ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Tibia
Autor Wiadomość
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 23 Grudzień 08, 09:32   

Beznadziejna grafika (już metin lepszy) dużo dzieci neo i angielska wersja językowa sprawia że Tibia to badziew.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Volv 
Wędrowiec


Posty: 22
Skąd: Ratusz ŚZ
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 08, 10:04   

Tibia ... Wystarczą mi rozmowy kolegów z klasy ... Wystarczą mi neo dzieci ... Wystarczy mi grafa (nie nie przeszkadza mi 2D ... Wiele gier takich jest fajnych :] poprostu ta gra jest do bani ... ) I wystarcza mi zajebisty sound ;P ...


Cóż podchodziłem do tej gry 2 razy po namowie kolegów grałem po 2-3 godzin ,ale jest lipna ...
_________________
 
 
 
Krzychu 
Osadnik

Posty: 41
Skąd: Skądś...
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 08, 10:43   

No więc co do Tibii to ja się wypowiadać nie będę, bo szkoda gadać. Gra jest głupia, nabijanie lvl w nieskończoność i pełno dzieci neo... gdybym miał oceniać to 2/6
_________________
Nie mam podpisu
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 08, 11:05   

Krzychu napisał/a:
nabijanie lvl w nieskończoność

W każdej grze MMORPG chodzi tylko o to. A w Tibii są bodajże najbardziej rozwinięte (zróżnicowane) questy, wśród wszystkich innych gier tego gatunku. Oczywiście dlatego, że jest prosta jak budowa cepa i nie trzeba nad grafiką 3D siedzieć 5 dni, aby jednego itemka zrobić.
Ja napiszę o Tibii tak: Jeżeli ma się z kim grać, to gra nawet ujdzie. Dużo zróżnicowanych questów, które wraz z kolegami umilają grę. Jeżeli masz grać "samemu", bez jakiegoś konkretnego towarzysza, przyjaciela, który zaczynał od początku z Tobą, to gra jest na max 30 minut. Potem nuda wielka i rodzą się właśnie takie argumenty, że pixeliki, muzyki nie ma (co mnie akurat zadowala, bo zawsze MP3 słucham, jak gram w MMO) itd. itd...
 
 
Volv 
Wędrowiec


Posty: 22
Skąd: Ratusz ŚZ
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 08, 11:28   

A tu Cie mam :P ... Za pierwszym podejściem grałem od zera z kumplem nieźle się grało ale po chwili nam się znudziło ... Na 2 podejściu do gry grałem z 3 kumplami którzy mieli po 70 lvl i też gra mnie nie zachwyciła ...


EDIT : PO prostu gra w moim odczuciu dla ludzi którzy nie mają sensu w życiu , nie potrafią znaleźć sobie lepszej gry ,albo naprawdę ,ale to naprawde są dziwni ...
_________________
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 08, 11:38   

Volv, jak jednemu się znudziło, to drugi też przestał grać. Jeżeli Oni mieli 7-+, a ty 10, to się nie dziwię, że cię nie zachwyciła ; ).

Zobacz ile ludzi w to gra... jeżeli tyle osób sensu w życiu nie ma, to ja nie wiem, co to za świat. Jest jeszcze jedno rozwiązanie. Może niektórym lepsza gra nie pójdzie? Zdarza się.

Wiadomo, że Tibia jest gorsza od Lineage, WoW'a, czy Silkroada. Ale powiem wam, że we wszystkie te gry grałem i w Tibię chyba najdłużej. Oczywiście wtedy chodziłem do 3 klasy podstawowej, czy jakoś tak, ale jednak. Teraz czasami na Tibię wejdę, żeby z przyjacielem poexpić. Czasami na Lineage, żeby z klanem moim jakąś sieczkę stworzyć, czy 12487129x podejście do zdobycia zamku : ), a czasami na WoW'a, bo kolega z klasy przekonuje mnie, żebym grał...
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 08, 12:20   

Ach nie wiem już co wam odpisać. ;P Ja gram w Tibie ponad pół roku i jak dla mnie się nie nudzi. No mam odjazdy że zagram w COD'a 5 albo Assassin Creed ale jednak nadal coś mnie do Tibii ciągnie. Jednak ta gra jest jak narkotyk i kiedyś trzeba przestać.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Volv 
Wędrowiec


Posty: 22
Skąd: Ratusz ŚZ
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 08, 12:21   

Kroniki ja nie mówie że wszyscy nie mają sensu życia głównie mi chodzi o tych co mówią "Nie mam życia, Tibia to moje życie ... " - żałosne ...

Nie gadaj bzdur o grach ... OMG ! Tak mało jest gier starych ? Tak dużo starsze gry wymagają ? Ja nie mówie tu o różnych NOWYCH grach ,stare też są jare... Wystarczy poszuakć taką jaka nas interesuje ...

Miałem 25 lvl i nadal mnie nie zachwycała ... Dziwne no nie ;P ?

I nadal podtrzymuje swoje przekonanie że ludzie grający w Tibie ograniczyli się w swoim małym świecie nie widząc innych (oczywiście nie wszyscy ;) ,ale ;P ... ) .
_________________
 
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 08, 12:34   

Kroniki napisał/a:
Zobacz ile ludzi w to gra... jeżeli tyle osób sensu w życiu nie ma, to ja nie wiem, co to za świat.


Jaki ? Zły świat :D

Po za tym zdziwiłbyś się jak byś wiedział ile dzieciaków zamula przed tibią bo nie mają znajomych, nie mają żadnych sensownych zajęć i tak jak napisałeś nie mają jako takiego sensu, celu.
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 08, 12:48   

Tak, być może jest wiele takich dzieciaków, co "uciekają" do świata Tibii... ale to z reguły nie są "normalni ludzie". Takiego prawie od razu poznać. Zwłaszcza po tym, że jak się takiemu stworka jednego zabije, to już nas wyzywa od nie wiadomo czego. Nerwowi jak cholera. Powiem, że to nie tyczy się tylko Tibii. Dużo łatwiej przecież "odpłynąć" w świecie przedstawionym piękną grafiką 3D, niż w pixel-world. A sprawa takich dzieciaków... to nie jest w pełni Ich wina. Dzisiejsze społeczeństwo sprowadza się do tego, co kto ma. Znalezienie naprawdę dobrych przyjaciół w dzisiejszych czasach, to już nie lada problem. Jeżeli takiego dzieciaka ciągle poniżają w szkole, czy także na dworze, to się nie dziwić, czemu myli w tibię godzinami. Tam zdobędzie wysoki poziom i jest w pewien sposób "szanowany". A potem wychodzi na to, że takie dzieci nie potrafią się odnaleźć w społeczeństwie i "źle" kończą. Powinny powstać jakieś ośrodki na świecie działające na przeciw Tibii i uzależnieniu od niej. To by było coś : )
 
 
Damcio95 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 37
Skąd: z Filipowic
Medale: Brak

Wysłany: 24 Grudzień 08, 19:14   

Grałem kiedys w tibie ale serwer skasowali. Fjana gra gdy się juz nie ma w co grac
 
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 24 Grudzień 08, 19:39   

Cytat:
Grałem kiedys w tibie ale serwer skasowali.

To chyba na ots'ie bo na rl Tibii nigdy nie skasowali serwerów. Mnie nie bawi taka gra, gdzie w 10 minut mam to co normalnie zarabiam w ja wiem 2-3 miesiące.
A teraz kolejny problem zapodam. ;d Tibia stała się znakomitym sposobem na łatwy i przyjemny zarobek. Nie dość, że odpoczywamy możemy także nasze konto sprzedać. Ceny wachają się od 20 do nawet 5000zł. (Ciekawostka : największa cena konta w tibii wynosiła pięć tysięcy dolarów amerykańskich. Kupilo je pewne dziecko które miało faajnego tatusia :lol: ). Na allegro jest tyle ofert od wbijania levela po pieniądze tibijskie. Ja zawsze traktowałem to jako zabawę. Chociaż jedno konto sprzedałem i nie ukrywam zarobiłem sporo. ;P
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Damcio95 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 37
Skąd: z Filipowic
Medale: Brak

Wysłany: 24 Grudzień 08, 19:57   

to prawda na otesie kiedys próbowałem sie zalogowac a tam wyskakuja mi ze wpisalem złe dane mi i mojemu koledze to chyba skasowali
 
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 24 Grudzień 08, 20:00   

Albo zapomniałeś passow ale koniec off topu.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 08, 16:13   

Tibia jest według mnie kiepka, a wokół tam są same neokidy... przynajmniej ciekawe są te dźwięki, którwe wydają instrumenty. Heh. Możei by była średnia, gdyuby nie miliony neokidów, wszyscy uzależnini. Oznak uzalażnienia jest wiele, między innymi:
-te neokidy chodzą do przedszkola zabić dwarfy
-dziwią się, że zabite szczury nie mają w środku złota
-nie widzą nieba...
Tibia to g...
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
Ostatnio zmieniony przez Kokoju 13 Styczeń 09, 18:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz