej na wieży + jeszcze mangonele lub balisty ...

PS. Wilk nie zawsze robi duże zamki .... :)

Pozdrawiam .

JAk juz wspomnailem w poprzedniej mojej wypowiedzi, Wilk , siał postrach wśród graczy może i w pierwszej częscie gry (Twierdza - Stronghold), ale w Krzyżowcu, nie jest on tą postacią która przewaza nad Fryderykiem.



Ekhem? ....
Nie wiem jak w Stronghold 1 ale w stronghold crusader jest on najmocniejszym przeciwnikiem przed Saladynem :) .
A ty jeśli się nie mylę napisałeś na odwrót :) .

Xeno - 1 Kwiecień 11, 19:35

Wilk jeśli buduje duży zamek to jest nieco słabszy w ataku jak i obronie, ale jeśli stawia mały zameczek z 2 kwadratowymi basztami to jest trudno podejść. Ponadto rekrutuje arabów i używa wszelkich pułapek od wilczych dołów po smolne rowy. Fryderyk jedynie wysyła kawalerie do niszczenia naszej gospodarki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group