StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Nowe zamki dla przeciwników!

Odyn - 9 Czerwiec 09, 21:27
Temat postu: Nowe zamki dla przeciwników!
Na forum Firefly Studios niedawno zakończono konkurs na nowych przeciwników stworzonych przy pomocy Modding Utilities. Poniżej zamieszczam wszystkie nadesłane do nich i zakwalifikowane prace:

Marszałek 1 - Grand Emperor (autor)


Marszałek 2 - Anthony Hatcher


Marszałek 3 - Anthony Hatcher


Saladyn 1 - Lord of Hell


Saladyn 2 - Anthony Hatcher


Saladyn 3 - Seigneur des Louprs Noirs


Wilk 1 - Art of Math


Wilk 2 - Joe Alba


Wilk 3 - Barbarius and Vovvy


Wilk 4 - Seigneur des Louprs Noirs


Nie testowałem jeszcze tych plików, ale na pewno działają. Aby zmierzyć się z swoim ulubionym przeciwnikiem dysponującym nowym zamkiem należy ściągnąć plik .aiv (kliknij PPM na obrazek i "Zapisz element docelowy jako...") i podmienić go z tym znajdującym się w folderze aiv gry. Zalecam zrobić kopię zapasową...

jankes1124 - 9 Czerwiec 09, 22:25

Zamki piękne... Pewnie trudno będzie je zdobyć, ale zobaczy się... Za niedługo pobieram zameczki :D
Maciek - 10 Czerwiec 09, 07:27

Na stronghold heavengames też umieszczają fajne zameczki Szczura, Węża, Wieprza i kalifa.
jankes1124 - 10 Czerwiec 09, 10:08

Te zamki u góry zajmują połowę powierzchni mapy 400x400 :P
jankes1124 - 12 Czerwiec 09, 08:18

Zauważcie, że wykorzystane są te najbardziej wytrzymałe wieże... No i jest jeszcze obserwacyjna...
Percival - 12 Czerwiec 09, 09:35

Fajne zamki... Mnie podobają się wszystkie, choć takie "super" to chyba nie są. Szkoda tylko, że nie można robić nowych botów, tylko trzeba edytować innych.
jankes1124 - 12 Czerwiec 09, 10:58

Tengu napisał/a:
nie można robić nowych botów



Nooooo dokładnie...

xSoNyx - 13 Czerwiec 09, 20:58

Ładne zameczki może sam się pobawię w takie coś i zrobię coś od siebie :)
Marori - 13 Czerwiec 09, 23:27

Zgadzam się, piękne zameczki ;) !. teraz to będzie gra! Kto wie może i ja cuś drapne :> ,
jankes1124 - 14 Czerwiec 09, 08:04

Ciekaw jestem ile nam zajmie zajęcie takich trzech zamków...
ponceriusz - 14 Czerwiec 09, 15:06

Zostaw marzenia dla siebie...

Te zamki są zbyt duże w porównaniu z oryginalnymi zamkami przeciwników, nie skończyliby ich w skirmish przed czyimś atakiem, chyba, że wszyscy by mieli takie ogromne.

Cytat:
Maciekolos, mógłbys dać stronke z mapami do pobrania o których ty mówisz?


No też chciałbym wiedziec ( ten fragment tego postu to tylko przypomnienie ).

PS chyba stronkę z zamkami...

Pawel19M - 28 Sierpień 09, 14:12

A nie można pobrać trzech zamków Wilka czy tak ? Tylko jeden z tych trzech ?
Lord Smerf - 28 Sierpień 09, 14:15

Nie rozumiem pytania... Pobrać można wszystkie zamki, można je też edytować lub stworzyć nowe... Napisz trochę czytelniej.
Pawel19M - 28 Sierpień 09, 14:16

No bo np Wilk ma zawsze jeden i ten sam zamek więc jak mogę pobrać 3 różne zamki na raz i podmienić ? To w końcu jak, pobiorę te 3 zamki i Wilk będzie robił na różnych mapach 3 różne zamki ?
Lord Smerf - 28 Sierpień 09, 14:19

Właśnie Wilk tworzy wiele typów zamków, te trzy trzeba podmienić z trzema istniejącymi w folderze aiv ;-) . Wilk będzie tworzył je w zależności od typu mapy i ilości posiadanych materiałów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group