StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Strona Z modami do Cruska

Strongholder123 - 31 Sierpień 11, 14:31
Temat postu: Strona Z modami do Cruska
Dzień dobry dzisiaj pokażę wam stronkę z modami do Cruska są tu ciekawe mody jeden nawet zmienia klimaty pustynne na europejskie.


http://stronghold.heaveng...y=crusader_mods

mroczny38 - 31 Sierpień 11, 19:32

Ta strona jest bardzo znana z modów. Ale przynajmniej ludzie wchodzą odrazu na tą strone a nie szukają mody ;) .
Strongholder123 - 2 Wrzesień 11, 16:18

wiem ta kategoria jest w brofse categories - Crusader Modifications
adi142 - 4 Wrzesień 11, 11:33

omg tą stronę prawie każdy zna, a zmiane klimatu wykonałem także ja, jest ona trochę bardziej dopracowana...
Strongholder123 - 6 Wrzesień 11, 15:33

a może nie którzy nie znają tej strony???

więc proszę nie dawać takich odpowiedzi jak[quote:="adi142"]omg tą stronę prawie każdy zna, a zmiane klimatu wykonałem także ja, jest ona trochę bardziej dopracowana...[/quote:]

jak ktoś tak jeszcze zrobi to umm?? eee?? yyy? powiem yyy? KACPROWI!

Dodano: 6 Wrzesień 11, 16:34
[quote:="adi142"]omg tą stronę prawie każdy zna, a zmiane klimatu wykonałem także ja, jest ona trochę bardziej dopracowana...[/quote:]

Rahnen - 6 Wrzesień 11, 15:40

To co powiedział adi142 nie łamie regulaminu ;-)
Kacper - 6 Wrzesień 11, 16:34

Strongholder123 napisał/a:
a może nie którzy nie znają tej strony???

więc proszę nie dawać takich odpowiedzi jak
adi142 napisał/a:
omg tą stronę prawie każdy zna, a zmiane klimatu wykonałem także ja, jest ona trochę bardziej dopracowana...


jak ktoś tak jeszcze zrobi to umm?? eee?? yyy? powiem yyy? KACPROWI!

Dodano: 6 Wrzesień 11, 16:34
adi142 napisał/a:
omg tą stronę prawie każdy zna, a zmiane klimatu wykonałem także ja, jest ona trochę bardziej dopracowana...


Dziecko, najpierw sam przeczytaj regulamin i zacznij pisać z sensem a później baw się w zgłaszanie postów...

Nie wiem jak reszta użytkowników, ale ja ostatnimi czasy czytając niektóre posty zrobiłem już tyle facePALM'ów, że się kokosy zaczęły turlać po pokoju...

Bordinio wraca w czwartek, to może będzie mu się chciało tłumaczyć tobie "co tu jest be a czego nie wolno" (a jest w tym dobry ;) ), mi się nie chce i też nie od tego tu jestem.


BTW zarobić dwa warny w tak krótkim czasie to chyba rekord. Wpisz sobie w google "warn forum" i poczytaj co to jest.

Rahnen - 7 Wrzesień 11, 18:07

Kacper napisał/a:

BTW zarobić dwa warny w tak krótkim czasie to chyba rekord. Wpisz sobie w google "warn forum" i poczytaj co to jest.


Rekord to chyba 3 warny w 7 postów a otrzymał je bodajże Pchełka.

Strongholder123 - 10 Wrzesień 11, 12:26

sory ale czy to temat dyskusje? czy Strona z modami do Cruska?
Elmo - 10 Wrzesień 11, 16:34

STRONGer napisał/a:
Kacper napisał/a:

BTW zarobić dwa warny w tak krótkim czasie to chyba rekord. Wpisz sobie w google "warn forum" i poczytaj co to jest.


Rekord to chyba 3 warny w 7 postów a otrzymał je bodajże Pchełka.


Przepraszam za OT ale zdecydowanym mistrzem w warnach jest Gieras 3 warny -2 posty , sam nie wiem jak tego dokonał :lol: :mrgreen: .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group