ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Gry przeglądarkowe
Autor Wiadomość
Huangdi 
Osadnik

Posty: 33
Skąd: Warszawa
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 14:23   Gry przeglądarkowe

W jakie gry tego typu gracie, graliście. Zapraszam do dyskusji.

Zacznę od siebie: Swoją przygodę z tym gatunkiem rozpocząłem od BiteFight i Gladiatusa. Potem było Ogame, Plemiona, Travian, a na chwilę obecną Menelgame. Szczerze powiedziawszy produkcje tego typu bardzo szybko się nudzą. Po osiągnięciu dużej liczby punktów wszystko wykonuje się machinalnie, bez zastanowienia, a satysfakcja z gry spada. Niestety.
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 14:30   

Ja najpierw grałem w Ogame, potem w BiteFight, gladiatus, Kings Age i obecnie gram w Plemiona. Dodam jeszcze, że wszystkie oprócz plemiona są cienkie.
_________________
Good night white pride
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 14:48   

Ja zacząłem na BiteFight (jako wampir), potem Gladiatus, potem Metin. A teraz gram w Zielone Imperium xD
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Huangdi 
Osadnik

Posty: 33
Skąd: Warszawa
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 14:51   

Znam Zielone Imperium :-D Ciekawa tematyka.
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 15:25   

Widzisz. Ma psychopatyczna dusza będzie teraz podlewała pomidory i pielęgnowała marchewki. (Mam teraz rangę pomidorowego dealera xD)
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 16:08   

Ja grałem w bitefigt, kings age, plemiona, gladiatus, knights i battle knight.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 20:22   

No cóż, ja zacząłem najpierw od ogame. W sumie dlatego, że wielu userów z forum grało na uni 21 . Potem skubnąłem jeszcze uni 46 i aktualnie gram na 65 ;p Następnymi grami były plemiona oraz bitefight, ale szybko mi się znudziły. Jedną z fajniejszych gierek z klimatem był Crondor. Był on utrzymany w tematyce fantasy i naprawdę nieźle się grało z innymi ludźmi. Niestety gra chyba upadła ;p
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

  Wysłany: 27 Czerwiec 09, 01:21   

QuakeLive

>>>QUAKE LIVE<<<
_________________
|M|pr0
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 28 Czerwiec 09, 17:35   

Ja gram 4,5 lat w RuneScape potem kilka miesięcy w Metina kilka dni w Traviana i tydzień w Plemiona.Teraz juz tylko gram w RS-a(Runescape)
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 28 Czerwiec 09, 18:05   

Ja gram w traviana na s1 mam 12981 populacji i 19 wiosek 230 miejsce w rankignu :P
Kiedys jeszcze grałem w gladiatusa wbiłem chyba 28 lvl i mi konto zbanowali i dopiero w marcu odblokują :D
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 10, 11:24   

Dużo tego było: Vendetta (jedyna naprawdę darmowa gra przeglądarkowa :) ), Bitefight, OGame, Metaldamage, BattleKnight, Plemiona, Ikariam no a w tej chwili nałogowo Tanoth :D . Poza tym epizodycznie szpilałem w X-Wars, SeaSkulls, Travian, WildGuns, etc.

Poza przeglądarkowymi grałem też w Metina i MU.

Gry firmy GameForge zostały całkowicie skomercjalizowane. W tej chwili na palcach jednej ręki można policzyć ich dzieła, w które da się grać bez wysyłania SMSów. W większości po pewnym czasie nie da się już po prostu przebić bez kamieni, rubinów, antymaterii czy innych syfów :( .
Ostatnio zmieniony przez Fryzjer 29 Styczeń 10, 08:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Piotrek 
Burżuj


Wiek: 24
Posty: 188
Skąd: Syców
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 5/3/3
Wysłany: 27 Styczeń 10, 11:48   

Ja gram w traviana, ciągle mnie ktos atakuje...
Ikariam, dobrze mi sie powodzi.
battleknight- zacynam dopiero grać.
I to narazie tyle....
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 29 Styczeń 10, 08:52   

A czy grał ktoś w Street of Race? (streetofrace.com) Wg mnie świetna gra, bardzo klimatyczna i wciągająca ;]. Jesteśmy w niej kierowcą startującym w wyścigach, kupujemy i tuningujemy brykę, paliwo, jeździmy po kilkunastu różnych torach, a po jakimś czasie zakładamy własne przedsiębiorstwa ;) .
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 6 Luty 10, 14:22   

Ja grałem w SoR. Zgadza się wciągająca gra. Dość pomysłowa... Ale ileż można było grać w to ;>...
_________________
|M|pr0
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 6 Luty 10, 16:02   

Większość gier przeglądarkowych po jakimś czasie się nudzi ;) . SoR jest specyficzną gierką ;]. I bardzo mi się podobała do czasu, gdy zaczęli coś w niej zmieniać (najpierw nagłośnienie, potem kupowanie na giełdzie aut od innych). Spędziłem nad nią ładnych "parę" dni ;) .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz