StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [problem techniczny] Twierdza Krzyzowiec Problem z Multi

rojman1988 - 15 Listopad 13, 21:11
Temat postu: [problem techniczny] Twierdza Krzyzowiec Problem z Multi
nie dziala multi w twierdzy krzyżowiec... grałem w nią zanim miałem jeszcze neta. i chciałem sobie zrobić teraz takie retro granie z bracholem... łączymy się przez gamerangera wszystko ładnie pięknie dopóki się nie włączy giera. wyskakuje mi "Oczekiwanie na Gospodarza..." i tak mogę czekać w nieskończoność... wersje gry mamy taka sama... może ktoś miał taki problem? co mam zrobić??
Bordinio - 16 Listopad 13, 11:20

Macie wspólną sieć, a to znaczy, że trudno będzie się połączyć. Sam przez to przechodziłem dawno temu i nie znalazłem rozwiązania. Jeżeli nawet Gameranger sobie nie radzi to wątpię w możliwość gry. Możecie jeszcze spróbować programu hamachi.
rojman1988 - 16 Listopad 13, 13:56

nie mamy wspolnej sieci bo tak dokladnie to kuzyn i mieszka gdzie indziej;pp gramy w kilka osob znaczy graja bo tylko ja nie moge sie polaczyc :-(
Bordinio - 16 Listopad 13, 20:22

Jaki masz internet ? Radiówkę ?
rojman1988 - 17 Listopad 13, 01:20

neostrada
Bordinio - 17 Listopad 13, 12:20

Oni mają to samo ? No to dziwne, że Gameranger sobie nie radzi. Na pewno firewall wyłączony i inne blokady ?
rojman1988 - 17 Listopad 13, 14:57

tez maja neo. a z tym firewallem to nie wiem bo laik ze mnie;]
Bordinio - 17 Listopad 13, 16:53

Panel Sterowania -> System i zabezpieczenia -> zapora systemu Windows, powinna być wyłączona lub dodaj wyjątek. Nie wiem czy dodanie aplikacji ( Stronghold Crusader ) do wyjątków zadziała tak jak jej wyłączenie, ale warto spróbować. Masz jakiegoś antyvira, który też ma w sobie firewall'a ? (Np. ESET smart security )
rojman1988 - 18 Listopad 13, 10:01

kaspersky mam
Maciek - 18 Listopad 13, 13:57

No to go wyłącz na czas gry.
rojman1988 - 20 Listopad 13, 00:38

nic nie dziala :-( probowalem wszystkiego :-( :-( :evil:

[ Dodano: 20 Listopad 13, 11:43 ]
gameranger ma jakies swoje ip?? bo uzywam do sciagania bit comet i zeby mmi normalnie dzialal musze w ustawieniach modemu wpisywac ip ktore prz neostradzie jest zmienne... czy ma to jakis wplyw na twierdze i gamerangera??


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group