ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
18 Grudzień 08, 17:34
[przeciwnicy] Przeciwnicy (boty)
Autor Wiadomość
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 09, 11:59   

Ja też raz wpadłem w zamku Kalifa, ale też jego gospodarka ekonomiczna ucierpiała. Ja gram z Wilkiem jako sojusznikiem bądź Fryderykiem. Bardzo lubię Emira i te jego teksty :-)
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 28 Styczeń 09, 08:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 25 Luty 09, 13:03   

U mnie w sojuszu jest Rysiek,Emir i reszta to losowe czasami zmieniam Emira na kogoś innego.A tak to różnie.
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 6 Marzec 09, 18:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
cesarz matthew 
Wolny chłop


Posty: 60
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 8 Marzec 09, 17:57   

ja lubie grac 7 wilkami


szkoda ze niema jeszcze lepszego wroga np. ma zamek jak wilk gospodarke jak saladyn
_________________
 
 
Elite 
Wolny chłop

Posty: 57
Skąd: Piaseczno
Medale: Brak

Wysłany: 28 Marzec 09, 21:52   

Wypowiem sie na temat sojusznikow. W jednej z misji mamy Wilka jako sprzymierzenca. Zaczynamy chyba z 7-10k gotowki a kompy chyba z 20k. Wilk sobie kompletnie nie radzi!! Naciera na niego 2 przeciwnikow jakimis smiesznymi silami (lucznicy arabscy, woje, asasyni) a ten stoi jak cymbal i spokojnie czeka na atak! Dno + metr mulu. Padl bodajze majac na koncie 7k golda;) Nie chcial wyslac nic, kompletnie nic ze zlota ani zasobow nawet jak zostal mu sam lord;))) Uwazam ze kazdy z sojusznikow jest low. Uzywam ich jako miesa armatnie a najlepiej juz sprawdzaja sie jak zgodza sie bronic ciebie. Wtedy zawsze mam jakis ciezkozbrojnych wojow w siedzibie lorda i moge zajac sie spokojnie atakiem. Pomocnicy to taka typowa przeszkadzajka dla reszty botow.

Jak sprawic aby dziad cokolwiek ci wysalal? Wysylaja mi po 5-25 max sztuk jakiegos smiesznego toworu jak drewno/kamienie/zarcie.
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 09, 22:35   

Jeden jedyny raz grałem w sojuszu z Kalifem... Poprosiłem go o towary i usłyszałem: "Prosisz o niemożliwe". Od tego czasu zawsze gram przeciw jego osobie. Za sojusznika zazwyczaj biorę Ryszarda (spoko gościu), no i czasami Szczurka...

[ Dodano: 2009-04-01, 21:38 ]
matt960 napisał/a:
mogi byście podać kod albo skąd go wziąść do wezyrvnizir itd



30 sekund szukania. Wiesz można wpisać w google to nie boli :-/

Oto link: http://strongholdnet.gry-...wtopic.php?t=47 8-)
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Dzyl 
Wolny chłop


Posty: 53
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 09, 14:17   

Ja najczęściej biorę sobie za sojusznika Ryśka,Marszałka,Saladyna albo Wieprza.A najbardziej lubię walczyć na wezyra,emira,kalifa,wilka lub Fryderyka.Najczęściej to walczę z arabami bo europejczyków najczęściej biorę sobie do sojuszu.
_________________

 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 4 Kwiecień 09, 22:19   

Ja pokusze się o napisanie osobistego rankingu top 10 botów ;) )

1 Wilk
2 Saladyn
3 Lwie Serce
4 Wezyr
5 Fryderyk
6 Emir
7 Kalif
8 Wieprz
9 Nizar
10 Szeryf
Ostatnio zmieniony przez Kamil 6 Kwiecień 09, 00:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 09, 22:38   

Widać, że lubisz rankingi :P U mnie by to podobnie wyglądało. Chociaż Wezyr według mnie jest lepszy od Lwiego Serca, i np Wieprza bym dał z 1,2 pozycje niżej.
 
 
 
Dzyl 
Wolny chłop


Posty: 53
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 09, 15:47   

Teraz gdy zagrałem już z każdym botem jako sojusznikiem wiem że najlepiej być z emirem,wezyrem,ryśkiem lub saladynem.Kamilson, wieprz jest lepszy od kalifa i nizara ? nie sądze.Jak nizar się rozbuduje i zrobi te swoją mega fosę to nawet trudno go rozwalić.Kalif także jest zdecydowanie lepszy do wieprza.Wieprz ma w obronie jedynie kilku kuszników a atakuje pałkarzami.Według mnie kalif i nizar są lepsi od wieprza.
_________________

 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 5 Kwiecień 09, 16:20   

Po dogłębnej analizie :P musze sie z Tobą zgodzic iz kalif jest lepszy of wieprza

Co do nizara nie mogę ci przyznac racji poniewaz siły botów nie oceniałem tylko po sile ataku/obony lecz takze gospodarce i po zamku ,a on nie jest atutem nizara poniewaz wystarczy kilka balist ogniowych i zamek nizara stoi w płomieniach ;)
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 09, 19:54   

Kalif jest jednym z bardziej uciążliwych botów przez ten ogień :] Mało który bot tego używa, a jest to bardzo skuteczne :P A sama fosa to nie wszystko...
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 09, 12:16   

Driller napisał/a:
Kalif jest jednym z bardziej uciążliwych botów przez ten ogień :] Mało który bot tego używa, a jest to bardzo skuteczne :P A sama fosa to nie wszystko...


Ale wystarczy kilku HA i slaves'y giną jak mrówki więc to nie jest taki duży problem...
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 09, 13:50   

Bardziej mi chodziło o smolne rowy. Nie chce mi się zawsze niszczyć wszystkich wież Kalifowi, więc zazwyczaj podbiegam tak, gdzie on je ma, i uciekam, straty są małe, a Kalif już smolnych rowów tam nie ma :) Czasami też balistami niszczę budynki za murami, i smolne rowy same się zapalają.
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 3 Luty 10, 16:34   

Zacznijmy od tego, jak dzielę swoich przeciwników komputerowych (pomijając wrogów z Warchesta, z którymi się dopiero zaznajamiam i nie mam jednoznacznej opinii):

1. Boty - wrogowie (czyli tacy, z którymi bardzo lubię walczyć):
Wilk - często sprawia mi trudności, pokonanie go to swego rodzaju wyzwanie
Saladyn - dobry ekonom i strateg, również lubię się z nim bić lub ścigać na złoto :)
Szeryf - Gościa nie znoszę ;]. Jako przyjaciel strasznie wyzyskuje, no a jako przeciwnik jest fajny: te różne pułapki, etc.
Filip - cienias straszny, a kozaczy, jak nie wiem co :D .
Wieprz - typowy agresor, tłuczenie jego pałek to fajna zabawa ;].
Kalif - skrajnie muzułmański, jako jedyny z botów wykorzystuje potęgę ognia w 100%

2. Boty - sojusznicy (czyli tych, których lubię mieć po swojej stronie)
Szczur - nie umie nic, fajnie jest go bronić ;]
Wąż - wysyła wsparcie w razie kłopotów, a jemu samemu też trzeba mu pomagać
Sułtan - spoko gość, dba o poddanych i dzięki temu, że jest słaby, można się pobawić w jego niańczenie :p
Ryszard - zawsze pomoże, bez względu na okoliczności, lubię razem z nim walczyć z niewiernymi :)

Jest jeszcze Fryderyk, którego lubię i atakować (wymagający w miarę przeciwnik), i mieć w sojuszu.


Najśmieszniejszym graczem komputerowym jest chyba Wieprz. Już od SH1 powalają mnie jego teksty ;].
Najładniejsze zamki buduje Wilk, zaś najdziwaczniejsze Szczur, Wąż i Filip (tego co robią, nie można nazwać twierdzą).

Rankingów nie umiałbym napisać, bo czasami wszystko zależy od okoliczności.
Co jeszcze mógłbym powiedzieć? Moim ulubionym potem jest Rysiek, zaś najmniejszą sympatią darzę Kalifa.


To tyle. Przepraszam, że odgrzewam temat, ale skoro nie jest zamknięty, to oznacza, że można się w nim wypowiedzieć :) . W regulaminie forum pisze, że całe forum jest ogólnodostępne ;].
 
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 10, 08:09   

Ja uważam, że jeśli ktoś odgrzewa temat może dostarczyć więcej informacji dla graczy :-)

Ja zrobię taką listę:

Najsilniejszy bot: Wilk
Najbogatszy bot: Opat, a czasami Fryderyk
Najbardziej szczodry bot: Sułtan, lub Emir
Najsłabszy bot: Szczur
Najokrutniejszy bot: Szeryf i Kalif
Najbardziej gospodarczo rozwinięty bot: Saladyn
Najbardziej skąpy bot: Kalif
Najbardziej militarnie rozwinięty bot: Ryszard i Wilk
Najsłabiej militarnie rozwinięty bot: Szczur
Najsłabiej gospodarczo rozwinięty bot: Sułtan
Bot mający najbardziej urozmaiconą armię: Wilk
Najśmieszniejszy bot: Wieprz
Bot budujący najciekawsze zamki: Wilk
Bot budujący najbrzydsze zamki: Filip, Szczur
Bot budujący najtrudniejsze warownie do zdobycia: Wilk, i czasem Emir, ale rzadko :-D
Bot budujący najłatwiejsze warownie do zdobycia: Sułtan, Szczur, Filip

To tyle moich "kategorii botów". Trochę się rozpisałem w tym poście, ale w końcu przeciwników jest 16 :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz