StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [problem techniczny] Problem z AIV Editor

Malkey95 - 17 Listopad 12, 20:04
Temat postu: [problem techniczny] Problem z AIV Editor
Hello everybody ! Mam problem, otóż postanowiłem pobawić się w AIV, i zeedytować twierdzę mojego ulubionego kompana, Sultana. Postawiłem u niego koszary, zbrojownię, 2 warsztaty łucznicze, i 2 dodatkowe wieże. Zaznaczyłem, żeby wysyłał na te wieże po 5 bow, czyli łuczników. Wszystkie pliki pozamieniałem, itd. A w grze, owszem, robi łuki, są te 2 wieże, ale on kurcze je sprzedaje, a nie robi łuczników i ich wysyła na wieże. Wie ktoś, może w czym tkwi problem ? Z góry dziękuję za pomoc.
Lord Smerf - 17 Listopad 12, 20:09

Na dobrą sprawę nigdy tego nie używałem, ale jeśli dobrze pamiętam, jednostki, jakie robi dany przeciwnik, są zapisane w innym pliku niż pliki zamku. Oznacza to, że nie możesz nic zrobić, aby Sułtan używał innych wojsk niż te przypisane mu przez Firefly.
Maciek - 17 Listopad 12, 20:18

Ten AIV Editor w ogóle jest niedopracowany. Można postawić maksimum 8 łuczników w zamku, albo jeśli postawi się jakieś jednostki do walki wręcz w zamku bot ich nie podstawi na wskazane przez nas miejsce :/
Malkey95 - 17 Listopad 12, 21:05

szkoda trochę.. no cóż, ale [s]bynajmniej[/s] przynajmniej będzie miał co sprzedawać.
;d

Bynajmniej to nie przynajmniej. Siwy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group