StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Jak zyskać więcej złota za zwycięstwo?

bozrek - 9 Czerwiec 11, 14:35
Temat postu: Jak zyskać więcej złota za zwycięstwo?
Witam gram już w twierdze dosyć długo ale mam mały problem mianowicie chodzi mi o potyczke, gdy zabijemy wrogiego lorda wysakuje nam na ekranie ze lord otrzymał 500 złota i tu jest moj problem np chciałbym dostac wiecej za zabicie ale nie wiem od czego to zależy czy od efektywnosci czy od czasu ataku, raz jak pamietam dostałem 6000 złota :) za lorda i nie wiem jak tego dokonałem :D . Zgóry dziękuje za pomoc :)

Pozdrawiam

Lowcakur - 9 Czerwiec 11, 15:41

To zalezy od zasobnosci skarbca pokonanego. Najwiecej zlota wycisniesz z cesarza Fryderyka, o ile sie nie myle.
MaxMacior - 9 Czerwiec 11, 19:31

Lowcakur napisał/a:
To zalezy od zasobnosci skarbca pokonanego. Najwiecej zlota wycisniesz z cesarza Fryderyka, o ile sie nie myle.

To zależy tylko i wyłącznie od tego ile ma kasy, zrobiłem eksperyment i wiedziałem, kiedy grałem jeszcze w Twierdze od czego to zależy i ile dostaniemy jeśli przeciwnik ma X złota. Dawno nie grałem i tego nie pamiętam.

Lowcakur - 9 Czerwiec 11, 19:57

MaxMacior napisał/a:
To zależy tylko i wyłącznie od tego ile ma kasy, zrobiłem eksperyment i wiedziałem, kiedy grałem jeszcze w Twierdze od czego to zależy i ile dostaniemy jeśli przeciwnik ma X złota. Dawno nie grałem i tego nie pamiętam.


A kto jak nie Fryderyk ma najwiecej zlota?

Artxt123 - 10 Czerwiec 11, 09:11

Najwięcej złota można dostać w Extreme, kiedy wrodzy lordowie mają na start 120 tysięcy złota, moja największa zebrana sumka to chyba 60 albo 80 tyś.
bozrek - 10 Czerwiec 11, 10:25

łał nieżle ja miałem najwięcej 15k :D
MaxMacior - 10 Czerwiec 11, 14:35

Lowcakur napisał/a:
A kto jak nie Fryderyk ma najwiecej zlota?

Troszkę odświeżyłem pamięć po walkach. Fryderyk ma prawo że jeśli sięgo zabije przeciwnik może dostać 500 złota, kiedy jest dużo wciśniętych graczy i mało ma złota na początek.

Lowcakur - 10 Czerwiec 11, 14:42

MaxMacior napisał/a:
Fryderyk ma prawo że jeśli sięgo zabije przeciwnik może dostać 500 złota, kiedy jest dużo wciśniętych graczy i mało ma złota na początek.


?

valdar - 10 Czerwiec 11, 15:04

Tak jak mówili przedmówcy zależy to od ilości złota pokonanego. Najwięcej dostaniesz gdy pokonasz bota z jedną z najlepszych gospodarek (Opat,Fryderyk,Wilk,Emir) gdyż oni w szybkim czasie gromadzą duże ilości złota i oczywiście jeśli nakręcą gospodarkę. Zależy to też z jakim złotem przeciwnicy startują jeśli bot ma 40k złota (np.szczur :D ), a ty masz 2k to szybko niszczysz szczura i dostajesz sporo kasy na następnych. Przydaje się taka taktyka na niektórych misjach.
Attyla - 17 Czerwiec 11, 20:57

O ilę się nie mylę, to dostaje się 1/4 złota, które przeciwnik posiada w czasie zabijania go.
Jeżeli natomiast przeciwnik posiada mniej niż 2k złota, wtedy otrzymujemy 500.

mroczny38 - 17 Lipiec 11, 19:49

Ja jakoś dostałem 500 złota kiedy przeciwnik miał 0.
DonKamillo - 17 Lipiec 11, 20:46

Zawsze dostaje się minimum 500. Nawet jak ma 0.
mroczny38 - 18 Lipiec 11, 08:31

To coś w stylu nagrody za pokonanie wroga.
Rahnen - 23 Lipiec 11, 21:54

Lowcakur napisał/a:
MaxMacior napisał/a:
To zależy tylko i wyłącznie od tego ile ma kasy, zrobiłem eksperyment i wiedziałem, kiedy grałem jeszcze w Twierdze od czego to zależy i ile dostaniemy jeśli przeciwnik ma X złota. Dawno nie grałem i tego nie pamiętam.


A kto jak nie Fryderyk ma najwiecej zlota?


raczej Opat z tego co wiem jest on najbogatszym przeciwnikiem

TwierdzaBoss - 15 Lipiec 12, 18:29

ja mam tylko np. 506 zł. :(

[ Dodano: 15 Lipiec 12, 18:30 ]
Lowcakur napisał/a:
MaxMacior napisał/a:
To zależy tylko i wyłącznie od tego ile ma kasy, zrobiłem eksperyment i wiedziałem, kiedy grałem jeszcze w Twierdze od czego to zależy i ile dostaniemy jeśli przeciwnik ma X złota. Dawno nie grałem i tego nie pamiętam.


A kto jak nie Fryderyk ma najwiecej zlota?


salladin :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group