StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Ulepszenie gry Stronghold Crusader

Mkbewe - 25 Marzec 13, 18:56
Temat postu: Ulepszenie gry Stronghold Crusader
Witam :)
Jestem tu nowy chociaż dobrze gram w Stronghold Crusader. Jednakże mam dwa pytania:
1) Czy można dodać misje i kampanie z warchesta i extreme do crusadera?
2) czy jest jakiś program do tworzenia nowych przeciwników (ta szesnastka mi się znudziła)

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Maciek - 25 Marzec 13, 18:59

1) Misje możesz ściągnąć z internetu. Polecam moją, jeszcze nieskończoną kampanię "Okazja". Niemożliwe jest dodanie nowych kampanii.
2) Nie.

Mkbewe - 25 Marzec 13, 19:18

A te misje to można jakoś zrobić, że po ukończeniu 50 jest tak jakby 51. I gdzie można ściągnąć te misje, bo nie chcę kupować warchesta i extreme?
Maciek - 25 Marzec 13, 19:26

Chodzi Ci o takie misje... Cóż, jest jeszcze jeden szlak, w którym jest dodatkowe 30 misji ( w Warchest'cie ), w których walczymy z Opatem, Nizarem, Marszałkiem, Wezyrem, i Emirem. Niestety musiałbyś kupić Warchesta, aby ten drugi szlak zdobyć . Nie da się natomiast zrobić własnego szlaku ( tzn. w drugim szlaku krzyżowca z Warchesta jest dodatkowe 30 misji, czyli razem 80, aczkolwiek niestety nie da się samemu zdefiniować kolejnych, czyli przykładowo 81, 82, 83... ). Możesz przecież samemu ustalać tak jakby kolejne misje za pomocą zwykłej potyczki ( sam wybierasz mapę i przeciwników ). Polecam zagrać także w kampanie historyczne, gdzie występuje ciekawa, [ w miarę ] historyczna fabuła.
Mkbewe - 25 Marzec 13, 21:36

Szkoda. Czyli tym samym nie mogę importować szlaku crusadera do extreme?
I jeszcze jedno pytanie jakie są różnice między zwykłym crusaderem a crusaderem hd?

Maciek - 26 Marzec 13, 07:10

1. W Extreme jest jeszcze jeden szlak w którym jest 20 misji. Na szczęście jeśli kupisz Extreme, w opakowaniu będzie także Warchest.

2. W Crusaderze HD jest możliwość wybrania większej rozdzielczości, co jest przydatne jeśli masz duży monitor. Niestety, nie ma polskiej wersji patcha HD.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group