ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Które misje były najciekawsze

Które misje były najciekawsze?
Z Wilkiem
27%
 27%  [ 21 ]
Z Wieprzem
37%
 37%  [ 29 ]
Z Wężem
19%
 19%  [ 15 ]
Ze Szczurem
15%
 15%  [ 12 ]
Głosowań: 77
Wszystkich Głosów: 77

Autor Wiadomość
mysz1009 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 13 Październik 09, 19:17   

Ja zagłosowałem na wieprza.Fajne były te misje w klasztorze 16 , 17 ale z wilkiem też były fajne.Najlepsza była 20 misja.
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 10 Styczeń 10, 19:23   

Ze Szczurem było generalnie nudno - nie stawiał żadnego oporu i zachowywał się jak ciota :D .
Wąż - tu już było nieco ciekawiej, jednak ten Handel z Diabłem był całkiem niepotrzebny... I tu także żadnego większego oporu, prowincja po prowincji...
Wieprz - chyba najdłużej walczy się właśnie z nim. Dynamiczne zwroty akcji, świetne 2 oblężenia, wzloty i upadki... Zagadkowa była sprawa mnicha, który wysłał nam kilka świetnych zwojów z biblioteki ;) .
Wilk - stanowczo za mało i za krótko... O ile z Wieprzem się biliśmy tak długo, że niecierpliwym mogłoby się znudzić (mnie to pasowało ;) ), o tylko po walkach z diukiem Volpe czuję niedosyt. Zdaje sie na walkę bezpośrenio z Wilkiem mieliśmy raptem 3-4 misje... A szkoda, bo postać najbardziej tajemnicza.

Podsumowując: głos na wieprza ;)
 
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 10, 13:40   

Moim zdaniem to Wieprz był najbardziej wymagającym przeciwnikiem, jednakże (o dziwo) najwięcej misji było ze Szczurem :shock:
 
 
 
Lord99 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza Deluxe
Wiek: 25
Posty: 3
Skąd: Monako
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 18 Styczeń 10, 12:10   

Według mnie najciekawsze misje odbywały się z wieprzem a szczególnie oblężenie jego zamku. :roll:

Zasada g na ż. Oblężenie bo oblegać.
- Bordinio
_________________
Jestem następcą Kubicy
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 1 Luty 10, 11:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 18 Styczeń 10, 12:49   

davis140 napisał/a:
jednakże (o dziwo) najwięcej misji było ze Szczurem :shock:


No tak, bo wtedy były początki i misje wprowadzały nas do gry ;p
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 18 Styczeń 10, 14:53   

Najmniej, zdaje się, było misji z Wilkiem. Przynajmniej ja miałem takie wrażenie, że strasznie mało ich było... Trochę skrócono rozprawę z Volpe, mógł się chociaż trochę opierać, a nie tak jak szczur: hrabstwo za hrabstwem :) .
 
 
 
Adax 
Laureat konkursu


Gra w: Sh1.SHC
Wiek: 26
Posty: 106
Skąd: Za górami...
Medale: Brak

Wysłany: 19 Czerwiec 10, 18:55   

Mi się podobały misje z Wężem był trochę trudniejszy i nadal zagłebialiśmy się w fabułę.
Zamki też fajne to wychodzi tak szczur-misje na równinach. Wąż-wzgórza i jakby Mazury. Wieprz- Bagna. Wilk-góry, klify. wybrzeże.
_________________
Czas leci, czas leci...
Innymi słowy do roboty...
Ech. :p
 
 
Lord Angus 
Wędrowiec


Gra w: SH Deluxe, SHC + Warchest, SHC 2 Deluxe
Wiek: 30
Posty: 12
Skąd: Śląsk
Medale: Brak

Wysłany: 19 Czerwiec 10, 21:59   

Zdecydowanie Wieprz. Powód ? - Jako jeden z dwóch przeciwników bronił się i atakował kusznikami. Z Wieprzem nie można się nudzić, zawsze coś się dzieje ;)
_________________
Aktualnie pracuję nad nową kampanią do Stronghold Deluxe.
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 10, 13:29   

Najbardziej ciekawie jest walczyć z Wieprzem , jest bardzo dobrym przeciwnikiem , ale za mało z nim misji. :cry:
 
 
Drizzt 
Burżuj

Gra w: SH1, SHCrusader, SH2
Wiek: 28
Posty: 157
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 10, 20:34   

Wąż :) Ogólnie mi najbardziej misji z nim przypadły do gustu, szczególnie ta ostatnia z nim :P
 
 
McGregor 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Deluxe, Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 26
Posty: 50
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 29 Czerwiec 10, 19:16   

Oczywiście, że misje z Wieprzem były najciekawsze - bo najtrudniejsze. Jak ma się przed sobą trudną misję to się o niej myśli i na tym polega klimat tej gry. Na tym, że się o niej myśli...
Poza tym Wieprz jest godnym przeciwnikiem i jeśli chodzi o misje w SH i jako przeciwnik w SH:C. Z czwórki przeciwników z SH posiada chyba najsilniejszą armie - dużą i składającą się z kuszników (mistrzowie "rozbrajania" ciężkich jednostek) i pałkarzy (szybki i skuteczny atak).
_________________
Kontakt: e-mail: usio@poczta.onet.pl Skype:Usiek01 Komórka:[T A J N E]
fax: się zgubił
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 10, 16:09   

No, najlepsze byly z wieprzem, tu się ściąłem, grałem długo i nie przeszedłem, no i sobie wpisalem kody ;D Gdy zagrałem w misje z Wilkiem to go wziałem prawie od razu, za ktoryms tam razem ;P Uważam że misje ze szczurem nie były fajnie oprócz ostatniej, gdy mieliśmy szybko coś wykombinować. Wąż miał to do siebie że większość misji było chyba na zdobycie zamków, tak mi się wydaje. Ocena:
Szczur:3/10
Wąż:5/10
Wieprz:8/10
Wilk:7/10

To tyle pozdrawiam ;D
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Mixer 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 26
Skąd: Gdańsk
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 10, 21:45   

Najbardziej podobały mi się misje z Wężem. Samotna walka, śmierć Wełnowora, groźba ze strony Wilka i nadzieje na powrót króla :D . Dodatkowo w końcu atakowało się zamki wroga, a nie tak jak ze Szczurem. Ostatnia walka z Wężem to był wypas, zamki naprzeciwko siebie, ataki Wieprza i ten wątek fabularny że armia Wilka już nadciąga. Jedynym minusem tej kampani chyba było to, że Beauregard wysyłał małe armie do ataku. Również podobała mi się misja ze Szczurem, w której Wąż wysyłał nam swoje wojska na pomoc. Ogólnie gra ze Żmiją otwiera cała fabułę, i aż do 20 misji wydawało się że pomściliśmy śmierć Ojca, gdyż dopiero wtedy dowiadujemy się że Beauregard tylko wciągnął go w pułapkę, a prawdziwym sprawcą był Diuk Vople.
_________________
Polak Węgier dwa bratanki, i do szabli i do szklanki!
Lengyel, magyar két jó barát, együtt harcol, s issza borát!

Przyjaźń wiecznie!
Barátság örökké!
Friendship forever!
Ostatnio zmieniony przez Mixer 9 Lipiec 10, 00:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Odys 
Wędrowiec


Gra w: SH, SH:C
Wiek: 32
Posty: 16
Medale: Brak

Wysłany: 8 Lipiec 10, 09:21   

Jak dla mnie najciekawsze były misje z Wieprzem - zwłaszcza obrona klasztoru i oba oblężenia jego zamku.
Ciekawa jest też część kampanii poświęcona Wężowi, powody podał już Mixer, post wyżej :)
_________________
"Co cię nie zabije to może cię pokaleczyć"
 
 
Spartakus 
Wędrowiec

Gra w: Crusader
Wiek: 30
Posty: 10
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 8 Lipiec 10, 10:36   

Ostatnia misja z wieprzem :D co trzeba go załatwić ;D ile żem się na wkurzał przy tej misji hehe ;D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz