StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [przeciwnicy] Który najlepszy?

Rahnen - 1 Sierpień 11, 08:24
Temat postu: [przeciwnicy] Który najlepszy?
Chcialbym sie dowiedziec jakie jest wasze zdaniem który z przeciwników jest najlepszy? Dałem do ankiety tylko 5 przeciwników którzy moim zdaniem s± najtrudniejsi.
DonKamillo - 1 Sierpień 11, 10:58

Był chyba podobny temat. Moim zdaniem każdy jest banalny, każdego można pokonać w kilka minut armi±: 15 katapult, 30 ha, 10 tarcz, 20 asasynów (w sumie 6-7k złota czyli nie wiele)

Polecam multiplayer i żywych przeciwników.

Erek - 1 Sierpień 11, 16:00

Mnie najlepiej gra się z Saladynem, powiedzmy że jest taki jak ja, tylko ja trochę lepszy. ;)
xXx - 7 Sierpień 11, 19:55

Fryderyk i Wezyr nie sa zbytnio dobrzy , 5min tak jak mowil DonKamillo. Wilk,Ryszard i Saladyn nawet nawet ale mysle , ze Wilk. Aczkolwiek Saladyn tez jest godnym przeciwnikiem :)
Rahnen - 7 Sierpień 11, 21:15

xXx napisał/a:
Fryderyk i Wezyr nie sa zbytnio dobrzy , 5min tak jak mowil DonKamillo. Wilk,Ryszard i Saladyn nawet nawet ale mysle , ze Wilk. Aczkolwiek Saladyn tez jest godnym przeciwnikiem :)


Wezyr ma lepszy zamek od Ryszarda, moim zdaniem lepszy jest Wezyr od Ryszarda, ale jeżeli jaki¶ czas Ryszard zostanie nietykalny, uzbiera około 60 zbrojnych i 60 pikinierów, żaden inny przeciwnik nie będzie w stanie odeprzeć jego wielkiego ataku;-)

Trndjava - 2 Marzec 12, 23:02

moim zdaniem tylko wilk pasuje do tego pytania

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group