ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
22 Wrzesień 10, 13:49
Turniej crusader master
Autor Wiadomość
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 26 Sierpień 09, 11:08   

Kamillo dobrze mówi... I co z tymi nagrodami?
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 27 Sierpień 09, 09:59   

Nagród to raczej nie będzie no chyba że znajdzie sie sponsor... A co do tego turnieju to raczej zrobie lige. Jutro otworze lige jeśli nic sie nie zmieni.



Zbyt razi ;p
- Bordinio
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 5 Wrzesień 09, 16:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Sierpień 09, 10:40   

wojownik123 napisał/a:
Nagrud


Nie mogłem się powstrzymać... NagrÓd, bo NagrOda...

wojownik123 napisał/a:
że znajdzie sie sponsor


No tak, a co sponsor będzie z tego miał? :D
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 28 Sierpień 09, 09:36   

8-) UWAGA ! W TYM MOMĘCIE ROZPOCZYNA SIĘ TURNIEJ! 8-)


Zawodnicy będą grać każdy z każdym. Pod koniec meczu należy zrobić screen z winikami .
Można zrobić tez kilka screenów z gry i opis walk.

Tabela meczy:

1. Kolejka:
Kamilsoon vs Generał Piotrek
Prescot vs Szeryf99

2. Kolejka:
Kamilsoon vs Szeryf99
General Piotrek vs Prescot

3.Kolejka:
Prescot vs Kamilsoon
Szeryf99 vs General Piotrek

Gracz który uzbiera najwięcej wygranych zostanie zwycięzcą. Powodzenia!
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
Ostatnio zmieniony przez Hunter 29 Sierpień 09, 10:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 28 Sierpień 09, 12:02   

Trochę bez sensu, można by poprostu finał, pół finał itp, zresztą nie liczyłbym że Szeryf99 zagra z kimś.
_________________
6023179
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 28 Sierpień 09, 13:34   

wojownik123 napisał/a:
8-) UWAGA ! W TYM MOMĘCIE ROSPOCZYNA SIĘ TURNIEJ! 8-)



Nie zebym był złośliwy ale pisze się RoZpoczyna a nie rospoczyna ... :)

a czemu szeryf miałby nie zagrać? On jest zawsze chętny do gry :)
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 28 Sierpień 09, 16:34   

Prescot 1:0 Szeryf99

Kod:
http://img19.imageshack.us/i/winkrx.png/
_________________
6023179
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 29 Sierpień 09, 10:50   

No dobra. 1 mecz za nami. Gratuluje, Prescot.

P.S. Mała prośba : proszę o zamieszczenie winików w przeznaczonym do tego temacie.

P.S.2 Dlatego nie robie półfinałów bo jest zamalo graczy.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 09, 13:28   

Dobra ,może i Prescot wygrał potwierdzam może i jest lepszy ale przeczytajcie to z rozmowy na gg.

Wycięto

Później jakoś zagraliśmy jednak nie oddałem walkowera. Cóż możecie nie zmienić wyniku tylko to wstawiłem ,żeby pokazać z kim grałem :-/ . Jak niektórzy ludzie na forum są właśnie tacy to się nie dziwcie ,że odszedłem. ;-)

Zamieszczanie rozmowy prywatnej jest głębokim nietaktem. Ta konwersacja powinno być zachowana między wami. [ chyba, że obie strony by wyraziły zgodę na jej zamieszczenie ]
- Bordinio
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 5 Wrzesień 09, 16:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 09, 14:06   

Cytat:
Pjakoś zagraliśmy jednak nie oddałem walkowera. Cóż możecie nie zmienić wyniku tylko to wstawiłem ,żeby pokazać z kim grałem :-/ . Jak niektórzy ludzie na forum są właśnie tacy to się nie dziwcie ,że odszedłem. ;-)


Wiesz z mojego punktu widzenia to ty normalny nie jesteś, piszesz jakieś bzdury na forum, na gg napisałeś że to mnie sie nie chce grać chociaż to ty chciałeś oddać walkowera bo nie chciało ci się game rangera ściągać. Z tej rozmowy jak i każdej z tobą wynika że z są z tobą problemy a nie ze mną, bo lepiej na hamachi często są lagi to wolałem na rangeru zagrać. Chciałem poprostu bezproblemu zagrać i cieszę się że już nie będę musiał grać z ludźmi którzy stwarzają problemy przed grą (i po grze) bo nie wezmę udziału w innym turnieju z tobą.
_________________
6023179
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Sierpień 09, 15:17   

@Prescot - nie pownieneś go tak nazwać bo przecież on na Ciebie nic złego ani obraźliwego nie napisał...
@Szeryf99 - skoro nie chce Ci się sciągać game rangera którego posiada prawie każdy gracz to po co w ogole zapisywałeś sie do turnieju skoro nie chcesz poświęcić temu 2-3 minut na pobranie "rangera" , i nie potrzebnie chcesz "postawić na swoim" skoro Prescot Ci napisał ze przez hamachi ma lagi...
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 09, 15:24   

Cytat:
@Szeryf99 - skoro nie chce Ci się sciągać game rangera którego posiada prawie każdy gracz to po co w ogole zapisywałeś sie do turnieju skoro nie chcesz poświęcić temu 2-3 minut na pobranie "rangera" , i nie potrzebnie chcesz "postawić na swoim" skoro Prescot Ci napisał ze przez hamachi ma lagi...


Dodam do tego że Szeryf99 ma w swoim opisie link do strony ligi na której jest chyba adminem lub moderatorem a na niej pisze aby pobrać rangera, szeryf więc kłamał że nie miał rangera...
_________________
6023179
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 09, 15:28   

To, żeby pobrać GR napisał założyciel strony ;-) .

Szeryfie, ściągnięcie GR zajmuje chyba pół minuty, zainstalowanie z minutę, a kłóciliście się ok. pięciu minut. Ile czasu można było zaoszczędzić? :P

Prescot, niepotrzebnie go wyzywałeś, nic Ci nie zrobił(aczkolwiek popieram Cię, że powinien ściągnąć GR, nie zajmuje to zbyt dużo czasu, a program jest dużo lepszy od Hamachi).
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 09, 16:08   

Prescot napisał/a:
Cytat:
@Szeryf99 - skoro nie chce Ci się sciągać game rangera którego posiada prawie każdy gracz to po co w ogole zapisywałeś sie do turnieju skoro nie chcesz poświęcić temu 2-3 minut na pobranie "rangera" , i nie potrzebnie chcesz "postawić na swoim" skoro Prescot Ci napisał ze przez hamachi ma lagi...


Dodam do tego że Szeryf99 ma w swoim opisie link do strony ligi na której jest chyba adminem lub moderatorem a na niej pisze aby pobrać rangera, szeryf więc kłamał że nie miał rangera...


Kłamałem ? Hahaha :lol: bardzo śmieszne ja tam tylko newsy piszę nic więcej robić nie mogę to o ściągnięciu game rangera napisał Macinox. Możesz się go spytać ;-) .
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 09, 19:17   

A ja przez GR nie mogę grać, nie wiedzieć dlaczego... Tylko przez Hamachi...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz