StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [problem techniczny] Odinstalowanie Twierdza Crusader Extrem

cyaaaa2 - 31 Lipiec 13, 05:49
Temat postu: [problem techniczny] Odinstalowanie Twierdza Crusader Extrem
Witam !

Mam problem z odinstalowaniem Twierdzy Krzyzowiec Extreme. Gdy wlaczam autoruna, wyskakuje mi tylko mozliwosc gry w nia (po kliknieciu okienko znika) i odinstalowanie, po ktorym wyskakuje mi blad w zalaczniku. Przy odpaleniu samego setup.exe w plikach plyty wyskakuje mi blad, ze posiadam juz wersje 1.2, a chce zaisntalowac wersje 1.0 i karze mi pierw odinstalowac ta nowsza wersje. Usuwalem wszystko zwiazane z twierdza, w panelu sterowania (i znow blad z zalacznika), rejestrze recznie i programami (ccleaner, regcleaner) oraz czyscilem foldery w dyskach. Dodam jeszcze, ze wczesniej sciagnalem i zainstaowalem jakas ruska wersje (prawdopodobnie to ta wersja 1.2) w ktorej po odpaleniu nie bylo nawet napisow takich jak nowa gra, po prostu puste pola, dlatego sciagnalem polska wersje 1.0. Oczywisce gre chce ponownie zainstalowac. Pozdrawiam :)

Bzyk - 31 Lipiec 13, 07:33

Spróbuj zainstalować jeszcze raz grę w tej samej lokalizacji, a potem usunąć.
cyaaaa2 - 31 Lipiec 13, 12:22

Ale przeciez juz mowilem, ze gdy probuje zainstalowac wyskakuje mi blad, ze posiadam juz nowsza wersje (1.2) i zeby zainstalowac starsza wersje, ta aktualna (1.0) musze pierw odinstalowac wersje 1.2, a gdy probuje odinstalowac wersje 1.2 wyskakuje mi blad w wczesniejszym zalaczniku.
Bordinio - 31 Lipiec 13, 12:30

Możesz kombinować, czyli usunąć całą zawartość folderu z grą, a następnie wyczyścić rejestr z wpisów o tej grze. Powinno się dać ją na nowo zainstalować i odinstalować. To rozwiązanie chyba nie jest do końca dobra z racji tego, że jakieś śmieci mogą pozostać w systemie.
cyaaaa2 - 31 Lipiec 13, 12:42

Usuwalem juz wszystkie pliki twierdzy z folderow, probowalem w rejestrze, ale nie chce sie usunac, pojawia sie pasek postepu przy usuwaniu, a plik dalej jest. W zalaczniku jest folder z ktorego probuje zainstalowac gre, moze to cos da.
Bzyk - 31 Lipiec 13, 15:18

1. Sam się wkopałeś
2. Spróbuj tego http://support.microsoft....l_and_Uninstall

cyaaaa2 - 31 Lipiec 13, 18:07

Lipa troche nawet nie znajduje ;/

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group