StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Stronghold Image Toolbox

zbrojny120 - 25 Wrzesień 12, 16:43
Temat postu: Stronghold Image Toolbox
Witam.

Ostatnio postanowiłem zrobić jakiegoś moda do twierdzy ale za nie nie mogę znaleźć działającego linku do SIT. Jeśli ktoś posiada taki link do byłbym wdzięczny. Jeśli jednak nie to czy jest jakiś inny program umożliwiający otwarcie pliku *.TGX? A jeżeli ktoś ma SIT to prosił bym o wrzucenie go na jakiś hosting.

Kacper - 25 Wrzesień 12, 16:48

O, a Erek zapomniał hasła do konta?
Maciek - 25 Wrzesień 12, 16:56

http://strongholdnet.gry-...topic.php?t=688 - link do tematu w którym Odyn zamieścił link na heavengames.


@Kacper: Coś się tak uczepił tego Erka? To już drugi post tego użytkownika, po którym wyskakujesz z jakąś puentą dotyczącą Erka :P

zbrojny120 - 25 Wrzesień 12, 17:01

Kiedy klikam na link do pobrania wyświetla mi się tylko oryginalny temat i żadnego pliku. Jedyne co to link do pobrania ma na końcu "#". Co może być nie tak?
Maciek - 25 Wrzesień 12, 17:04

Wchodzisz w temat który podałem, i szukasz w poście Odyna słowo "linku". Klikasz w w/w wyraz. Przekierowuje Cię do tematu na HeavenGames. Klikasz tam "Download File" i ci się ściąga.
zbrojny120 - 25 Wrzesień 12, 17:08

Szczerze to nie zauważyłem tego przycisku :P . Dzięki za pomoc i pozdrawiam.
Maciek - 25 Wrzesień 12, 17:42

To teraz tylko czekamy na nowe modyfikacje z twojej strony :p
Kacper - 25 Wrzesień 12, 17:59

Cytat:
Coś się tak uczepił tego Erka? To już drugi post tego użytkownika, po którym wyskakujesz z jakąś puentą dotyczącą Erka :P

I, jak widać, po raz drugi nie doczekałem się odpowiedzi. Zbrojny120 ma to samo IP, więc (zwłaszcza po ostatnich wałach Elmo&spółki) mógłbym spokojnie podejrzewać multikonto. Na szczęście jednak Erek to porządny obywatel ;)

zbrojny120 - 25 Wrzesień 12, 22:14

What? Mam takie samo IP z jakimś Erekiem? Pierwsze słyszę O_o

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group