ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Stronghold Kingdoms!
Autor Wiadomość
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 6 Lipiec 09, 15:10   

Siwy napisał/a:
To nie zmienia faktu, że podczas premiery kosztowała 129zł. Cieszę się, że masz wtyki u pirackich handlarzy, ale co mnie to obchodzi ? Kosztowała 129zł a jak ta będzie tyle samo kosztować to się nie zdziwię...

Napewno nie u pirackich handlarzy...
_________________

 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 09, 15:15   

Nie mówimy tu o piratach, tylko o oryginalnych rzeczach :D
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 6 Lipiec 09, 16:31   

No o oryginałach gadam, a Siwy mi wyjeżdza, że mam pirata ^^
_________________

 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 6 Lipiec 09, 17:17   

To tak se napisałem, bo atpię, aby gościu opuścił przynajmniej 70zł (bo zwykła wersja była za 99zł, a Złota Edycja za 129zł)... Dobra zobaczymy jak to będzie w dniu premiery ;P
 
 
DeltiX 
Osadnik


Wiek: 32
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 09, 15:05   

Dość sceptycznie podchodzę do tego projekty ze względu na to że może przypominać rozbudowanych travianów. Mam nadzieje że zamek nie będzie się automatycznie rozbudowywał tak jak w przeglądarkowych travainach, i to ja będę mu nadawał kształt. Kiepsko prezentuje się drzewko technologiczne bo jednak 4 typy wierz to bardzo mało(no chyba że tam gdzieś na screenie z drzewkiem jest ukryty suwak :D ). Taka ilość budynków ma sens ale w klasycznym strongholdzie.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 09, 19:37   

Przeszukiwałem sobie forum Firefly Studios i znalazłem linka do do tej strony: http://strongholdkingdoms...d_Kingdoms_Wiki .

Na razie nie można raczej zbyt dużo się z tego dowiedzieć, ale może później będą jakieś konkretniejsze informacje.
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 10 Sierpień 09, 19:01   

Hmm, nie wiem czy było, ale tak sobie myślę... Jeśli ma to wyglądać jak w grach typu "xwas, ogame, plemiona itp), to zgrani osiągną najwięcej :D D Może by zrobić jakiś Polski klan, albo coś podobnego? Gdyby tak się zrzucili gracze gry-online to by można było dużo osiągnąć, co Wy na to? :)
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
thorus 
Wędrowiec

Wiek: 33
Posty: 1
Skąd: ZiC
Medale: Brak

Wysłany: 20 Sierpień 09, 21:36   :)

To na 100 % nie będzie nic podobnego do plemiona travianów itp gierek. A gdyby jednak chcieli by zrobić coś takiiego to nie było by takich zapowiedzi i nie trwało by to tak długo. To będzie coś nowego :) .
 
 
HrabiaDrako 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 62
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 09, 08:00   

obyś miał racje
 
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 23 Sierpień 09, 12:55   

Ale sam twórca powiedział w wywiadzie, że to będzie po troszku podobne do TrivalWars (plemion).

Poczytajcie troszku najpierw ;]
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 09, 13:33   

No to oczywiste skoro będzie na przeglądarce. Pozatym czemu zastanawiacie się ile to będzie kosztować? Gra na przeglądarace powinna być darmowa.
_________________
6023179
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 09, 14:08   

Ależ nikt z FF nie mówi, że gra będzie na przeglądarce(chyba, że przez ostatnie dwa tygodnie wynikło coś nowego, ale na forum nic o tym nie napisano). Moim zdaniem to by już nie była Twierdza. Ja osobiście mam nadzieję, że gra będzie do kupienia w sklepie i samo granie w nią nie będzie płatne.
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 24 Sierpień 09, 17:25   

Oczywiście nie na przeglądarkę ;]
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 09, 22:34   

To na pewno nie będzie gra na przeglądarke. Tak wynika ze wszystkich zapowiedzi.
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 3 Wrzesień 09, 20:07   

No nie wiem jakoś taka gra bardziej do przeglądarki pasuję..
_________________
6023179
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz