ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawostki.
Autor Wiadomość
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 09, 13:00   Ciekawostki.

Opisujemy ciekawostki z gry.


Kiedyś wybudowałem dom lady. Lady poszła się kompać a ja przez przypadek wykasowałem jej dom. Kiedy go odbudowałem lady do niego przyszła i była goła do następnej kompieli! Fajnie było jak poszła na uczte albo jak szyła ubrania!
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 09, 13:44   

W edytorze można zrobic mangonelę która nie jest na wieży, ael nie jest mobilna. Stawiamy wieżę, na niej mangonelę, usuwamy wierzę i już! Trochę to nieprzydatne, bo się nie rusza, ale można zrobic tak jakiś posterunek, czy coś.
_________________
Good night white pride
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 09, 15:04   

Ale nieuki z was :F
maciekolos napisał/a:
kompieli

Kąpieli
ponceriusz napisał/a:
wierzę

Wierzę jako wiara lub wieżę jako budowlę obronną :E

Ja zauważyłem, że nasz lord co jakiś czas uprawia seks z Lady. Zamyka/zasłania się baldachim, i dostajemy za to poważanie :p .
Inna rzecz to taka, że jeśli np. zdobędziemy wioskę gracza niebieskiego, to wszyscy "starzy" mieszkańcy wioski są ubrani na niebiesko.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 09, 16:00   

Albo w edytorze robimy mapę że zabijamy poszczególnego władcę i w następnej misji tego rozdziału jest ustawione że przejmujemy ten zamek to kmiecie, baby i dzieci mają kolor czerwony:P.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 09, 18:22   

Albo gdy się powołuje konia pod rycerza, to klikając na tego konia, zaznacza się rycerz, do którego ma ten koń iść.
_________________
Good night white pride
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 09, 19:33   

A ja podmieniłem knechta pod babe lol. Ale śmiesznie było bo była ona błyskająca:P.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 25 Czerwiec 09, 19:45   

Czy wiesz, że gdy Olaf się rozbuduje to jego ataki są co raz mniejsze?
_________________

 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 09, 20:48   

Naprawdę?!! Nie pomyliłeś się czasem? Masz jakieś dowody?
_________________
Good night white pride
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 07:25   

Na uzbrojonego kmieća potrzeba jednej strzały do zabicia. A do zabicia włócznika potrzebne są aż trzy!
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 26 Czerwiec 09, 08:15   

ponceriusz napisał/a:
Naprawdę?!! Nie pomyliłeś się czasem? Masz jakieś dowody?

No to weź sobie na przeciwnikaa Olafa. I zobaczysz, że na początku będzie atakować, a później już nie (bynajmniej tak u mnie jest)
_________________

 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 09, 08:57   

W kampanii zabijamy Byka, ale pojawia on się w następnych misjach. To samo jest z Olafem.

Oprócz tego konny łucznik w walce bezpośredniej może zadawać rany, mimo, że nie wykonuje żadnych uderzeń nawet gołą reką. Tak samo zachowuje się lord Biskupa.

Czasami jednostki mogą niszczyć budynki i zadawać rany na odległość, np. berserker zniszczył mój obóz oblężniczy, mimo, że znajdował się dobry kawałek od niego, i to za rzeką.

Czasami widać, że mury są puste w środku, ja zobaczyłem to, gdy niszczyłem mury zamku Młota.

Mangonela atauje na wojska z góry, a te i tak wylatują w powietrze po trafieniu.

Gdy spauzujemy grę, ognisko bedzie płonąć mimo to.
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 09, 10:44   

Lord Smerf napisał/a:
W kampanii zabijamy Byka, ale pojawia on się w następnych misjach. To samo jest z Olafem.

Są dwa wyjścia. Albo go zabijamy, albo czekamy aż Olaf i Byk zaatakują razem, a jeśli wygramy - Byk mówi że opuszcze te ziemie, cośtamcośtam itp.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 09, 11:29   

Ja zaczekałem, aż zaatakują, a potem go zabiłem. Strasznie zdziwiło mnie to, iż przybywał on potem na pomoc sojusznikom, przecież był już martwy!

Co do Olafa, przecież nie żył już po piątej misji, ale i tak drugi raz musiałem go zabić w szóstej misji.

Ogólnie kampania nie spełniła moich oczekiwań, miałem nadzieję na to, że poziom rozgrywki będzie wysoki, tymczasem przejście kampanii nie stanowiło problemu nawet dla mnie, a nie jestem wcale taki dobry, lekko mówiąc ;-) .Do tego dochodzą jeszcze ci władcy powracający z zaświatów ;-) ... Szkoda gadać...
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 09, 12:13   

Ja nie wiem może jestem jakiś lewy, ale mi się nie udało nigdy ubić Byka ;/ Zawsze udawało mu się zwiać na swoim rumaku. Może po prostu to błąd gry bo normalnie powinien uciec.

Oczywiście chodzi o tą misję bodajże 5 ;p

Sorka, że zapytam w tym temacie, ale czy komuś udało się przy pomocy złodzieja kraść pieniądze od wroga ? Mnie jakoś zawsze wykrywał ;/


@down dzięki ;p
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 28 Czerwiec 09, 12:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 09, 12:18   

Bordinio napisał/a:
Ja nie wiem może jestem jakiś lewy, ale mi się nie udało nigdy ubić Byka ;/ Zawsze udawało mu się zwiać na swoim rumaku. Może po prostu to błąd gry bo normalnie powinien uciec.

Oczywiście chodzi o tą misję bodajże 5 ;p

Sorka, że zapytam w tym temacie, ale czy komuś udało się przy pomocy złodzieja kraść pieniądze od wroga ? Mnie jakoś zawsze wykrywał ;/


Ja tego Byka dogoniłem, tyle, że nie był na rumaku.

Mi się udawało okradać wroga, pod warunkiem, że nie miał otoczonego zamku. W innym wypadku złodziej nie ruszał się z miejsca.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz