StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [problem techniczny] Crusader pod Win7

Crux - 1 Kwiecień 11, 18:28
Temat postu: [problem techniczny] Crusader pod Win7
Ave!

O dziwo, postanowiłem jednak odświeżyć sobie starego, dobrego Crusadera i mam poważny problem - a imię jego Windows 7. Przy odpalaniu gry zabezpieczenie Cenegi najpierw w ogóle nie rozumiało, że jestem administratorem (sic!!!), teraz zaś za każdym razem chce zrestartowania systemu, abym mógł zagrać - oczywiście domyślacie się, że po restarcie znów chcą, bym restart dokonał. :D

Macie jakieś pomysły, jak oszukać Windę? ;) O tym, że mam oryginalną płytkę (chyba pierwszą, jaka była w Radomiu, hehehe ;) ) nie muszę tłumaczyć.

DonKamillo - 1 Kwiecień 11, 18:34

Jeśli nic nie wymyślisz to możesz z czystym sumieniem (moralnie i prawnie) ściągnąć z neta kopie zapasową... bez zabezpieczeń.

Też kiedyś miałem tą pierwszą wersję z tymi zabezpieczeniami i miałem z tym problemy, to było dawno ale pamiętam, że jakiś crack mi kiedyś pomógł wyłączyć te zabezpieczenia.

Odyn - 1 Kwiecień 11, 20:43

Spróbuj PPM na skrócie do gry i wybierz "Uruchom jako administrator". W Windows 7 ta metoda rozwiązuje wiele problemów.
Crux - 2 Kwiecień 11, 11:42

Odyn napisał/a:
Spróbuj PPM na skrócie do gry i wybierz "Uruchom jako administrator". W Windows 7 ta metoda rozwiązuje wiele problemów.


Odyn, ja jestem humanistą, ale nie aż taką lamką - oczywiście, że tego próbowałem. I nic. Jeśli chcecie, mogę wam nawet wywalić SC, zainstalować i nakręcić filmik ze wszelkimi czarami, jakie tylko odprawiam i reakcją Crusadera na nie. ;)

Attyla - 2 Kwiecień 11, 12:23

Ja na drugim kompie też mam Windowsa 7 i crusader chodzi mi bez problemu.
<ciach> - nie ma to jak szczerość ;) Crux

Spróbuj może ściągnąć cracka?

Crux - 2 Kwiecień 11, 20:24

Cenega bardzo nie lubi cracków - na WinXP też nie działał, gdyż "nie ma płytki". ;) Paranoja.
Lowcakur - 2 Kwiecień 11, 20:43

Mi crusk dziala normalnie pod win 7, tyle ze multi nie moge grac. Ale coz, nie samym multi Cruska czlowiek zyje, multi do podstawki wystarczaja. :D
DonKamillo - 3 Kwiecień 11, 18:11

Ale nie możesz grać w multi ze względu na problem z samą grą? Tzn. win 7 robi problemy w połączeniu się z innymi?
Lowcakur - 3 Kwiecień 11, 18:36

Niee, tylko przy crusku czarny ekran podczas multi.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group