ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] błąd instalatora
Autor Wiadomość
Filips1988 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 31 Lipiec 09, 13:18   [problem techniczny] błąd instalatora

Witam wiem, że to kolejny temat tego typu, ale nic nie mogę zrobić z tym problem i chciałem się tylko upewnić czy właśnie wersja, którą mam nie ma możliwości aktualizacji
W załączniku jest rodzaj problemu.

bez tytułu.JPG
Plik ściągnięto 185 raz(y) 19,92 KB

Ostatnio zmieniony przez Kacper 3 Sierpień 11, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 13:29   

Najwyraźniej instalator nie znajduje żadnej poprzedniej wersji Stronghold 2. Niestety, nie mogę w żaden sposób pomóc.

Jaki patch instalujesz? Można spróbować reinstall gry, ale nie jestem pewien, czy pomoże.
 
 
Filips1988 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 31 Lipiec 09, 13:36   

mam niby wersje 1.3.1 ale jak włączam grę to wyskakuje okienko ściągnij aktualizacje lub graj i nie mogę grać przez sieć bo jest komunikat że jest dostępne nowe uaktualnienie
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 13:45   

A może to wina patcha polonizującego?
 
 
Filips1988 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 31 Lipiec 09, 13:48   

próbowałem i bez wersji polonizującej i jest to samo

W jednym z podobnych tematów był post, że jest wersja gry której nie można aktualizować nie wiem czy to prawda jeśli tak to by znaczyło, że mam tą wersje gry
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 13:54   

Próbowałeś z ekranu multiplayer? Bo u mnie pobieranie się włączyło w grze, ale szło strasznie wolno. U kolegi z prawdopodobnie ta samą wersją gry wszystko się udało. Ja też mam wersję 1.3.1 .
 
 
Filips1988 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 31 Lipiec 09, 14:11   

Nadal to samo

ściągnęła się aktualizacja i zaczęło się instalować i ten sam problem
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 14:13   

Moim zdaniem pozostaje reinstall :-/ . No chyba, że znajdzie się tu ktoś, kto zna inne rozwiązanie.
 
 
Filips1988 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 31 Lipiec 09, 14:17   

reinstalować też próbowałem właśnie po tym poście jak mi zaproponowałeś żebym w multiplayerze ściągnął aktualizacje ale dzięki za poświęcony czas dla mnie.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 14:27   

Spróbuj najpierw zainstalować patch 1.4 . Na forum Firefly Studios pisali, że trzeba to zrobić przed zainstalowaniem patcha 1.4.1 .
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 17:23   

Zrób tak, jak pisał Lord Smerf - zainstaluj patch 1.4 : http://www.gamershell.com/download_21006.shtml , a następnie 1.4.1 http://www.gamershell.com/download_22292.shtml

Jeśli w ten sposób nie będzie działać, to musisz ponownie zainstalować grę i patche 1.4 oraz 1.4.1.
 
 
Filips1988 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 1 Sierpień 09, 13:56   

Nawet patcha 1.4 nie mogę zainstalować ponieważ wyskakuje ten sam błąd, ale dzięki za fatygę z waszej strony
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 09, 14:22   

Spróbuj jeszcze raz odinstalować i zainstalować od nowa, ja musiałem to robić kilka razy.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 17:57   

Też tak mam, Też tak mam! Po prostu wuskakuje błąd i koniec. Reinstal robiłem jakieś 20 razy! 20 razy! I nie pomogło.


Witam dwutygodniowej przerwie.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 18:07   

No to zainstaluj przedtem patcha 1.4 .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz