StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [problem techniczny] Crusader map tools 1.2

StyleSkiller - 8 Listopad 13, 09:22
Temat postu: [problem techniczny] Crusader map tools 1.2
Witam. To mój pierszy temat więc proszę o wyrozumiałość za wszelkie popełnione błędy. Mam problem z Crusader map tools 1.2. Instalacja programu przebiegła pomyślnie, później miałem problem z odpaleniem programu który rozwiązałem przy pomocy waszego forum. Niestety to nie był koniec problemów mianowicie nie mogę uruchomić mapy do edycji by stworzyć własną kampanię mianowicie chodzi o Nice. Uruchamiam program zaznaczam Nice klikam dwukrotnie i nic się nie dzieje :/ podkreślam że nie znam się na obsłudze tego programu obcuje z nim pierwszy raz. Gdy to nie pomogło kliknąłem WORK a następnie Instal Map wybieram Nice i również nic się nie dzieje :/ . Próbowałem zmienić nazwę mapy z .map na .sav niestety nie umożliwiło mi to uruchomienia mapy. Szukałem jakichś poradników obsługi programu w google niestety nie udało mi się znaleźć i załamuję ręce. Temat wydaje się nobowski ale bardzo proszę o pomoc za którą z góry dziękuję. Pozdrawiam !

Minęło prawie dwa dni a pomocny żadnej. Serdeczne dzięki panowie :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group