StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [problem z misją] Kampanie historyczne: Tyr

Kubala - 13 Październik 09, 10:03
Temat postu: [problem z misją] Kampanie historyczne: Tyr
Zaczynam grę i jakoś idzie. Potem wróg atakuje, i niszczy mi farmy. Odbuduje, to znów je niszczy.
Co mam zrobić???

jankes1124 - 14 Październik 09, 18:21

Najlepiej to nauczyć się dobrze grać :D

Nie no żartuje... Postaraj sie więcej żołnierzy rekrutować. Pamiętaj, że czasami lepiej jest robić włóczników, niż rycerzy... Możesz ustawić minimalne podatki... Musisz pokombinować...

Wojcisz - 14 Październik 09, 19:00

http://www.youtube.com/wa...from=PL&index=4 Ja tak grałem i przeszedłem bez większych trudności.
Hunter - 17 Październik 09, 13:01

Która to kampa? Królewska Krucjata?

PS. To już wiem która. Porada : Zrób se tyle popularności, żebyś mógł dać "brak racji". Wtedy szybko uzbierasz chleba.

Wojcisz - 17 Październik 09, 13:04

Tak.Masz w opisie filmu na YT.
Kubala - 19 Październik 09, 17:58

Dzięki, spróbuje.
donald040 - 14 Listopad 13, 15:13

Nie kombinuj, nie śpiesz się, ogródź farmy niskim murem, rób tylko kuszników, to wygrasz ja robiłem tak samo i wygrałem bez problemów.
Lechu - 23 Listopad 13, 13:55

Jesli jest to kampania nt. żeby uzbierać chleb, to jest to BANALNE.
To tak, budujesz parę farm jabłoni, wyłączasz możliwość jedzenia chleba(klikasz w tą księge skryby, potem już chyba wiesz)odbudowywujesz farmy pszenicy, robisz ok. 1-2 młyny i oczywiście piekarnie, tak z 6-8, następnie robisz grotników i ok. 40 włóczników, gdy tylko łucznicy konni wroga się pojawią ty ich atakujesz, jest to bardzo proste.

Mam nadzieje, że pomogłem i Tobie i być może innym graczom.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group