ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zielone Imperium

Podoba Ci się ta gra?
Tak,superowa!
20%
 20%  [ 4 ]
Może być!
20%
 20%  [ 4 ]
Nudna!
60%
 60%  [ 12 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 09, 13:28   

Cytat:
Punktacja : 1,365

Trochę się zmieniła. :D
Narazie pomidorki sadzę i próbuję uzbierac na wyrwanie chwastów. :)
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 09, 15:07   

E Kokoju nie masz racjii staw kupuje się za 25 monet a nie 25 punktów czy też kt.
A i za 1000 główek kapusty dostaniesz 25 punktów do punktacjii łącznej i 20 krasnotalarów.
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 09, 17:37   

Marori napisał/a:
porażka

Przemas lr napisał/a:
Nudna jest.

A może jakiś uzasadnienia? Bo z tego co mi wiadomo, posty typu "Dno!" albo "Super" uchodzą za spam.

szeryf99, a jak zdoywa się monety?
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 4 Lipiec 09, 17:39   

Kokoju napisał/a:
jak zdoywa się monety?

Chyba trzeba mieć konto Premium

Ja jestem diler pomidorów mam 2 klientów i czekam na sałate i pomidory.
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 09, 19:48   

Niekoniecznie. Albo kupisz konto premium albo kupisz monety na targu za jedną jakieś 700.00 kt. E zarejestruj się ktoś na 2 serwie mój nick to captain1999 a mój ogród to stronghold.
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 09, 22:22   

Dlaczego Porażka? Bo jest nudna i dla dzieci.
_________________
|M|pr0
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 11 Luty 10, 13:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 09, 22:47   

Dlaczego jak krasnale, to dla dzieci? Że ogrody, to dla dzieci? Ja się wciągnąłem. Tam nie ma baśniowych zameczków z lalkami barbie - księżniczkami, pluszowym misiem itp. To po prostu chodzenie skrzatami i sadzenie roślin. A jeśli powiesz, że sadzenie roślin jest dla dzieci, to cię wyśmieje, bo właściwie gdyby nie sadzenie roślin już dawno cywilizacja by umarła i nie doczekała się takich rzeczy jak narodziny Jezusa (jeśli takowe były). WIęc spytam cię: jakie rzeczy tu są k..wa dla dzieci? TO już ósma rzecz, która dla niewprowadzonych jest "dla dzieci". Przecież:
-Skrzaty. Zobacz, w ilu grach one są.
-Roślinność. Wyjaśniłem już.
A nudna? Czemu. Znacznie lepsza od chodzeniem obrazkami z gier typu BiteFight, BattleKnight, Tanoth itp. itd. I jakoś bardziej mi przypadła do gustu niż chodzenie kwadratogłowymi, prostokątno rękimi postaciami z Metina.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 09, 23:28   

Dalej jestem tego samego zdania :) .

Nazywając mnie n00bem szkodzisz tylko sobie ^ ^. Jaka frajda z tego, że posadzę sobie drzewka... No tak dzieci w twoim wieku takie gry kochają :) .
_________________
|M|pr0
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 11 Luty 10, 13:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 09, 23:46   

Ponieważ:
-To nie jest "Niekończące się sadzanie drzewek", tylko:
a) Ekonomiczne rozwijanie ogrodu poprzez handel zasobami z innymi graczami.
b) Myślenie ekonomiczne (Na co forse zarobioną wydac. )
c) Symulacja seryjnego ogrodu (Każda roślina rozwija się we własnym tempie, oczywiście trochę szybciej od tych w realu, bo czekanie miesiecy, by urosły ziemniaky to przesada).
Poza tym tam jest wiele opcji, typu:
-Sadzenie wielu roślin
-Handel
-Kupowanie własnych samochodów.
-Kupowanie różnych dupereli typu Skrzaty Ogrodowe czy Staw

Marori napisał/a:
Jaka frajda z tego, że posadzę sobie drzewka

Jaka frajda z tego, że:
-Pogram w twierdzę.
-Pogram w piłkę
-Pogram w Fifę
-Pogram w Heroesa
-Obejrzę serial
-Obejrzę teleturniej
-Obejrzę film
-Pooglądam coś na Youtubie.

Równie tyle z twego wyniesiesz. Ale cóż, 17-toletnie n00by tego nie zrozumieją, że aby ocenić grę, trzeba w nią zagrać, bo to tak, jakbym powiedział o Fifie "Jaka frajda z tego, że pokopię sobie piłkę"
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 00:33   

Nie będziesz mnie wyzywać od n00bów. Płaczesz bo ktoś krytykuje najlepszą grę na świecie.
_________________
|M|pr0
Ostatnio zmieniony przez Marori 13 Sierpień 12, 21:43, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 00:39   

Heh, łatwo ciebie sprowokować. Radziłbym ci nauczyć się powstrzymywać złość.
Cytat:
Płaczesz bo ktoś krytykuje najlepszą grę na świecie.

Gra jest fajna, ale najlepsza to przesada. Nigdy jej nie wychwalałem ponad wszystkie.
Może trochę przesadziłem, ale i tak niektóre twoje odpowiedzi są po prostu... debilne.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 5 Lipiec 09, 08:58   

Marori, i Kokoju, uspokujcie się,bo wawrny się posypiął ale jak Kokoju, zaznaczył ta gra nie jest dla dzieci i ma racje 6 letnie dziecko nawet by nie wiedziało o co chodzi.DOBRA KŁÓTNIA ZAKOŃCZONA I TEMAT KŁÓTNI TEŻ.
Kto gra na serwerze 8?Proponuje się tam zarejestrowac.Jakby co to mój nick:nice frend a ogród Ptakowice :)

Awansowałem na Obieracza Cebuli :D .Co teraz mam z krasnotolarami robić,chwastów w ogrodzie nie mam żadnych.
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 11 Luty 10, 13:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 20:20   

W roślinki ja zainwestowałem jak usunałem wszystkie chwasty. :P
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 20:41   

Kasuj teraz kamienie chyba w kamieniu u góry po lewej stronie jest skarb.

A jak chcesz upominek to dołącz się na 2 serwer.
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 5 Lipiec 09, 20:49   

To bede musiał nową postać robić?

PS A i tak upominek po 7 dniach znika...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz