ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Mapki by Siwy
Autor Wiadomość
Forik 
Wędrowiec


Posty: 15
Medale: Brak

Wysłany: 14 Czerwiec 11, 18:47   

Siwy jak zwykle przerasta każdego pod względem jakościowym. Bardzo ładnie bracie!

P.S: Masz czas? Można kiedyś zagrać 1on1 ;) I Ci oddam zaległy dług ;)
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 29 Czerwiec 11, 16:02   

Mapy ładne i przyjemnie się na nich gra ;-) Moja ocena (za wszystkie) 9.5/10
 
 
1234 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 22 Marzec 14, 14:27   

Nie siedzisz nad mapkami po kilkanaście godzin dziennie to potem nic z tego nie ma ? Przykro mi, ale ode mnie nie usłyszysz pochlebstw. Wg. mnie mapki są mierne i robione max kilka godzin. Do czego w ogóle chciałeś nawiązać tymi mapkami? Nie zabieraj się za coś, co Ci nie wychodzi.
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 22 Marzec 14, 16:30   

Całkowicie popieram 1234! Do czego chciałeś w ogóle nawiązać tymi mapkami? XDD
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 22 Marzec 14, 18:07   

Koleś, skąd Ty się w ogóle urwałeś nagle. Mój ostatni post w tym temacie jest sprzed trzech lat. Ponadto tworzenie map kilkanaście godzin dziennie to chyba trochę przegięcie, więc nie wiem, o co Ci w ogóle chodzi.. Ogólnie opinia Twojej osoby mało mnie obchodzi, więc to, czy usłyszę pochlebstwa czy nie, nie ma znaczenia.

Nie pouczaj mnie też, co mam robić, a czego nie, bo dobrze wiem, co powinienem robić.

Poza tym post Taya doskonale ocenia powyższą wypowiedź ;) .
 
 
1234 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 7 Kwiecień 14, 16:05   

Ale jak można robić tak słabe mapy i je jeszcze tutaj wstawiać?
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 7 Kwiecień 14, 17:59   

Chętnie zobaczymy Twoje. Poza tym, my szanujemy wszystkich, dlatego każdy może wystawiać tutaj swoje dzieła. Wejdź sobie na heavengames i pokaż mi uwielbiane przez Ciebie mapy, na których królują karykaturalne formy roślinności i terenu. [ Mam tu na myśli kanciaste połacie terenu, zrobione bez ładu i składu ]
Bo widzisz, każdy może mieć swoje zdanie, ale krytykowanie bez argumentów jest żałosne i wynika, albo z kompleksów, albo ze złośliwości.
 
 
 
1234 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 8 Kwiecień 14, 03:40   

Siwy, o wielki prosie naucz mnie robić takie mapy chce być taki jak ty,pliska naucz . :cry: No naucz mnie pliska nie bądź taki .::!:

A tak poważnie to nie mam tak nudnego życia bym musiał poświęcać całe dnie na robienie map.
Poza tym zadałem pytanie jak można takie niegrywalne ustrojstwo tutaj wstawiać?Przyznaj się ile czasu zajęło ci przetestowanie tych dzieł sztuki, bo na pewno nie więcej niż 10 godzin?
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 8 Kwiecień 14, 10:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 14, 10:13   

Po pierwsze, źle rozumiesz funkcję tych map. One służą do zwykłej zabawy w starym stylu, czyli budowanie zwykłego zamku. Zauważ, że masz wiele podobnych mapek w skirmish'u. Na niektórych można sobie pozwolić na wiele, na innych zaś jest ciasno. W takich mapkach kładzie się nacisk głównie na krajobraz i realizm. Doświadczony gracz na pewno jest w stanie na niej zagrać z innymi. ( to tez zależy od tego, jaką gra się taktyką. Przeskalowane ogrodzenia z murów i tzw. wielka gospodarka tutaj nie pasuje, masz rację )

Mapki na multi są zupełnie inaczej skonstruowane. Jednakże również takie mapki mogą być zrobione schludnie oraz z odrobiną polotu.

P.S. Poza tym, nie trzeba mieć smutnego życia, żeby poświęcić trochę czasu na mapę. To są dzieła, które tworzy się z pasją. Malarz lubi malować i się do tego przykłada. Tak samo jest ze sportowcem, fanem gier itd. Jeśli coś lubisz to często się temu poświęcasz, oczywiście w granicach rozsądku.

Uprasza się o nierobienie offtopu. Niepotrzebne posty pewnie się usunie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz