StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [problem techniczny] Odinstalowanie

Hanibal987 - 29 Wrzesień 12, 18:14
Temat postu: [problem techniczny] Odinstalowanie
Jestem nowy więc na początek wypadałoby się przywitać.WITAM!W twierdze krzyżowiec warchest gram kilka lat.Mój brat usunął mi pliki gier, bo komp za wolno chodzi.Wkurzyłem sie i postanowiłem zainstalować twierdzę od początku.Wkładam płytkę do napędu i wyskuje autorun,klikam na niego.Pojawia się menu.Jest tam zagraj w sh:c i sh:c:e.Jest także przycisk odinstaluj.Klikalem na niego i zaczyna sie proces.Po chwili wyskakuje błąd i się to kończy.Moje pytanie:jak zainstalować ponownie twierdzę?Liczę na szybką odpowiedź.
Siwy - 29 Wrzesień 12, 18:36

Jeśli nie da się jej usunąć przez Panel Sterowania -> Dodaj/Usuń programy to może spróbuj zainstalować ją ponownie, ale w innej lokalizacji... Jeśli w autorun'ie nie ma opcji instalacji to wejdź na płytę klikając PPM na stację dysków.
Maciek - 29 Wrzesień 12, 18:37

Wejdź w mój komputer. Prawym przyciskiem myszy zaznacz stację, w której znajduje się płyta z twoją grą. Następnie kliknij Otwórz ( nie pomyl z Odtwórz ). W którymś folderze ( najprawdopodobniej folderze o nazwie disc1, dawno tak nie instalowałem Krzyżowca :P ) znajduje się plik setup. Kliknij w niego 2 razy lewym przyciskiem myszy. Włączy się od razu instalator Twierdzy :)

PS: Na przyszłość powiedz bratu żeby ci w grach nie grzebał :P ( znam to uczucie: otwieram pudełko od gry, a tam złamana płyta. Najczęściej winowajcą jest mój brat :D )

Edit: Ach, Siwy mnie o minutę ubiegł :)

Siwy - 29 Wrzesień 12, 19:02

Co Wy macie za rodzeństwo xd. Btw. Opisałeś ten, jakże skomplikowany, proces łapatologiczniej, Maćku ;) .
Hanibal987 - 29 Wrzesień 12, 19:11

Nie można określić zainstalowanej wersji aplikacji:(
Bordinio - 30 Wrzesień 12, 11:20

Zrób inaczej. Wejdź do starej lokalizacji/folderu z grą np. C:\Program Files\Stronghold Crusader. Następnie usuń wszystkie pozostałe pliki. Jeżeli brat wcześniej usunął wszystko ręcznie to przechodzisz do następnego kroku. Otwórz menu start=>uruchom=>wpisz regedit. Otworzy Ci się edytor rejestru. Skorzystaj z opcji szukaj i wpisz stronghold crusader/twierdza krzyżowiec. Usuwaj rekordy, które Ci znajdzie. ( Wcześniej się przyjrzyj czy ścieżka dostępu nie zawiera "Windows" )

Po tej operacji odpal jeszcze raz płytkę i powinno działać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group