ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kampanie historyczne
Autor Wiadomość
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 7 Czerwiec 09, 17:39   

Testerem ja też mogę być, ale nie swoich map... Tylko np. Twoich...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 7 Czerwiec 09, 19:02   

Tengu napisał/a:
Na początku zaczniemy z pierwszą kampanią: I wyprawa krzyżowa.
Scenariusze będą tworzone na podstawie takiego łańcucha:
1. Makerzy robią mapy
2.Historycy piszą odprawę i poprawiają
3.Testerzy testują mapy

Czekam na następnych ochotników

Musimy wiedzieć, że powstała nam jakby taka "konkurencja". Nie uważam tego jednak za taką konkurencję - tutaj lepiej niech zapisują się osoby, które po prostu lubią (a nawet kochają !!!)historię wypraw krzyżowych, ponieważ wokół tego wydarzenia kręci się cała akcja naszej ulubionej gry.My będziemy robić tylko kampanie historyczne,których nie znajdziemy w crusku, lub mijają się z prawdą.

@Dym - zaraz sprawdzę twoje mapy, ale lepiej żebyś robił ich więcej do SHC.

Ja się zgłaszam na ochotnika :D
 
 
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 7 Czerwiec 09, 20:47   

@Up - ale jako kto - tester, maker, a może historyk ?????
 
 
Dym 
Osadnik

Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 7 Czerwiec 09, 21:51   

OK masz tu jedną mapkę z Cruska. Dodam ,że nie zabardzo miałem na nią pomysł ale mam nadzieję ,ze mimo wszystko wypadła dobrze.



http://www.speedyshare.com/286704251.html

HEdit nie za bardzo się tu sprawdza (na mini mapie kolor zmieniony ale w grze dalej taki sam). Spróbuje jeszcze to rozkminić.
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 8 Czerwiec 09, 16:03   

mogę byc 2. lub 3., tzn. hist. lub tester, najlepiej to czego wam brakuje
_________________
Good night white pride
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 8 Czerwiec 09, 19:58   

Ciekaw jestem kiedy ruszymy...

[ Dodano: 2009-06-08, 20:19 ]
Mapa dość ładna, myślę, ze Cie przyjmieDym
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 09, 14:00   

Ruszymy pewnie na początku wakacji, bo:
- nie mamy jescze wystarczającego składu
- nie ma jescze dokładnego scenariusza
- Sam muszę jescze dokończyć własną kampanię... Chociaż nie - będę pracował na dwa etaty. Musimy ustalić jescze kto będzie robił pierwszą kampanię, lub z kim (tylko żeby mieli podobne lub takie same style, bo później to widać), no i czy dawać misje po kolei, (za tym to akurat nie jestem) czy całą gotową kampę.

Teraz napiszę jak ja widzę tę kampanię:
1. Duże mapy - Małe nie mają takiego klimatu i na dużych więcej można umieścić (zostaniemy później lepiej ocenieni)
2.Urozmaicony krajobraz - o tym to już chyba nie muszę nikomu przypominać. Po prostu - na mapie umiesczamy ruiny itp.
3.Trochę większe armie nasze i wroga - Jeżeli to była tak ważna wyprawa, to napewno dużo ludzi wzięło w niej udział (nie chodzi mi oczywiście o jakieś wielkie ilości).
4.Lepiej prezentujące się miasta i warownie - Chyba każdy z nas zna misję "Antiochia, oblężenie" - jak na tak duże miasto trochę mało tam domów...

jak narazie to tyle. Przedstawiać swoje pomysły i oceniać mój.
 
 
Dym 
Osadnik

Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 09, 14:54   

To w końcu jestem przyjęty czy nie? :?:
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 09, 15:08   

Tego powiedzieć Ci nie mogę. Podejrzewam, że Cię przyjmie :D
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Czerwiec 09, 15:09   

Tengu napisał/a:
@Up - ale jako kto - tester, maker, a może historyk ?????

Tester mapek :shock: 8-) :oops: :lol: :mrgreen: :-o
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 09, 15:11   

Będziesz testował moje mapy Przemas lr,
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 09, 15:46   

Ja mogę trochę "popoprawiać" niektóre mapki innych, jeśli takie zawierają jakieś drobne błędy, ew. robić jakieś mniejsze mapki, czy np. stawiać zamki jak ktos już zrobi na mapce sam teren bez zabudowań.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 17 Sierpień 09, 13:09   

Od ponad dwóch miesięcy nikt w tym temacie nic nie pisze, a zapowiadało się dobrze. Czy ktoś już coś robi? Jeśli tak to przydzielcie mi zadanie. Proponuje najpierw zająć się drugą misją, bo w niej jest najmniej do poprawiania, a trzeba zacząć od czegoś prostego.
_________________
Good night white pride
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 17 Sierpień 09, 15:50   

ponceriusz napisał/a:
Od ponad dwóch miesięcy nikt w tym temacie nic nie pisze, a zapowiadało się dobrze. Czy ktoś już coś robi? Jeśli tak to przydzielcie mi zadanie. Proponuje najpierw zająć się drugą misją, bo w niej jest najmniej do poprawiania, a trzeba zacząć od czegoś prostego.


Zauważ, że Tengu, który jest szefem całej kampanii od dość dawna nie pokazuje się na forum... Więc bez szefa nie ma pracy...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 18 Sierpień 09, 08:41   

Ja by sie pisał na makera... O ile tengu wróci!
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz