StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [problem techniczny] Problem z oryginałem, pomocy!

Mulcyn - 31 Lipiec 11, 19:35
Temat postu: [problem techniczny] Problem z oryginałem, pomocy!
Witam otóż mam "twierdze antologia plus " orginał naturalnie na której mam wszystkie twierdze .
Niedawno zainstalowałem game spy arcade bo chciałem pograć przez net i po połączeniu się z pokojem pisało mi "Oczekiwanie na gospodarza " miałem szczęście spotkać 2 polaków którzy polecili instalacje pach 1.1 (nwm jaki miałęm wcześniej) a następnie jakiś mod 5 nowych postaci (chyba nie wiedzieli że mam warhesta) . Nadal nie mogłem się połączyć ponieważ miaęłm warhest a inni nie (tak mi powiedzieli) więc odinstalowałem gre i ściągnąłem nową twierdze (pirat) z tym że jej sie nie instalowało i nie mogłęm znowu przez internet grać . Teraz nei moge nawet zainstalować orginała Oo . Podejrzewam że dlatego że nie usunąłęm wszystkich danych z poprzednich twierdzy . Gdy chce uruchomić gre pisze mi że nie mam "strongold crusader .exe" czyli pliku urachamiania . Co mam robić prosze was o pomoc :(

Edycja: Kacper

Buzmit - 31 Lipiec 11, 19:46

Ściągnij program CCleaner i usuń wszystkie pliki związane z Twierdzą Krzyżowiec! Następnie zainstaluj oryginała albo pirata :)

lub

Jak to nie pomoże to zainstaluj grę ręcznie :) Sam mam antologię (tą co ty) i miałem podobny problem. Wystarczy otworzyć pliki za pomocą folderu, znaleźć folder z odpowiednią twierdzą i zainstalować!

Mulcyn - 31 Lipiec 11, 19:57

Dzięki użyłęm 2 sposobu i instaluje właśnie gre z antologi ale nadal nei wiem jak grac przez game spy tzn nie wiem jaki pacz wgrac zebym znowu nie miał problemy z czekaniem na gospodarza lub jak ja hostuje ze nikt nie moze wbic :(
Erek - 31 Lipiec 11, 20:04

Mulcyn napisał/a:
game spy arcade


Usuń wszystkie pliki z tą grą związane, a potem zagraj na GameRangerze, tam jest najlatwiej. :)

Buzmit - 31 Lipiec 11, 20:05

Poczytaj, może znajdziesz odpowiedź ;)

http://forum.dobreprogram...py-t316120.html

DonKamillo - 31 Lipiec 11, 20:10

Ściągnij z nowego źródła SHC i zainstaluj. Następnie graj przez Game Ranger.
Mulcyn - 31 Lipiec 11, 20:11

tzn ja "pożyczam" neta od sąsiada i może dla tego mam oczekiwanie na hosta nie wiem jak to konfigurować
Buzmit - 31 Lipiec 11, 20:12

Wysłałem Ci link, gość miał podobny problem :)
Mulcyn - 31 Lipiec 11, 20:26

No tak ale ja nie mam możliwości raczej iść do sąsiada i zapytać "cześć moge obejrzeć twój router " Prosze o instrukcje jak dla idioty
Tay - 31 Lipiec 11, 20:34

1. Kup kominiarkę, koniecznie czarną!
2. Ubierz ją otworami na oczy do przodu
3. W nocy zakradnij się do mieszkania sąsiada
4. Obejrz router
5. Wracaj do domu.

A tak serio to:
Usuń foldery związane z SH:C
Wyczyść rejestr np. CCleanerem
Zainstaluj od nowa

Mulcyn - 31 Lipiec 11, 20:36

Tay ty świnio ! robiłem według twojej instrukcji i sąsiad mnie nakrył , mam teraz 2 dziury na plecach od dubeltówki . poza tym już zainstalowałęm gre ale nadal mam problem z game spy arcade a game ranger ma jakis problem z aktywacją maila !
Tay - 31 Lipiec 11, 20:37

No to wejdź na maila i kliknij w link aktywacyjny czy tam przepisz kod.
Mulcyn - 31 Lipiec 11, 20:48

Nie ma linku sprawdzałęm wcześniej . Chjciałęm grać przez game spy jak to zrobić prosze o konkretne odpowiedzi . co ściągnąć i zainstalować .
DonKamillo - 31 Lipiec 11, 21:03

Nie masz publicznego IP skoro "pożyczasz neta" więc przez GSA się nie połączysz. Możesz grać tylko przez Game Ranger.
Mulcyn - 31 Lipiec 11, 21:23

Zrobiłęm gmaila i doszło aktywowałem i zrobiłęm hosta co zrobic jak ktos wbije ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group