ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Podoba wam się Extreme?
Autor Wiadomość
davo 
Wolny chłop

Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: LESZKO VICE
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 4/3/3
Wysłany: 31 Grudzień 08, 14:54   

wiecie co chyba nie za bardzo zrozumieliście sens gry może rzeczywiście twórcy gry nie pomyśleli
o grze multiplayer ale za to kampania jest genialna gdyż dzięki mocom możemy walczyć z tysiącami jednostek i musimy w odpowiednim momencie ich używać dzięki temu jest ciekawiej i nie wydaje mi się by mogli zrobić lepszy dodatek

Dodano: 2008-12-31, 16:56
z resztą dziecinę jest krytykowanie gry tylko dlatego że mamy słaby komputer
_________________
Davo
Ostatnio zmieniony przez davo 18 Marzec 09, 13:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 31 Grudzień 08, 15:42   

Mylisz pojęcia. To nie na słabym komputerze źle chodzi tylko na dobrym chodzi normalnie. Trzeba mieć genialny komp żeby to chodziło. A moce są głupie bo psują średniowieczny klimat gry. Czy były wtedy jakieś moce?
 
 
Lord Radek I 
Wolny chłop

Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 1 Styczeń 09, 00:03   

Szczerze ... ? Zawiodłem się , kupiłem i nie ujrzałem niczego nowego :(
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 4 Styczeń 09, 16:55   

Mogli zrobić tak:
Np. włócznik dawałby za jednym zamachem 10 włóczni i chłopi by szybko przychodzili. Daliby też misje kampanii, gdzie np. jest inwazja 10000 a. zbrojnych, alob sterujemy 1000 kezyżowcami
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
GavinMagnus 
Wędrowiec


Posty: 1
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 09, 17:05   

Rzeczywiście po włączeniu gry nieźle się zawiodłem. Nie ma zbyt wiele nowych rzeczy a te całe ''moce'' są do niczego. Np. deszcz strzał z nieba można wyczarować nawet jak nie mamy łuczników. Szczerze to nie jest aż tak źle, ale mogło by być lepiej.
 
 
 
Lord Radek I 
Wolny chłop

Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 6 Styczeń 09, 16:43   

Deszcz jest chyba najlepszą mocą . Kosztuje bardzo mało , a jest bardzo skuteczny . Nie raz ratowałem sobie nim skórę :)
 
 
 
davo 
Wolny chłop

Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: LESZKO VICE
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 4/3/3
Wysłany: 18 Luty 09, 19:46   

Moim zdaniem dobrze, że to jednak zrobili. No rzeczywiście moce to żal, ale duże liczby jednostek to nadrabiają. Muliła mi się tylko misja ''The host''.
_________________
Davo
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 23 Luty 09, 18:57, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
mikul 
Wędrowiec

Wiek: 36
Posty: 9
Skąd: brzeg dolny
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 19:08   

jska jest ta gra czym sie rozni os crusadera oplaca sie ja sciagac?
_________________
mikul
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 29 Marzec 09, 19:10   

Praktycznie niczym, jedynie większą liczbą jednostek i nie opłaca się downloadować :P
_________________

 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 19:15   

Co do różnic, to masz te moce, oraz koszary magiczne. Nie ma już limitu jednostek. Niby fajnie, ale niezbyt fajnie wyglądają kilkutysięczne armie :P No i oczywiście nowa kampania jest, i paru przeciwników nowych. Warto zagrać w tą gierkę, trochę inaczej się gra niż w zwykłego krzyżowca.

mikul napisał/a:
jska jest ta gra czym sie rozni os crusadera oplaca sie ja sciagac?


Radziłbym przeczytać regulamin :P
 
 
 
Elite 
Wolny chłop

Posty: 57
Skąd: Piaseczno
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 22:05   

Lubie tluc odzialy wroga a zwlaszcza wybijac je z dystansu wiec pomyslalem ze to gra dla mnie. Czytam a tu jakies MOCE, samoprodukujace sie jeadnostki. Sorry mi styka juz po tym. Wole zapamietac strongholda jako bardzo dobra gre bez udziwnien.

Ogromnym dla mnie minusem jest to ze nie poprawili jakosci botow poczawszy od ich umiejetnosci ekonomicznych konczac na walorach bojowych. Jestem przekonany ze takie zmiany ozywilyby znacznie gre i raczej tego ludzie oczekiwali.
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 22:45   

Ja przyznam szczerze że włączyłem extreme tylko na 5-10 minut :P Kiedyś, jak mi się będzie nudziło, może pogram trochę, ale nie wcześniej niż na matury, albo w wakacje ;) A z tymi botami fakt, szkoda że nie ma lepszych.
 
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Kwiecień 09, 16:39   

Fajna czasami odmiana, lubie się pobawić z botami na mapce River Forks 1vs4, całkiem fajnie ;) Ale, żeby ciągle w to grać, to nie ;p
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Kwiecień 09, 15:12   

Nie podoba mi się Extreme,bo nie lubie żadnych mocy.
Nie poprawili też za wiele.
 
 
sir Ryszard 
Wolny chłop


Gra w: CS 1.6
Wiek: 26
Posty: 54
Skąd: Napewno nie traficie
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 09, 15:28   

Mi się stronghold extreme nie podoba pasek z prawej strony kompa tylko psuje grę panowie z FireFly schodzą na psy. Noi jeszcze ta ogromana ilość wojsk do 10000 NIE NO TO JUŻ PRZSADA wole dobrą starą twierdze
_________________
Stronghold 4ever ^^

Strasznie długo mnie tu nie było :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz