ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
mapki
Autor Wiadomość
kamcios22 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 13 Wrzesień 09, 21:16   mapki

Gdzie dokladnie zrobić i jak zapisać mape by pozniej można bylo na niej zagrać Lan z kolegą /???
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 13 Wrzesień 09, 21:44   

ale to zależy o jaką część gry ci chodzi.

Krzyżowiec - musisz zrobić ją w trybie "Nowa mapa Krzyżowca" i zapisać tak jak sie zapisuje każdą mape... przyciskiem "Zapisz"
Stronghold 2 - zrób mapę w trybie "Krolotwórca".

Tylko w te części gram na multi wiec tylko tyle pomoge.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
kamcios22 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Wrzesień 09, 16:24   

niestety chodzilo mi o SH1.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 15 Wrzesień 09, 16:36   

Edytor map -> tryb wieloosobowy z tego co pamiętam. Mało gram w SH1 jak coś. ;-) Mogę się zatem mylić.
 
 
kamcios22 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Wrzesień 09, 20:23   

Lord Smerf napisał/a:
Edytor map -> tryb wieloosobowy z tego co pamiętam. Mało gram w SH1 jak coś. ;-) Mogę się zatem mylić.


Tak zgadza się. Ale tej mapy nie da sie później wczytać w hoście ani podczas gry z inną osobą
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 15 Wrzesień 09, 20:38   

nie da się wczytać jakiejś mapy podczas gry, grasz na tej, na ktorej zacząłeś. (jeśli łapię o co chodzi :lol: )
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 15 Wrzesień 09, 21:25   

kamcios22, czy postawiłeś siedziby graczy na mapie?
Przed chwilą sprawdziłem edytor map u siebie. Bez problemu można zrobić mapę do multiplayera, a później na niej zagrać. Ale jeśli nie postawi się żadnej siedziby, to zapisana mapa nie jest widoczna w ekranie ustawień gry wieloosobowej.
 
 
kamcios22 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Wrzesień 09, 14:35   

Odyn napisał/a:
kamcios22, czy postawiłeś siedziby graczy na mapie?
Przed chwilą sprawdziłem edytor map u siebie. Bez problemu można zrobić mapę do multiplayera, a później na niej zagrać. Ale jeśli nie postawi się żadnej siedziby, to zapisana mapa nie jest widoczna w ekranie ustawień gry wieloosobowej.



O w końcu jeden który mnie zrozumial :D . Pewnie mój błąd tkwił w tym że myslalem że w edytorze nie trzeba stawiać siedzib bo zrobią sie same podczas zaczynania gry tak jak to jest w rzypadku innych map. Dzieki wielkie bo to chyba to czego potrzebowałem :) pzdr.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 16 Wrzesień 09, 15:09   

Skąd miały się wziąć siedziby na mapie? Myślałem, że to wiesz, skoro grasz już 2 lata. ;-) Byłem chętny do pomocy.

Gdybyś miał jeszcze jakieś problemy, to pytaj śmiało. ;-)
 
 
kamcios22 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Wrzesień 09, 15:31   

Lord Smerf napisał/a:
Skąd miały się wziąć siedziby na mapie? Myślałem, że to wiesz, skoro grasz już 2 lata. ;-) Byłem chętny do pomocy.

Gdybyś miał jeszcze jakieś problemy, to pytaj śmiało. ;-)


Naprawde gram w tą gre 2 lata ale z małymi przerwami. W single jestm doświadczony ale z multi mialem do czynienia od niedawna. Wydawało mi się że siedziby stawia sie dopiero podczas gry i dlatego. Oczywiście dzięki za wszelką pomoc. Dodam że jest to bardzo fajna i pomocna strona dla miłośników tej gry. Pozdrawiam!! ;-)
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 21 Wrzesień 09, 07:37   

kamcios22 napisał/a:
Pewnie mój błąd tkwił w tym że myslalem że w edytorze nie trzeba stawiać siedzib bo zrobią sie same podczas zaczynania gry tak jak to jest w rzypadku innych map.


Trochę żałosne jak na gracza, który gra 2 lata... Skoro grasz taki okres czasu to warto byłoby wiedzieć o takich rzeczach... No, ale miałeś prawo nie wiedzieć...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
artekwnc 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 10 Styczeń 10, 11:11   

A ja mam bardzo podoby problem do tego : Zrobiłem mape w trybie wieloosobowym, dałem wszystkie siedziby itp (4 drużyny) no i zapisałem. Robie hosta widze tą mape wszystko ok nom i dochodzi kolega i jest na szaro, nie moge klioknąć przycisku dalej. Mam Twierdza Deluxe ... Czy chodzi o to że muszę mu tą mape wysłać? Jeśli tak, to nie wiem co jest bo jej nigdzie znaleść nie moge (szukałem w folderze Maps)
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 10 Styczeń 10, 13:07   

Mam jakieś dziwne wrażenie, że słyszałem to w ostatnich dniach 5 razy... Na każdy z tych problemów odpowiedziałem, nie doczekałem się odpowiedzi, po czym znajdowałem kolejny taki problem gdzie indziej na forum. Widzę 2 rozwiązania:
a)dużo nowych userów, którzy nie potrafią przeczytać innych tematów lub skorzystać z opcji szukaj
b)spamujące multikonta ;d
 
 
artekwnc 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 10 Styczeń 10, 13:17   

Hmm 3 razy w ciągu dwóch dni bo oba napisałem ja ;p Bo w każdym odpowiadałeś, a jak ja się ponownie pytałem to już nie odpowiadałeś ...

Np
http://strongholdnet.gry-...opic.php?t=1162
http://strongholdnet.gry-...opic.php?t=1160
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 10 Styczeń 10, 13:19   

1.Po co Ci dwa takie same tematy? :shock: Za to lecą warny. ;]
2.Bo wszystko napisałem... Musisz spróbować, ten przycisk jest tam widoczny, o ile jest. ;d
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz