ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
27 Kwiecień 09, 16:17
Posiadłości
Autor Wiadomość
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 25 Kwiecień 09, 17:28   Posiadłości

Otóż mam pytanie odnośnie rozkazywania własnym posiadłościom. Z tego co zauważyłem, zamek w trybie gospodarczym sam wysyła zapasy. Jak można poprosić o jednostki lub wydać rozkaz ataku na coś zamkowi nastawionemu agresywnie.
 
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 25 Kwiecień 09, 19:24   

w posiadłościach nie można woja robić...
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 25 Kwiecień 09, 23:02   

No ja wiem, ale jeżeli posiadam drugi zamek jako posiadłość i wybiorę tryb agresywny to AI tworzy wojo i siedzi w swoim zamku. Jest to równoznaczne z trybem obronnym ;/
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 26 Kwiecień 09, 18:40   

Ach chodzi ci o swoją mapę. Trzeba było tak odrazu. Robisz mapę, dzielisz ją na te terytoria, i na jednym budujesz (koniecznie) zamek z koszarami, zbrojowniom i jakimiś narzedziami do robienia broni. stawiasz flagę posiadłości stawiasz siedzibę, w menu dajesz że to twoje, a podczas gry klikasz na jakiś budynek i tam wyskakują trzy obrazki dajesz ten ostatni i idą na wroga:).
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 26 Kwiecień 09, 19:45   

No dobra, ale czy mam wpływ na co lub na kogo zaatakują te jednostki ? Głównie chodzi mi właśnie o to, czy można rozkazać takiej posiadłości atak na szczególnego wroga lub np. grupę jednostek.
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 26 Kwiecień 09, 20:10   

Niestety tak się nie da. Jak zrobisz tak jak ja ci doradzałęm i klikniesz to ostatnie to będzie posiadłość sama wybierać kogo ma atakować. ale to nie jest ostani sposób... Poczytaj sobie zagraniczne fora np. Stronghold Kings albo jakieś inne polskie to może się dowiesz jak tak zrobić. Na każde pytanie zawsze jest odpowiedź tylko trzeba ją znać ^ ^.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 27 Kwiecień 09, 16:17   

No cóż, dzięki za odpowiedzi [ Jak znajdę jakieś rozwiązanie to oczywiście ją wkleję] Na razie temat zamykam.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz