StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Najdziwniejsze przypadki w grze :D

Maciek - 1 Kwiecień 10, 06:47

Mi się coś takiego wydarzyło na starym kompie. Tyle że wrogi konny łucznik nie strzelał do moich na wieżach, a moi nie strzelali do niego. Grałem z polakiem. Mówił że nie może nim ruszyć. Mówił że jak na niego klika to pojawia się tylko pasek życia. Brak interfejsu... To na pewno był jego konny łucznik... Bo miał taki sam kolor...
wojtas630 - 4 Kwiecień 10, 18:50

(Do jedikarix i Gad)... Szkoda że nie dodaliście screnna :D 8-)
Hawk - 15 Sierpień 10, 15:50

Z tym marszalkiem to byl zwykly bug ja tez tak umiem np. jedzie lucznik konny arabski i dajesz go tak by lecial po prostej linii , naciskasz na mur maly lub duzy i gdy prawie kon dotknie kursora to ty stawiasz mur i włala kon jest na murze

ja kiedys tez mialem dziwny przypadek lecz nie robilemm ss wlocznik jednostka szczura byla w rzece nie chodzi mi o fose tylko o normalna rzeke

Schadow - 19 Sierpień 10, 10:04

Grałem w jedną z misji Krucjaty, zbudowałem 6 sadów jabłoni, ale w jednym nie było drzew tylko domek i płot + gościu nie zbierał owoców w swoim sadzie tylko w pozostałych sadach, gdy owoce dojrzały.
adriannn - 20 Sierpień 10, 06:08

Wczoraj jak to przeczytałem i potem włączyłem crusadera, też tak miałem :lol:
Dawid - 25 Sierpień 10, 16:44

Elo, jeszcze w to gracie ? Ja kiedyś w to grałem, ale miałem przerwy chyba ze 2 lata, a widzę że nadal naparzacie w ta gierkę ;) No to schowajcie sobie króla w bramie, jak król wejdzie do bramy to ją zamknijcie, a potem kliknijcie ( spacje ) budynki się skurczą, a króla nie ma ;)


Może jakieś przecinki, ogonki ?
- Bordinio

jamesiorek - 13 Wrzesień 10, 19:17

Znacie może taki trik ?

Stawiacie ile chcecie muru i bramę (ma być tak aby brama była przy murze)

Dajecie np. pałkarza i każcie mu wejść na mur, ale kiedy on wchodzi na bramę, to szybko kasujecie tę bramę

Pałkarz jest na murze - każecie mu zejść z tego muru i znowu każecie mu tym razem wejść - Wchodzi na mur , jak asasyn co nie ?

p.s Czasami się nie udaje... Nie trzeba szybko, tylko trochę szybciej niż normalnie (chyba)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group