StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [przeciwnicy] Kto jest lepszy?? salladyn czy nizar

piotr012345 - 29 Maj 11, 15:06
Temat postu: [przeciwnicy] Kto jest lepszy?? salladyn czy nizar
Cześć! Jestem tu nowy i chciałbym w ten sposób się z wami przywitać!!

Mam zapytanko ?? kto jest lepszy Nizar czy Salladyn

Lowcakur - 29 Maj 11, 15:08

Zdecydownie Saladyn.
Krzysztof III - 29 Maj 11, 15:29

Sallek...Nizar nie dorównuje mu do pięt :)
Skryty w cieniu - 29 Maj 11, 20:12

Właśnie Saladyn jest owiele lepszy. A tak w ogóle zana ktoś dobry i szybki sposób pokonania Saladyna?
Aragorn - 29 Maj 11, 21:26

Oczywiście, że Saladyn! To tak jak Szczur i Wąż. A co do sposobu, spalić zamek, zniszczyć wszystko z katapult, zabić wojsko łucznikami konnymi a jego ciężką piechotą.
Lord Smerf - 29 Maj 11, 21:43

Ja tam proponuję wysłać dwa oddziały HA, aby krążyły dookoła zamku, a korzystając z momentu rozproszenia łuczników wroga, podpalić zabudowania. Potem tylko czekać, aż się wypali i można wysłać asasynów.

A, no tak. Saladyn znacznie lepszy.

Elmo - 1 Lipiec 11, 10:02

Saladyn lepszy bez porównania ale wyróżnia ich to z wielu przeciwników a mianowicie iż rekrutują assasynów ( nizar większe ilości, ale wykorzystuje ich głównie do obrony) a Saladyn zaś do ataku ( co jest jego plusem.

Sposób na Saladyna ( tradycyjna technika na multi , ) czyli.

130 HA,70 ruchomych tarcz, 70 assasynów, najlepiej aby to było zgrupowane, ( o grupowaniu jednostek mogę stworzyc temat( o ile już takiego nie ma ) chciałem w dziale Crusader, Warchest i Extreme Multiplayer ale widzę tam wszyscy tylko Problem z multi (zdarzy się coś innego) :mrgreen: .

Pzdr.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group