ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zażalenia i Propozycje
Autor Wiadomość
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 22 Kwiecień 09, 14:01   

Na stronie jest podany zły adres na oficjalną stronę Stronghold. jest napisane stronghold.gry-sline.pl

Powinno być wiadomo jak ;)
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 22 Kwiecień 09, 14:02   

okey jak wroce do domu to to poprawie, albo siwy to zrobi przedemna ;p
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 22 Kwiecień 09, 14:22   

Dzięki za informacje, poprawione ;)
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 22 Kwiecień 09, 15:46   

Zrozumcie tylko, że fali nowych graczy gotowych na spędzenie przynajmniej paru miesięcy na grze w SH:C nie będzie już... co najwyżej zbierze się paru ludzi, którzy i tak po chwili zaginą... a co nam po ludziach dobrze grających jak GameSpy'a nie umieją zainstalować czy przekierować portów ? Już mówiłem, takich to docenią tylko koledzy z podwórka...

PS Jak robicie klan reprezentujący nasz kraj to piszcie po polsku na stronie klanowej.... "otwarłem" LOL.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 22 Kwiecień 09, 16:35   

Ale jeśli HK chce to niech prowadzi klan... niech grają Ci którzy chcą grać a takich ludzi wbrew pozorom jest wielu... I nie pierwszy raz piszę: Mamy nadzieje na powstanie SHC 2.
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 23 Kwiecień 09, 08:18   

Lutel - masz rację : gra umiera, fali nie będzie, bez gsa klan nie ma przebicia międzynarodowego - ale to dla mnie jedna strona medalu. Druga to ta, że tu ciągle dochodzą osoby, ciągle w to grają, są inicjatywy i nikt nie jest winien temu, że gra teraz, a nie parę lat wcześniej.
Większym problemem jest uznanie klanu za reprezentację Polski przez innych polaków z gsa.
Myślę, że TP to więcej klan forumowy, bo tu powstał i rekrutuje tutaj , a nie na gsa.
Zresztą i przed laty klany powstawały i padały , więc nie ma się co rozwodzić - myślę, że dużo lepiej tak, niż żeby nic.
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 23 Kwiecień 09, 09:19   

T-Rex napisał/a:
Lutel - masz rację : gra umiera, fali nie będzie, bez gsa klan nie ma przebicia międzynarodowego - ale to dla mnie jedna strona medalu. Druga to ta, że tu ciągle dochodzą osoby, ciągle w to grają, są inicjatywy i nikt nie jest winien temu, że gra teraz, a nie parę lat wcześniej.
Większym problemem jest uznanie klanu za reprezentację Polski przez innych polaków z gsa.
Myślę, że TP to więcej klan forumowy, bo tu powstał i rekrutuje tutaj , a nie na gsa.
Zresztą i przed laty klany powstawały i padały , więc nie ma się co rozwodzić - myślę, że dużo lepiej tak, niż żeby nic.



Nikt nie reprezentuje (oprócz mnie) TP na gsa, bo reszcie graczy już zakorzenionych w klanach nie chce się przechodzić do innego, wiec skupiliśmy się na arenie tylko i wylącznie polskiej.

Dużo lepiej, jeszcze tylko polskie znaki :) .
- Warlike
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
Ostatnio zmieniony przez Warlike 23 Kwiecień 09, 12:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz