StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Czy koksowniki są przydatne?

Piotrek - 5 Luty 10, 12:19
Temat postu: Czy koksowniki są przydatne?
Mam do was pytanie :mrgreen: .
Czy koksowniki wzmacniają strzały łuczników arabskich i europejskich?
Dla mnie osobiscie są bardzo przydatne.

Maciek - 5 Luty 10, 12:22

Temat poruszany na Starym Forum. Koksowniki są tylko po to żeby podpalać smolne rowy. Gdybyś odliczał czas ile strzela łucznik bez koksownika w pałkarza było by tyle i tyle czasu :-D A gdybyś odliczał czas z koksownikiem było by tyle samo czasu.
Piotrek - 5 Luty 10, 12:23

Hehe.
Zrób sobie próbe na pikinierze.
Przekonasz się sam.

Maciek - 5 Luty 10, 12:26

Sam sobie zrób próbę w edytorze:P
z koksownikiem i bez siła będzie taka sama.

Piotrek - 5 Luty 10, 12:28

Hehe.
Smiesznie gadasz, zrobiłem kiedys probe, i z normalnego luku strzałów w pikiniera trzeba więcej niż z koksownikiem.
Jak nie wierzysz to już twoja sprawa :D .

Szeryf99 - 5 Luty 10, 12:55

Piotrek napisał/a:
Hehe.
Smiesznie gadasz, zrobiłem kiedys probe, i z normalnego luku strzałów w pikiniera trzeba więcej niż z koksownikiem.
Jak nie wierzysz to już twoja sprawa :D .


Śmieszne jest twoje gadanie.
Gdyby to ulepszało atak to by raczej nie było za darmo.
A poza tym robiłem test nie raz nie dwa.
Obrażenia są takie same.

wlidik - 5 Luty 10, 13:51

To nic nie zmienia. Dziwnym trafem wczoraj zrobiłem test. Arabski łucznik bez kosownika jak i z nim niszczy pałkarza 15 strzałami. Chyba to rozwieje twoje wątpliwości.
Piotrek - 5 Luty 10, 16:03

Może dla was nie są mocniejsze strzały dzięki koksownikom , ale dla mnie są i będę trzymał się swojego zdania.
Knajcik - 5 Luty 10, 16:38

Obrażenia są takie same, lecz większość z nas i tak stawia koksowniki, które przy dużym obstrzale dają fajny dźwięk i na dodatek ładnie wygląda wróg zalany ognistymi strzałami
wlidik - 5 Luty 10, 16:51

Piotrek, nie rozumiem Cię. Jeśli nie wierzysz, to sam możesz sobie sprawdzic, czy mocniejsze są z kosownikiem. Nikt Cię nie będzie zmuszał, abyś zmienił zdanie, my tylko wygłaszamy nasze.
Lord Smerf - 5 Luty 10, 17:09

Piotrek, kompletny spam. ;] Zało~żyłeś temat z pytaniem, po czym w toku dyskusji trzy razy powtarzałeś to samo zdanie nie zwracając uwagi na wypowiedzi innych... Przeczytaj dokładnie temat i to przemyśl. ;)

A co do tematu, to koksowniki nie zmieniają obrażeń. :D

Fryzjer - 6 Luty 10, 12:30

Nie zmieniają obrażeń, ale ja bardzo lubię je mieć :) . Co prawda smolnych rowów nie robię, ale fajnie wyglądają te płonące strzały ;]. Oczywiście to tylko kwestia estetyczna, tak naprawdę (jeśli nie robimy rowów) są one zupełnie niepotrzebne :) :) :) .
Hunter - 6 Luty 10, 15:58

Piotrek, po co zakładasz temat z ankietą, jeśli nie przyjmujesz do wiadomości zdania innych ?
Daniell - 9 Czerwiec 10, 07:47

Mnie bardzo się przydają, bo można nimi podpalać smolne rowy.
przemusio - 9 Czerwiec 10, 13:21

Ja, tak jak Fryzjer lubię je mieć, bo lepiej widzę strzały. Dołączę się i napiszę że :
KOKSOWNIK NIE DAJE PREMII DO OBRAŻEŃ !!!
Dziękuję ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group