ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
27 Marzec 10, 13:35
Twiedza Krzyżowiec i Hamachi - lagi!
Autor Wiadomość
kop.grz 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

  Wysłany: 26 Marzec 10, 14:22   Twiedza Krzyżowiec i Hamachi - lagi!

Witam!

Mam taki problem z lagami w grze Twierdza Krzyżowiec gram w nia z kumplami przez program "hamachi" mamy internet po 1/2/3 Mb netia neostrada itp..

I podczas naszych rozgrywek ja stwarzam lagi nawet jak gram 1 vs 1 to sa lagi lekkie ale są(inni jak graja bezemnie "zero" lagów) i niemam pojęcia Co jest tego przyczyna mam wyłaczone wszystkie programy komunikacyjne itp doslowie wszystko co mogło by "zjadac" transfer internetu (1 Mb Neostrada livebox).
No i nadal są lagi nie da sie grac i pisze że połączenie zerwane potem wraca ładuje sie i tak w kółko co 10-15 sek.


Podczas gry mówili mi że przyczyna moich lagów może byc:

-wlasnie programy typu gg itp..
-Antywirus i zapora systemowa(wyłączałem i nic.)
-System operacyjny moze być nie kompatybilny z hamachi (WIn Xp Home Edition )(Oryginal)
-Kabel przesyłający dane z liveboxa do komputera ? (ethernet)
-Wina hamachi(no ale skoro oni graja bez to raczej odpada)
-Kupic router
-zmienic kabel ethernet na usb(ponieważ sa 2 sposoby ale nie probowalem zmieniac na usb)

W innych grach niemam z lagami problemu tylko w krzyżowca gram przez hamachi ,a tam normalnie z pingiem 35-45

Proszę jakąś doświadczoną osobę o pomoc mi z tym dobijającym problemem.

Pozdrawiam

P.S: Przeczytaj uważnie żeby nie zadawac zbędnych pytan bo na innych forach szkoda gadac ..
Ostatnio zmieniony przez Kacper 30 Lipiec 11, 22:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Marzec 10, 12:31   

Jak lagi są bardzo często i raczej krótkie to jest niezgodność wersji. Sprawdz jeszcze, czy masz 1.1, bo inni prawdopodobnie mają.
 
 
kop.grz 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 27 Marzec 10, 12:51   

To też mi własnie mowił ktos ze przez to że wersja jest inna są lagi,na początku nie jest az tak źle ale potem jak sie rozbuduje juz tak dobrze to tnie jak diabli wiec mowisz ze jak bedziemy mieli te same wersje to lagi ustąpią ?
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 31 Marzec 10, 10:04   

Pewnie że ustąpią - tzn. te lagi, które są przez różne wersje, te najbardziej wnerwiające.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz