ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zażalenia i Propozycje
Autor Wiadomość
Rocky 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 09, 13:29   

ale i tak to jest żalosne. usprawiedliwianie sie pierdołami
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 3 Styczeń 09, 13:38   

Dziękuje za okazanie swego zdania weźmiemy je pod uwagę.
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 19 Kwiecień 09, 10:23   

Klan TP rusza już od 4 miesięcy, w międzyczasie jest reformowany i to też z marnym wynikiem.
Organizator klanu nie gra w jego barwach - to chyba mówi samo za siebie.

Wypowiadam się z tego powodu, iż nazwa TEAM POLAND sugeruje reprezentację Polski, od której ja się obecnie mocno dystansuję.
Powody : nieudolność, dezorganizacja, wyjątkowa nietolerancja gry bez katów, absolutyzm w klanie.

Może to Wam trochę da do myślenia.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 19 Kwiecień 09, 11:11   

Zgadzam się z T-Rex, ale jedno w tym klanie jest prawidłowe: gra bez katów jest nie tolerowana. Moim zdaniem i zdaniem najlepszych graczy na świecie gra bez latających kamieni to "mordowanie" tej gry... A co do tego że HK jest w DHK... to faktycznie jest trochę żałosne...
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 19 Kwiecień 09, 11:46   

DonKamillo napisał/a:
Zgadzam się z T-Rex, ale jedno w tym klanie jest prawidłowe: gra bez katów jest nie tolerowana. Moim zdaniem i zdaniem najlepszych graczy na świecie gra bez latających kamieni to "mordowanie" tej gry... A co do tego że HK jest w DHK... to faktycznie jest trochę żałosne...


juz nie jest.. kto siedzi na gsa widzi ze mam nick tp holyking.. to jeden z krokow reformacji.. gra bez katow - ok od czasu do czasu, ale nie all time, stawiamy na gre cats on
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 19 Kwiecień 09, 12:12   

To skoro na gsa już grasz jako członek TP, to na forum tez sobie podpis i avatara zmień :P
 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 19 Kwiecień 09, 12:16   

juz :P
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 21 Kwiecień 09, 18:42   

Proponowałbym zamknięcie tego żałosnego "klanu", bo to jest tylko pośmiewisko... idzie lato, pogracie sobie i znowu was przez pół roku nie będzie, wrócicie na święta... taka prawda. Obecnie tworzenie wielkiego klanu od podstaw i szukanie nowych członków gotowych, by nauczyć się grać jest, że tak powiem... nieopłacalne, szczególnie w Polsce. To już nie te czasy, nie róbcie z siebie debili... sami przyznajcie, że uczycie ludzi grać tylko dlatego, że chcą wstąpić do waszego klanu, za darmo nic im nie dacie.. strata czasu.
Jak się ludzie chcecie nauczyć grać to biegać mi na GameSpy, jak nie możecie to nie bierzcie się za "pro gaming", bo nikt was nie doceni... może koledzy z podwórka...
Nikomu nie ubliżam, nikogo nie poniżam, po prostu napisałem to co myślę, dziękuję...
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 21 Kwiecień 09, 18:55   

Lutel napisał/a:
Proponowałbym zamknięcie tego żałosnego "klanu", bo to jest tylko pośmiewisko... idzie lato, pogracie sobie i znowu was przez pół roku nie będzie, wrócicie na święta... taka prawda. Obecnie tworzenie wielkiego klanu od podstaw i szukanie nowych członków gotowych, by nauczyć się grać jest, że tak powiem... nieopłacalne, szczególnie w Polsce. To już nie te czasy, nie róbcie z siebie debili... sami przyznajcie, że uczycie ludzi grać tylko dlatego, że chcą wstąpić do waszego klanu, za darmo nic im nie dacie.. strata czasu.
Jak się ludzie chcecie nauczyć grać to biegać mi na GameSpy, jak nie możecie to nie bierzcie się za "pro gaming", bo nikt was nie doceni... może koledzy z podwórka...
Nikomu nie ubliżam, nikogo nie poniżam, po prostu napisałem to co myślę, dziękuję...


dziekuje za opinie.

Nie nie zamkniemy tego posmiewiska i bedziemy posmiewiskiem dalej, wole grac z slabszymi polakami niz z kolesiamy, gdy bylem w dhk to x2x nie zagra ze mna bo jestem w dhk, bylem w x con nie zagra ze mna df i tko bo jestem x conem.

dlatego wole grac w polsce i w posmiewisku niz z zagranica na gamespy.

Tak ucze ludzi tylko dlatego ze wstapia do mojego klanu to prawda i tego nie ukrywam w zadnej mierze.


Też nie pisze zeby nikogo urazic ( Lutel ) tylko wyjasniam swoj punkt widzenia, i "podłoge" na której stoje
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 21 Kwiecień 09, 19:25   

Lutel masz dużo racji ale jeśli jeszcze są ludzie których ta gra interesuje i chcą pograć a do tego są ludzie którzy mają coś do przekazania i chcą to zrobić to niech to robią... nikomu to nie zaszkodzi... i myślę że to nie jest pośmiewisko tylko mało popularna gra i mało ludzi w to gra...
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 21 Kwiecień 09, 20:37   

Gra popularna była, ale już nie teraz... Trochę minęło od czasu jej wydania, coraz więcej osób nudzi się nią. Ja już nie czuję tyle zabawy z gry, a na multi naprawdę krótko gram...
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 21 Kwiecień 09, 21:21   

Ale ta gra jest jak CS... stara ale zawsze będzie fajna przez grywalność... pozatym nowi ludzie zaczynają w to grać (wbrew pozorom trochę młodszych graczy interesuje się sh...) i do tego może będzie SHC 2 to by znowu ożywiło scenę...
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 21 Kwiecień 09, 23:50   

To i ja swoje znowu dorzucę - tym razem tylko pozytywnie.

Bardzo dobrze, że HK się tym wreszcie zajął - klan na pewno ma rację bytu - nawet bez gamespy, chociażby dlatego, że i przez hamachi jest paru aktywnych graczy.
Kto wie, ile osób będzie grało w SHC za rok, czy za dwa...
Nie ma chyba klanu, który nie byłby krytykowany na gamespy z jakiegoś powodu - więc TP to całkiem normalny klan uważam.
Jest też mało możliwe, żeby na gamespy zrobić klan, który miałby od razu przyzwoity poziom , więc to też dla mnie całkiem normalne. Klany na gamespy istnieją od lat i nie jest sztuką utrzymać taki klan, który żyje ze swojej opinii.

Gram od 3 lat w X-CON-ie i bez klanu byłoby mi nudno na gamespy - nie każdy tam jednak może grać i dlatego niech i tu się coś dzieje.
 
 
jacekJI 
Mieszczanin


Posty: 113
Skąd: Rzeszów
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 22 Kwiecień 09, 09:12   

Moja małą uwaga, na stronce jest źle zapisany mój nick, powinno być JacekJI
_________________

 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 22 Kwiecień 09, 09:31   

dzieki t-rex, sorry jacek poprawie to
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz