StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Krzyżowcy czy arabowie? Kto silniejszy?

Eaffo - 5 Marzec 12, 13:20

Jedynymi plusami konnych łuczników (HA) jest to że mogą strzelać podczas jazdy lub też ich prędkość przemieszczania się ale ich strzały są znacznie słabsze niż zwykłych łuczników.
DonKamillo - 5 Marzec 12, 16:30

Ich strzały są identyczne jak zwykłych łuczników a w grze multiplayer konni łucznicy to podstawa.
Kupiec Hrupkuw - 5 Marzec 12, 18:36

Mylicie się i to bardzo. Arabscy łucznicy są prawie 2x lepsi od europejskich. Zróbcie sobie test to się przekonacie.
Trndjava - 5 Marzec 12, 19:19

ja mam taktykę jak gram HA i atakują mnie np. miecznicy to uciekam do tyłu do póki ich nie zabije

(domyślam się że nie ja jeden używam tej taktyki)

Eaffo - 5 Marzec 12, 19:32

To chyba normalne. Gdyby ci miecznicy doszliby do naszych to prędko by się to skończyło
Kupiec Hrupkuw - 5 Marzec 12, 22:26

Mam lepszą taktykę, robię 50 katapult i 2 uderzeniami i nie ma żadnych łuczników czy mieczników, a nawet assasynów ;-) nie wiem czy gracie na multi.
DonKamillo - 5 Marzec 12, 22:30

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Mam lepszą taktykę, robię 50 katapult i 2 uderzeniami i nie ma żadnych łuczników czy mieczników, a nawet assasynów ;-) nie wiem czy gracie na multi.

Widać, że raczej nie.

Elmo - 19 Maj 12, 11:16

Wiadomo, że w gdyby zrobić każdą jednostkę z 2 budynków, wygrali by europejczycy.
Chodziło mi o to że:

Konny łucznik,assasyn, arabski zbrojny, miotacz ognia, arabski łucznik,niewolnik na europejczyków :P

Rahnen - 20 Maj 12, 07:42

Jak dla mnie konni łucznicy są definitywnie najlepsi z strzelców, mimo iż kusznicy są silniejsi, nie są tak przydatni jak konni łucznicy. Ja ich zwykle rzadko używam w singlu że względu na koszty.
TwierdzaBoss - 15 Lipiec 12, 18:15

jako że jestem arabem (nie dosłownie!) to używam arabów...asasyni żądzą bo sam ich szkolę...:D oczywiście wynajmuję inżynierów...powinni dać jakiś odpowiednik inżynierów dla arabów!

[ Dodano: 15 Lipiec 12, 18:16 ]
Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Mam lepszą taktykę, robię 50 katapult i 2 uderzeniami i nie ma żadnych łuczników czy mieczników, a nawet assasynów ;-) nie wiem czy gracie na multi.


LUDZIE!ZBROJNI!NIE MIECZNICY!A ARABSKIE ODPOWIEDNIKI ZBROJNYCH TO ARABSCY SZABLIŚCI!

Pako - 29 Wrzesień 12, 18:56

Mimo, że gram krzyżowcem to częściej używam arabów. Z europejskich jednostek szkolę zazwyczaj jedynie łuczników.
zbrojny120 - 2 Październik 12, 14:01

TwierdzaBoss napisał/a:
jako że jestem arabem (nie dosłownie!) to używam arabów...asasyni żądzą bo sam ich szkolę...:D oczywiście wynajmuję inżynierów...powinni dać jakiś odpowiednik inżynierów dla arabów!

[ Dodano: 15 Lipiec 12, 18:16 ]
Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Mam lepszą taktykę, robię 50 katapult i 2 uderzeniami i nie ma żadnych łuczników czy mieczników, a nawet assasynów ;-) nie wiem czy gracie na multi.


LUDZIE!ZBROJNI!NIE MIECZNICY!A ARABSKIE ODPOWIEDNIKI ZBROJNYCH TO ARABSCY SZABLIŚCI!


Nie tak ostro. W oryginale mamy "Swordsman" Czyli miecznik. Po prostu tłumaczenie nie jest dosłowne.

RedFire1998 - 22 Listopad 12, 15:28
Temat postu: Krzyżowcy czy arabowie
Ja najczęściej na początku używam arabów a później krzyżowców. :shock: :mrgreen:
Malkey95 - 24 Listopad 12, 11:05

Europejczycy są najlepsi.. a z arabów używam tylko konnych łuczników, i asassynów.
Banshee - 24 Luty 13, 09:14

Europejskich jednostek nie używam prawie w ogóle, ewentualnie kuszników do obrony :) .

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group