StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Najdziwniejsze przypadki w grze :D

wojtas630 - 8 Marzec 10, 18:16
Temat postu: Najdziwniejsze przypadki w grze :D
Oto Temat o Najdziwniejszych przypadkach w SC...Skoro stworzyłem ten temat to zacznę.Gram sobie w Stronghold Crusader nie zwracałem na chwile uwagi co się dzieje pod moim zamkiem...Nagle spoglądam i co widzę? Mangonele która nie jest na wierzy tylko NA ZIEMI!! :D ...A najlepsze jest to że mogłem nią strzelać w przeciwnika :) :shock: ...Jeśli też macie również takie dziwne sytuacje piszcie w tym temacie.

Pozdrowienia dla WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW :)

P.S: DODAM SCRENNA :)

ponceriusz - 9 Marzec 10, 14:15

Ja najbardziej lubię teksty moich pracowników np.

Błazen (po wydarzeniu błazen, czyli w inwazji a nie skirmish): "Nowy błazen jest naprawdę zabawny!"

[Bezradny] Zielarz (po wydarzeniu plaga, czyli jak wyżej) : "Mieszkańcy zamku są ciężko chorzy Mój Panie!"

Jakiś kmieć zabity przez pałkarza z wydarzenia bandyci: "Czy te pogłoski o bandytach to prawda Sir?"

Może niedługo dam screeny.

wojtas630 - 9 Marzec 10, 16:38

:shock: O Kurcze ja Nigdy nie miałem Takich tekstów... Fajowe :D
ImpPoland - 10 Marzec 10, 15:23

A co te teksty mają wspolnego z dziwnymi przypadkami? Po każdym wydarzeniu mówią coś nowego, wiec nie wiem o co chodzi.
Alexander I - 11 Marzec 10, 15:41

ponceriusz napisał/a:


Jakiś kmieć zabity przez pałkarza z wydarzenia bandyci: "Czy te pogłoski o bandytach to prawda Sir?"



Zabity przez bandytę pyta się ,,Czy te pogłoski o bandytach to prawda Sir?''

To nie dziwne

wojtas630 - 13 Marzec 10, 15:47

Witajcie :) ...Po Kilku Dniach znalazłem Nowy Dziwny Przypadek...Do Rzeczy...Wilk Zaczyna Atakować Wszystko Pięknie,Ładnie Robi Katapulty Trebusze Balisty,I tak dalej)...Nagle Spoglądam jak duża jego Armia,I widzę TO! :mrgreen:
Maciek - 15 Marzec 10, 18:30

Nie wczytało teksturki i tyle...
wojtas630 - 15 Marzec 10, 19:23

Witajcie...Nie no ja to mam Farta Następny Przypadek w Stronghold Crusader...Jak Zwykle Gram Sobie patrze i widzę to :D :D:D:D:D:D
Marshall - 16 Marzec 10, 05:31

A nie grałeś czasem tak długo :D ?
Kokoju - 16 Marzec 10, 07:50

Eee... Tam. Ja ja grałem w Szlak Krzyżowca to miałem 3000 rok ;p
kolesgit - 16 Marzec 10, 12:18

Dzisiaj podczas nudnego grania zauważyłem, że u Marszałka na murze stoi dwóch rycerzy konnych :P


ponceriusz - 16 Marzec 10, 12:56

Konie na murach są bardzo często. Samemu też tak możesz sobie zrobić.
1. Przechodzisz rycerzem przez bramę (musisz się upewnić, że jest połączona murem z inną, albo ze schodami).
2. Jak jest w środku, zamykasz ją.
3. Czekasz.
4. Rycerz wchodzi na mur, tak jak zwykła jednostka, bramą. Zaznacz rycerza, i naciśnij "STOP", żeby się zatrzymał na murze. Inaczej dojdzie do tej drugiej bramy i zajdzie z niej na ziemię jak zwykła jednostka.

Trik działa także z łucznikami konnymi i sprzętem oblężniczym (oprócz trebuszy). Marszałek pewnie właśnie w taki sposób postawił ich na murach, bo podejrzewam, że obok miejsca gdzie są na twoim obrazku rycerze marszałka, właśnie była brama, tylko ją zniszczyli (bo marszałek raczej nie nacisnął po prostu "STOP").

Spotykam się też często z trebuszami na murach wilka. Samemu nie można tego zrobić, mogą to tylko przeciwnicy z zaprogramowanymi zamkami AIV. Z tego co pamiętam wilk ma zaprogramowany trebusz na murach w chyba dwóch zamkach.

wojtas630 - 16 Marzec 10, 14:17

Też bardzo często zauważam u Marszałka Rycerzy na Murach xD...Mi Samemu nie raz udało się tak zrobić ;)
jedikarix - 31 Marzec 10, 15:55

Świeży przypadek: Siedzę sobie w edytorze i chciałem postawić ogniową balistę. Kilkam, a tu się pojawia balista już z dwoma inżynierami i jedzie kawałek (tak jak to robią jednostki po umieszczeniu ich na mapie), zatrzymuje się i inżynierowie znikają. Po ok. 10 sekundach znika też balista. Miał tak ktoś? ^^
Gad - 31 Marzec 10, 19:48

Jakiś tydzień temu, kiedy ja wraz z kolegami z klasy graliśmy na mapie północ - południe zdarzył się bardzo dziwny przypadek, który utrudnił mi grę.

Łucznik mojego kolegi niespodziewanie pojawił się w mojej fortecy.
Wyglądało to jak teleportacja, poza tym wszystkie przejścia były zamurowane tak grubo, że nie dało się przejść niezauważonym, a nawet 200 kawalerzystom było ciężko się przebić, w takim razie skąd wziął się u mnie ten łucznik?

Nie przejąłbym się tym, gdyby nie to, że wszystkie moje jednostki strzeleckie opatuliły łucznika deszczem strzał, a mimo, że ten zginął pakowały w niego dalej. Zwłoki łucznika zniknęły, a moi kusznicy i łucznicy (zarówno zwykli jak i konni) pakowali w miejsce, gdzie poprzednio stał łucznik. Próbowałem różnych rzeczy - stawiałem na miejscu zwłok domki drwala, wysyłałem zbrojnych... Na nic to jednak było. Zbrojni nie reagowali, a łucznicy dalej strzelali w domki drwala. Na szczęście, kiedy realny wróg przybywał pod mury zajmowali się nim i ostrzeliwali go, ale gdy ten opuścił miejsce strzelcy znów pakowali w puste pole strzałami.
Nie przeszkadzałoby mi to, gdyby nie fakt, że nie mogłem w okręgu budować murów, ani obiektów militarnych. Po próbie odbudowania muru, który został podniszczony zauważyłem, że niewidzialny (martwy) łucznik blokuje mi budowę. "Za blisko pozycji wroga, by budować". Było to bardzo denerwujące, ponieważ nie mogłem bronić się murami, a tylko jednostkami, zatem wybudowałem wiele balist i jakoś się broniłem - na szczęście przeciwnicy byli na niższym poziomie.

Czy Wam się zdarzyło coś podobnego?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group