StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [problem techniczny] Tajemniczy błąd

davis140 - 5 Kwiecień 11, 20:16
Temat postu: [problem techniczny] Tajemniczy błąd
Witam...

Wczoraj ponownie zainstalowałem na komputerze Twierdzę Extreme. Wszystko ładnie, pięknie działa, do czasu gdy włączę jakąkolwiek misję, lub grę skirmish; wtedy gra się wyłącza i pojawia się błąd:

"Cannot create a file []"

Próbowałem reinstalować grę, jednak nic z tego. Nie rozumiem w czym tkwi problem, bowiem gra wcześniej już DZIAŁAŁA na tym samym komputerze z takim samym systemem i sprzętem. To nie wszystko - mój młodszy brat chciał, abym zainstalował mu Kangurka Kao Rundę Drugą. Włączam ją - i wyskakuje mi ten sam błąd! Ostatnio ten komunikat wyskoczył mi nawet przy uruchamianiu GG. Obawiam się, że reszta programów też może się z czasem "zarazić". Czy ktoś z was wie, jak zlikwidować ten problem chociażby w powyższych grach?

DonKamillo - 5 Kwiecień 11, 20:56

"Nie można stworzyć pliku []" ?

Na moje oko to może być problem z Windowsem? Jakiego masz? Jak masz płytkę to może pomogła by opcja "naprawiania systemu". Wcześnie spróbuj zdefragmentować dysk. Jeśli nie sam Windows to może coś z dyskiem twardym.

Lordolis - 6 Kwiecień 11, 13:10

Jaki windows a konkretnie wymagania? Spróbuj uruchomić ponownie kompa lub brakuje jakiegoś pliku np. mapy postaci itd.
davis140 - 6 Kwiecień 11, 13:48

Windows XP. Nie sądzę, że może czegoś brakować, bowiem próbowałem odpalać te gry z kilku osobnych płyt.
DonKamillo - 6 Kwiecień 11, 15:36

Jeśli taki sam problem powtarza się przy kilku programach to nie może to być wina akurat tych programów. Problem jest albo z oprogramowaniem (windowsem) albo z komputerem (dysk twardy albo może ramy?). Jak Odyn zajrzy to może będzie potrafił pomóc bo z tego co wiem to się trochę bardziej na tym zna...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group