ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Wąż czy Sułtan
Autor Wiadomość
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 4 Kwiecień 09, 13:43   

No co wy? Filip albo Szczur słabszy od Sułtana? :O
_________________

 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 09, 13:56   

Nie wiem kto jest najsłabszy, ale zawsze więcej wojska tracę atakując sułtana niż szczurka. Przez tych miotaczy :P
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 09, 08:57   

Ale szczur też może troche woja zabic. W tej misji gdzie jest czterech szczurów półkolem dookoła gracza, bodajże płaska kraina, to szczurki po 140 żołnierzy mieli.
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 09, 09:47   

Wystarczy zrobić mała dziurę w wieży i dać jedną wieże, przez cała planszę taką obronę miałem :P A ta misja gdzie jesteś ty na 7 szczurków jest też banalna. Sprawdziłem aż, 11 minut mi zajęła ;) A taka z 4 Sułtanami już więcej trochę.
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 09, 09:49   

Driller napisał/a:
Wystarczy zrobić mała dziurę w wieży i dać jedną wieże, przez cała planszę taką obronę miałem :P A ta misja gdzie jesteś ty na 7 szczurków jest też banalna. Sprawdziłem aż, 11 minut mi zajęła ;) A taka z 4 Sułtanami już więcej trochę.


A no tak, płaska kraina była na 7 szczurów.
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 09, 09:53   

Płaska kraina była na 5 szczurków, ty 2k oni 4. A wojownicy pustyni była na 7, każdy po 10k
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Kwiecień 09, 10:53   

Wąż lepszy,Sułtana atakuje 2 min. a Węża 6.
Dla mnie jest różnica.
Ale zależy jakimi jednostkami ale ja takimi samymi.
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 09, 11:12   

Sułtan - dno...

Wszyscy wiedzą że sułtan nic nie robi (tylko wojsko jak damy mu dużo kasy na początek)..
Wąż cośtam zawsze ma ;p..

Ba! Powiem wam nawet że ostatnio bawiłem się z botami i wąż był jednym z lepszych w statystykach..
_________________
Jak chcecie pograć w SHC na GR czy spytać o cokolwiek to raczej na gg.
 
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 09, 12:37   

Boty są tak zrobione, że jak mają np. więcej żelaza, to i tak tego nie wykorzysta. Zaprogramowano go tak, że postawi 4 kopalnie żelaza i koniec. Zieleni już zazwyczaj wykorzystuje więcej, ale też nie zawsze wszystko. Często boty głupio rozbudowują zamki, i np stawiają mur/wieże na kamieniu/żelazie/zieleni.
 
 
 
Elite 
Wolny chłop

Posty: 57
Skąd: Piaseczno
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 09, 16:11   

Ha, z tym sie zgodze choby Nizar ktory traci zasoby kamienia i zelaza na rzecz wybudowania fosy;p
 
 
banaj 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 8
Skąd: Sierockie
Medale: Brak

Wysłany: 11 Kwiecień 09, 07:13   

Najlepiej ustawić wąż,sułtan i ty oni 40.000tys a ty3.000 tys.Napoczątku lordem na wąże i niech sami grają 1VS1
_________________
siema
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 27 Kwiecień 09, 16:33   

Sam jestem ciekaw :P A do sułtana to w niektórych przypadkach mogłoby wystarczyć z 10 łuczników do rozwalenia 90% wojsk jego... U wilka takim oddziałem może byś zniszczył mu z 3 jednostki.
 
 
 
Piotrek 
Burżuj


Wiek: 24
Posty: 188
Skąd: Syców
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 5/3/3
Wysłany: 9 Maj 09, 21:37   

Uważam że o wiele lepszy jest wąż ponieważ używa on katapult a sułtan nie, ;-)
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Maj 09, 11:20   

Maciekolos nie czepiaj się Wieprza może to tylko jego własna opinia.
Wąż prawie co 12 sek produkuje jednostki a Sułtan procarzy itp.
 
 
Baissa 
Osadnik

Wiek: 25
Posty: 29
Medale: Brak

Wysłany: 10 Maj 09, 15:54   

Jako że przeciwnicy są zawsze dziwnie słabi Wąż nie wiadomo po co został odchudzony ze stanu z pierwszej Twierdzy - nie ma pałkarzy i kuszników, a zamek kiepski pod względem obronności. Sułtan byłby lepszy, gdyby ustawiał łuczników na murze za blankami - kiedyś grałam gdy był ze mną sprzymierzony(własne ustawienia) i wysłałam mu łuczników na blanki - odparli atak kilku Ryszardów.
Cytat:
gospodarką Sułtana przesadziłeś Bez farm, bez produkcji żadnej broni, zbroi. Bez piwa, kościołów chyba też nie buduje. To jest gospodarka na 4?

Dużo budynków produkcyjnych to jeszcze nie dobra gospodarka. Chodzi o to że sułtan nie wiadomo po co buduje dużo domków drwali, cho potrzebuje b. mało drewna. Bezsens.
Cytat:
Boty są tak zrobione, że jak mają np. więcej żelaza, to i tak tego nie wykorzysta. Zaprogramowano go tak, że postawi 4 kopalnie żelaza i koniec. Zieleni już zazwyczaj wykorzystuje więcej, ale też nie zawsze wszystko. Często boty głupio rozbudowują zamki, i np stawiają mur/wieże na kamieniu/żelazie/zieleni.

I to jest prawda. Temat wygląda na potrzebujący zamknięcia - wszystko co było można, napisano i produkuje się spam, wulgaryzmy itp.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz