ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kto jest lepszy

Kto jest lepszy
Rysiek z Saldynem
28%
 28%  [ 11 ]
Czy Wilk z kalifem
71%
 71%  [ 28 ]
Głosowań: 39
Wszystkich Głosów: 39

Autor Wiadomość
Templariusz 
Osadnik


Posty: 44
Medale: Brak

Wysłany: 13 Czerwiec 09, 15:37   

Mnie to trochę zastanawia, czemu zrobili, że Wilk robi świetne zamki, ale słabe garnizony? Parę kuszników i łuczników. O wiele ciekawsza była by gra, gdyby przynajmniej broniłby się i atakował dwa razy większym wojskiem. Natomiast w takim wypadku jaki jest, trzeba brać opcje, w której komputer ma więcej złota i przeciwstawić się 3 wilkom aby było wyzwanie.
 
 
xSoNyx 
Wolny chłop


Wiek: 29
Posty: 79
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 13 Czerwiec 09, 21:01   

"nie to trochę zastanawia, czemu zrobili, że Wilk robi świetne zamki, ale słabe garnizony? Parę kuszników i łuczników." tak już sobie wymyślili twórcy gry i tego nie zmienisz:D

Dla mnie to najlepszą parką jest WILK + KALIF kalif nęka nas ogniem i zmasowanymi atakami:D
a wilk odwiedza nas wszystkim co jest w grze :D
_________________
Nie ma takiej wojny której nie można wygrać.
 
 
Templariusz 
Osadnik


Posty: 44
Medale: Brak

Wysłany: 13 Czerwiec 09, 23:11   

Nie zmienię, ale miło pomarzyć. :-D Budujesz sobie zamek, a tu Cię skryba informuje "Niebezpieczeństwo Panie, ogromna armia Wilka wkrótce stanie u naszych bram" ;) .
 
 
xSoNyx 
Wolny chłop


Wiek: 29
Posty: 79
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 13 Czerwiec 09, 23:17   

Marzenia:)
_________________
Nie ma takiej wojny której nie można wygrać.
 
 
The Headhunter 
Wędrowiec


Wiek: 31
Posty: 10
Skąd: Muszyna
Medale: Brak

Wysłany: 15 Czerwiec 09, 15:16   

Zdecydowanie głos na kalifa i wilka. Wilk buduje świetny zamek, trudny do zdobycia. Natomiast kalif sieje popłoch ogniem. Rysiek to pionek, Saladyn trochę lepszy ale w duecie wygrywa wilk z kalifem
_________________
TIME FOR SIEGE!
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 21 Czerwiec 09, 13:27   

ryszard faktycznie gra słabo, atakuje całkiem całkiem, ale jak prosze go o obrone to mi na siedzibe inżynierów przysyła jakby coś byli warci. natomiast saladyn to najlepszy gracz arabski, ale podbić go nie jest trudno. 200 lucznikow, 100 rycerzy i jakos idzie :mrgreen:
kalif - cała jego siła opiera sie na wiezyczkach obserwacyjnych - zburzysz pare z nich i koles jest załatwiony na cacy. zdecydowanie najgroźniejszym wydaje się być wilk. trzeba pogłówkować, by go rozwalić. dreszcze prawdziwej wojny mozna poczuc, gdy jest sie blisko niego a on wali trebuszami, to sie nie mozna obyc bez ciaglego naprawiania murów :D
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
davo 
Wolny chłop

Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: LESZKO VICE
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 4/3/3
Wysłany: 21 Czerwiec 09, 15:13   

Moim zdaniem żadni nie są lepsi tak naprawdę trudność walki zależy od naszych początkowych zasobów bo przecież armie tych przeciwników są także zależne od pieniędzy ustawionych na początku chyba że by móc sprawdzić wynik walki bez naszej ingerencji ale to też było by zależne od położenia.
_________________
Davo
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 21 Czerwiec 09, 15:40   

ja zawsze daje deatchmatch 20000g : 7000g bo 10k to troche dla mnie za mało. z kolei jak dałbym 40k dla siebie to przeciwnik by sie nie rozbudował...
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
sir Ryszard 
Wolny chłop


Gra w: CS 1.6
Wiek: 26
Posty: 54
Skąd: Napewno nie traficie
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 09, 09:46   

Ja stawiam na Ryśka i Saladyna
_________________
Stronghold 4ever ^^

Strasznie długo mnie tu nie było :(
 
 
Lord Radek I 
Wolny chłop

Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 09, 17:56   

Myślę , że Wilk z Kalifem zrobili , by większe zamieszanie. Jeśli Kalif podpalił , by nasze budynki , a Wilk wtedy by zaatakował to było by spore zamieszanie ;]
 
 
 
cesarz matthew 
Wolny chłop


Posty: 60
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 17 Lipiec 09, 08:14   

Myśle ,że Wilk z kalifem najlepszy duet
_________________
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 17 Lipiec 09, 08:26   

Wiadomo, ze Wilk i Kalif... Wilk przemyślane ataki, a Kalif szybkie ataki...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
SuJo 
Wędrowiec


Gra w: SH,SHCW...
Wiek: 25
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 09, 09:07   

Ja zagłosowałem na Wilka i kalifa ''Wilk'' Dobry zamek i niezły atak ''Kalif'' ach ten ogień :D
_________________
Stronghold dla ciebie dla rodziny...

The best soldier :)
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 09, 09:26   

Wilk z Kalifem lepszy, ani Saladyn, ani Rysiek nie zdobędzie zamku Kalifa czy Wilka(chyba, że są bardzo blisko, Salek i Rysiek atakują mangonelami od pierwszych minut gry), natomiast Kalif z Wilkiem mogą zabić chociaż Ryszarda Lwie Serce.
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 09, 09:29   

Lord Smerf napisał/a:
natomiast Kalif z Wilkiem mogą zabić chociaż Ryszarda Lwie Serce.


Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi... Rychu atakuje mangonelą od początku gry praktycznie... To samo jest też z Wilkiem... Więc o co chodzi?!
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz