StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Morale jednostek

Bartolek - 27 Wrzesień 11, 16:37
Temat postu: Morale jednostek
Po 1, to jest mój pierwszy post, więc Witam :)
Po 2, podobny temat już jest ale nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie a jest już zamknięty.

Więc chciał bym się dowiedzieć, czy jest jakiś sposób na podwyższenie morali (premii bitewnej) jednostek, oprócz "Dobrych rzeczy" oczywiście. Ostatnio grałem w kampanii z Wilkiem i on miał ten pasek morali na czerwono i o wiele więcej ode mnie. Jak on to zrobił? Pozdrawiam.

Bzyk - 27 Wrzesień 11, 16:55

Bartolek napisał/a:
Więc chciał bym się dowiedzieć, czy jest jakiś sposób na podwyższenie morali (premii bitewnej) jednostek, oprócz "Dobrych rzeczy" oczywiście.

Nie ma.

Bartolek napisał/a:
Ostatnio grałem w kampanii z Wilkiem i on miał ten pasek morali na czerwono i o wiele więcej ode mnie. Jak on to zrobił?

Naspamował budynkami przygnębiającymi. Najwięcej możesz mieć 5 kwadracików nad paskiem życia, im więcej masz ludzi tym więcej przyjemnych budynków musisz postawić.

Proste jak budowa cepa.

Bartolek - 27 Wrzesień 11, 17:41

A z przygnębiającymi budynkami (z czerwonym paskiem) jest lepiej niż bez?
Jak grałem z kumplami to ich żołnierze byli jacyś wytrzymalsi, można ich wytrzymałość (albo atak) podnieść innymi sposobami?

Kupiec Hrupkuw - 28 Wrzesień 11, 15:16

Z czerwonym paskiem na 5 masz -25% premii wojsk i + 50% do produkcji wszystkiego, z zielonym paskiem na 5 masz +25% premii wojsk i - 50% produkcji do wszystkiego. Nie da się inaczej podnieść skuteczności wojsk, istnieje jednak kilka technik walki dzięki którym na pewno wygrasz ze swoimi kolegami, poszukaj w poradniku w dziale SHC multiplayer. Chodzi mi głównie o to żebyś łuczników tarczami osłaniał.
Bartolek - 28 Wrzesień 11, 16:24

Aha, dzięki za pomoc.
Kamil - 28 Wrzesień 11, 17:00

Dodatkowo 5 czerwonych kratek -5 do popularnosci a 5 zielonych + 5 do popularnosci. Jezeli postawimy budynki przygnębiające/upiększające w miejscach niedostepnych dla pracowników ich wydajnosc nie zmienia się.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group