StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [crusader] Nagrywanie

Khazisab - 29 Styczeń 13, 21:33
Temat postu: [crusader] Nagrywanie
Witam
jestem nowy na forum i mam problem z grą Twierdza. Otóż nie mogę tej gry nagrywać nie wiem czemu.
Moje pytanie brzmi czym nagrywać Twierdze lub jak nagrywać?

Lord Smerf - 29 Styczeń 13, 21:35

Fraps powinien zadziałać. Z tego, co pamiętam, wersja testowa pozwala nagrywać filmy tylko do 30 sekund. Jeśli Fraps nie chce współpracować, jest jeszcze Camtasia Studio.
Khazisab - 29 Styczeń 13, 21:46

Mam Frapsa.i on nie chce nagrywać a camtasia studio spróbuje. Ja znam gościa który Twierdze nagrywa programem DxTory a ja próbowałem i nie da się. Więc jak on to nagrywał? Zależy mi na tym żeby nagrywać programem DxTory.
Lutel - 29 Styczeń 13, 22:13

To spytaj tego gościa :p . Osobiście nagrywałem za pomocą programu Camtasia Studio i nie miałem z tym żadnych problemów. Fraps'em też się da, on jedynie nie nagrywa menu, ani wstawek między misjami, tylko już samą rozgrywkę.
Khazisab - 29 Styczeń 13, 22:47

Mi zależy żeby menu też a ten gościu nie odpisuje. Ten gościu to Cytrusandswiatek6. I nie za bardzo umiem się posługiwać camtasia studio.
Bzyk - 29 Styczeń 13, 22:57

Nagrywa się programem Camtasia Recorder (w zestawie, chyba, że da się go nie instalować).
Khazisab - 29 Styczeń 13, 23:01

Wiem tylko ja nim się nie umiem obsługiwać.
Lutel - 29 Styczeń 13, 23:29

Camtasia Studio jest bardzo prostym programem. To był mój pierwszy program, z którego korzystałem do nagrywania i od razu wiedziałem, co i jak.

Poszukaj na YouTube jakiś poradników, to pierwszy jaki znalazłem:
http://www.youtube.com/watch?v=QPNIpqM5hOg

Khazisab - 30 Styczeń 13, 07:29

Ok dzięki zobaczę. A nie ma sposobu na DxTory? Bardzo mi zależy bo ten program mało zajmuje i ma podczas nagrywania mały spadek fps'ów
Lutel - 30 Styczeń 13, 08:41

Nie znam tego programu więc Ci nie pomogę. Spróbuj tego:
http://www.youtube.com/watch?v=S8QpCGD6ouk

Khazisab - 30 Styczeń 13, 15:37

A gdzie się zapisują filmy nagrane Camtasia recorder?
Lutel - 30 Styczeń 13, 16:06

Możesz sobie zmienić folder, w Camtasii klikasz Tools -> Options -> na dole masz "Temporary storage folder". Tam też zobaczysz, gdzie się zapisują :) .
Khazisab - 30 Styczeń 13, 16:43

Acha ok dzięki a czy nie wiecie dlaczego programy do nagrywania takie jak fraps nie chcą nagrywać tej gry i jak to naprawić?
Lutel - 30 Styczeń 13, 17:05

Nagrywają, ale już samą rozgrywkę, bez menu. Czemu? Trudno powiedzieć, trochę jakby Fraps "myślał", że menu to jeszcze nie gra, tylko pulpit.
Khazisab - 30 Styczeń 13, 17:36

No ale obejrzyj sobie Cytrusandswiatek6 nagrywa z pulpitem. A i nie wiem dlaczego ale fraps nagrywa rozgrywkę ale na jedną czwartą ekranu, dlaczego i jak to naprawić?

[ Dodano: 30 Styczeń 13, 18:15 ]
I jeszcze jedno pytanie jak zmniejszyć twierdze do okienka? bo w opcjach się nie da

[ Dodano: 30 Styczeń 13, 18:19 ]
sory że tyle pytań ale mam jeszcze jedno. Podczas nagrywania camtasia studio gra mi się normalnie uruchamia i jest na pełnym ekranie ale jak obejrzę filmik to jest uruchomiona w oknie jak to naprawić?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group