ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawostki.
Autor Wiadomość
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 09, 19:41   

Na mapie World_Europe koleś, który jest na/w Wielkiej Brytanii czasami ma tak przystawione koszary do murów, że można mu wejśc do zamku nie używając machin, czy drabiniarzy (po prostu wchodzi się przez koszary na mury i schodzi z murów (o ile ma jakieś schody wewnętrzene). Wtedy jest go łatwo okraść. Czasami również wróg nie wykryje jakiejś drabiny zostawionej po oblężeniu, wtedy złodziej może wejść do zamku.

PS Lord Smerf jak zrobiłeś, że nie był na koniu?
_________________
Good night white pride
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 29 Czerwiec 09, 11:13   

Najpierw był na koniu obok ogniska, ale potem zobaczyłem go koło tego miejsca, skąd miał zwiać. Wysłałem na niego włóczników i udało mi się go jeszcze złapać. Byłem potem szczerze zdziwiony, gdy zobaczyłem go w którejś z następnych misji. Olafa też zabiłem, lecz był w następnej misji... Nie mogli wymyśleć czegoś lepszego niż ucieczka wroga w ostatniej chwili?
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Czerwiec 09, 07:15   

Lord Smerf napisał/a:
Ja zaczekałem, aż zaatakują, a potem go zabiłem. Strasznie zdziwiło mnie to, iż przybywał on potem na pomoc sojusznikom, przecież był już martwy!

Co do Olafa, przecież nie żył już po piątej misji, ale i tak drugi raz musiałem go zabić w szóstej misji.

Ogólnie kampania nie spełniła moich oczekiwań, miałem nadzieję na to, że poziom rozgrywki będzie wysoki, tymczasem przejście kampanii nie stanowiło problemu nawet dla mnie, a nie jestem wcale taki dobry, lekko mówiąc ;-) .Do tego dochodzą jeszcze ci władcy powracający z zaświatów ;-) ... Szkoda gadać...

My go nie zabiliśmy, on przecież uciekł...
Tak samo jest z Bykiem w 4misji, my go nie zabiliśmy bo on uciekał
_________________

 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 30 Czerwiec 09, 09:34   

Przemas lr napisał/a:
Lord Smerf napisał/a:
Ja zaczekałem, aż zaatakują, a potem go zabiłem. Strasznie zdziwiło mnie to, iż przybywał on potem na pomoc sojusznikom, przecież był już martwy!

Co do Olafa, przecież nie żył już po piątej misji, ale i tak drugi raz musiałem go zabić w szóstej misji.

Ogólnie kampania nie spełniła moich oczekiwań, miałem nadzieję na to, że poziom rozgrywki będzie wysoki, tymczasem przejście kampanii nie stanowiło problemu nawet dla mnie, a nie jestem wcale taki dobry, lekko mówiąc ;-) .Do tego dochodzą jeszcze ci władcy powracający z zaświatów ;-) ... Szkoda gadać...

My go nie zabiliśmy, on przecież uciekł...
Tak samo jest z Bykiem w 4misji, my go nie zabiliśmy bo on uciekał


Ale mi się udało ich zabić.
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Czerwiec 09, 09:40   

Dziwnie, może twórcy myśleli, że nikt go nie zabije i dlatego się pojawił jeszcze w innej misji
PS: Ja go zabiłem katapultami ;p
_________________

 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 30 Czerwiec 09, 09:46   

Ja Byka dogoniłem włócznikami, a Olafa zabiłem katapultami.

Twórcy gry mogli założyć, że ktoś ich(nie mam na myśli twórców ;-) ) jednak zabije.
 
 
Krzywy 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold2 Deluxe , Stronghold
Wiek: 27
Posty: 4
Skąd: Białystok
Medale: Brak

Wysłany: 28 Styczeń 10, 16:18   

Łucznik w walce wręcz pokonuje uzbrojonego kmiecia, a przecierz tymi widłami by go przebił
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 28 Styczeń 10, 17:00   

rycerze przyjmują 100 strzal na klate
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 29 Styczeń 10, 11:45   

Czasami Berserkerzy Olafa atakują na odległość:D Edwin szkoli zbrojnych(chociaż to może nie jest ciekawostka) i od czasu do czasu konnych łuczników:D Król i Królowa są na takim samym poziomie ataku i obrony(czyt. Mają podobną obronę i atak).
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Krzywy 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold2 Deluxe , Stronghold
Wiek: 27
Posty: 4
Skąd: Białystok
Medale: Brak

Wysłany: 30 Styczeń 10, 14:22   

w misji, w której "zabijamy Byka" i musimy zniszczyć obóz bandytów można go rozwalić bez pomocy jednostek. wystarczy na górze obok postawić mur, na nim płonące bale. Reszta jest już dziecinnie łatwa.
 
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Lipiec 12, 20:50   

Kokoju napisał/a:
Ale nieuki z was :F
maciekolos napisał/a:
kompieli

Kąpieli
ponceriusz napisał/a:
wierzę

Wierzę jako wiara lub wieżę jako budowlę obronną :E

Ja zauważyłem, że nasz lord co jakiś czas uprawia seks z Lady. Zamyka/zasłania się baldachim, i dostajemy za to poważanie :p .
Inna rzecz to taka, że jeśli np. zdobędziemy wioskę gracza niebieskiego, to wszyscy "starzy" mieszkańcy wioski są ubrani na niebiesko.


no wiesz ubranka są drogie...:) a z ciekawostek to właśnie bara bara z lady widziałem tylko (nie tak jak myślicie to widziałem)

[ Dodano: 15 Lipiec 12, 20:51 ]
Lord Smerf napisał/a:
Najpierw był na koniu obok ogniska, ale potem zobaczyłem go koło tego miejsca, skąd miał zwiać. Wysłałem na niego włóczników i udało mi się go jeszcze złapać. Byłem potem szczerze zdziwiony, gdy zobaczyłem go w którejś z następnych misji. Olafa też zabiłem, lecz był w następnej misji... Nie mogli wymyśleć czegoś lepszego niż ucieczka wroga w ostatniej chwili?


jak by niszczyli twój zamek i chceli cię zabić a miał byś gdzie uciekać to byś został czy zwiał?
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz