StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Extreme pod windows 7

Grzechu - 20 Maj 11, 14:24
Temat postu: Extreme pod windows 7
witam, o od razu mówię nie wiedziałem, gdzie to napisać, więc tu napisałem.

Czy są jakieś problemy z Twierdza:Krzyżowiec Extreme na windows 7? na google pisało, że działa na vista, więc na 7 też - przecież 7 to vista z łatkami kilkoma . i jeszcze jedno - Twierdza Warchest będzie bez problemu działać na 7, bo bym ją kupił

ściągnąłem demo i na razie nic nie wyskakuje- chyba z 2x się zacięła myszka, ale mam tak z tą myszką

pozdrawiam ;) i sorry, że tak chaotycznie :)

[ Dodano: 20 Maj 11, 19:41 ]
odp. ktoś ? :)

Lord Smerf - 20 Maj 11, 18:58

Na Viście wszystko śmiga. Pamiętam natomiast, że kilku użytkowników miało problemy z grą w SHC na 7.

Jeśli tutaj nikt z doświadczeniem nie odpowie, poszukaj na jakichś angielskich stronach - tam na pewno dowiesz się, czy wszystko będzie w porządku.

RedIron - 10 Czerwiec 11, 23:51

Nie wiem czy temat aktualny, ale u mnie śmiga :)
Bernkow - 22 Czerwiec 11, 16:52

Ja mam Viste i szybko śmiga :) )) , a na winodws 7 mi sie zdaje ze tez smiga, bo wkoncu 7 jest bardzo podobna do Visty.
Crux - 24 Czerwiec 11, 22:02

U mnie na Win7 nie działa, bo system zabezpieczeń zafundowany przez Cenegę odmawia współpracy i nic nie pomogło. Ale jeśli nie liczyć StarForce'a to wszystko jest ok. ;)
aragi - 28 Czerwiec 11, 21:04

U mnie na Win 7 64B działa Stronghold Extreme bezbłędnie
Blochu - 20 Lipiec 11, 17:57

Spróbuj uruchomić grę ze zgodnością z win vista i uruchom jako administrator :) Ja tak zrobiłem i wszystko śmiga jak trzeba :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group