StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [problem techniczny] Aiv editor - problem techniczny

ziomek123417 - 31 Grudzień 13, 11:30
Temat postu: [problem techniczny] Aiv editor - problem techniczny
Siemka!
Mam problem, mianowicie z AIV Edytorem. Robię w AIV edytorze zamek dla szczura, zapisuje, kopiuje 8 razy na pulpit, zmieniam nazwę na rat1, rat2, rat3 itd. aż do rat8. Kiedy wchodzę do gry, w trybie potyczka, wybieram jako przeciwników 7 szczurów, i każdy buduje zamek, taki jaki ma podstawowy tzn. te zawijasy, schody na zewnątrz, ale żaden nie buduje takiego układu jaki jest w moich plikach .aiv.
Co do zbędnych pytań
Tak zrobiłem kopię pliczków szczura
Tak zamieniłem pliki
Tak robiłem to w AIV Edytorze

Specjalne dla maciekolos:
Tak kopiowałem te pliki po kolei.[/b]

Maciek - 31 Grudzień 13, 11:39
Temat postu: Re: Aiv editor - problem techniczny
ziomek123417 napisał/a:
Specjalne dla maciekolos:
Tak kopiowałem te pliki po kolei.[/b]


To mnie zdziwiło :O

Do rzeczy: po skopiowaniu tych plików na pulpit i zmienieniu ich nazw, musisz przenieść je do folderu C:/Program Files/Firefly Studios/Stonghold Crusader/aiv ( domyślnie ).

ziomek123417 - 31 Grudzień 13, 12:10

Pisałem że zamieniłem pliki.
Szyszek - 31 Grudzień 13, 19:17

A podczas kopiowania plików do folderu aiv kliknęłeś, aby pliki zostały podmienione?
ziomek123417 - 31 Grudzień 13, 21:25

Tak...
SirKirkor - 31 Grudzień 13, 22:31

Jesli na komputerze posiadasz podst. Pliki z budowy zamku szczura zgraj je na pendrive/ plyte oraz usun je z komputera. Nastepnie odpal gre. W razie problemow z_powrotem wrzuc podstawowe pliki( oczywiscie od poczatku podkreslajac, zakladam, ze mozesz je miec.) Jesli to nie bedzie przyczyna- uzyj google. Byc moze gdzies jest opisany twoj problem.


S.

Hunter - 1 Styczeń 14, 10:37

Wejdź w folder z AIV editorem a następnie wejdź w zakładkę "villages" - i usuń wszystkie zamki stamtąd. Jeżeli tworzysz zamek w AIV i nadpiszesz istniejący zamek, efektu nie będzie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group