ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
18 Grudzień 08, 17:34
[przeciwnicy] Przeciwnicy (boty)
Autor Wiadomość
davo 
Wolny chłop

Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: LESZKO VICE
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 4/3/3
Wysłany: 6 Styczeń 09, 16:23   

Moim zadaniem pisanie, że 15 katapult nie da rady kalifowi jest niezbyt mądre. Odbudowuje się bo ma dużo kamienia. Zwyczaj, gdy się z nim walczy zaraz po zniszczeniu murów idzie się ubić lorda. Radziłbym przed tym wysłać na niego trochę łuczników bo fire thrower potrafią zabić niemałą liczbę piechoty.

Drobne poprawki
- Bordinio
_________________
Davo
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 7 Styczeń 09, 13:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Michulek 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 14 Styczeń 09, 13:04   

Ja uwielbiam sojusz z ryśkiem na wieprza (albo 2) czasami ja z rysiem na 2 rysie :) nie lubie przegrywać i wogóle jak ktoś ma mnie rozwalić to trudno i nie lubie jak mi niszczom zamek i boje się solo na wilka :) ale raz spróbowałem :)
 
 
Parsifal 
Wędrowiec

Posty: 6
Skąd: Katowice
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 14 Styczeń 09, 15:27   

EE wilk taki straszny nie jest - ino buduje fest rube mury - czasem tworzy dość sporą i masywną fortece - jak to wilk ;)
_________________

Tworzymy Ligę !!!
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 17 Styczeń 09, 08:13   

Kalif jest fajny.. Bo nie używa machin na wieżach i łatwo mu je zniszczyc z niewielkiej odległości katapultami.. Ale głos dałem na węża bo fajnie mnie słonił w misji sępi szpon chyba.. Byłem ja z wężem na bodajze kalifa i sułtana.. Oni mieli 40k i połączyłem zamek z wężem. Było całkiem miło.

Mam pytanie! Skąd Wy macie takich przeciwników :
Cesarz Fryderyk
Filip
Szeryf
???
Ja mam tylko wezyra,nizara, emira, marszałka i abbota... Z tej paczki "przewciwnicy z warchesta" ... Gdzie ich ściągnąc xO ?

2. Pytanie : Jak przydzielic kase ?? Np. Chce walczyc przeciwko kilku botom i dac im więcej kasy niż ja mam ..
 
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 09, 01:40   

Wilk często robi zamek duży, ale przez to ma rozwalone oddziały co całym zakmu. Jednak jak zbuduje ten malutki... to nie ma bata ^^
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 22 Styczeń 09, 12:28   

Ja nie lubie wszystkich botów, bo są bardzo słabi :/ . Mam nadzieje, że S:C2 poprawi "to"...
_________________

 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 09, 14:42   

Ja gram z botami na własnej mapce. Ustawiam ich obok siebie albo w niewielkich odległościach i mieszam ich.. Wtedy boty niekiedy fajnie się rozbudowują :)

Najlepszy bot:
bot vs bot - Kalif.. często przez niego inne boty zatrzymują swój rozwój.
Gracz vs Bot - Saladyn, mimo tego że wilk potrafi zbudowac ładny zamek to dla mnie najtrudniejszym przeciwnikiem jest Saladyn.. Nie lubie z nim walczyc.

Najgłupszy bot:
Szczur - wiadomo, jego strategia zawodzi nawet w najlepszych warunkach do rozwoju.
Sułtan - mur w kształcie okręgu i brak gospodarki.

Najlepsza zabawa...
Kalif- Może to i oszustwo.. Ale jakie fajne ! Stawiam w zamku kalifa chatki drwala i po chwili patrze jak ładnie wszystko płonie ^^.
_________________
Jak chcecie pograć w SHC na GR czy spytać o cokolwiek to raczej na gg.
 
 
 
Saldegard 
Wędrowiec

Wiek: 34
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 23 Styczeń 09, 12:38   

Kalif jest w miarę prosty. Wystarczy spora ilość arabskich łuczników, żeby odpowiednio mury oczyścić, lecz wpierw przydała by się grupa jakiegoś mięsa armatniego, żeby smolnych rowów się pozbyć. Cóż, straty zawsze jakieś muszą być :P
Na koniec standardowe oblężenie, czyli trebusze/katapulty i pałkarze i assasini, ewentualnie ciężka piechota.

Saladyna łatwo podpalić, duża gęstość budynków wewnątrz i na zewnątrz zamku, wystarczy oczyścić wieże z jednej strony zamku, potem kilka balist i... Chatki Saladyna idą z dymem. Na koniec zostaje tylko przeprowadzić zwykły obleg.

Na Wilka już nie ma tak łatwego sposobu. Przynajmniej ja nie mam...
Pozostaje standardowy szturm, jeśli gram solo. Ale ogromne straty ponoszę... Jeśli gram z sojusznikiem, tylko z Ryśkiem.
Czekam, aż zaatakuje pierwszy, gdy Rychu naruszy mury Wilka, wtedy ja wkraczam do akcji.
_________________
[img:ccb45efadb]http://im...img:ccb45efadb]

[img:ccb45efadb]http://im...img:ccb45efadb]
 
 
 
Sir Michu 
Wędrowiec

Wiek: 27
Posty: 14
Skąd: Nysa
Medale: Brak

Wysłany: 23 Styczeń 09, 17:28   

Co do wilka, to jeśli mówisz o tej misji z kampanii co jesteś w sojuszu z Ryśkiem to mi łatwo poszło, ale rysiek miał pecha :P
Wilk od razu go prawie zniszczył, tak więc musiałem mu pomoc wysłać. Zrobiłem tylko w miare wojska, zbudowałem trebusz, rozwaliłem mu mury, wszedłem i koniec :P
 
 
 
Saldegard 
Wędrowiec

Wiek: 34
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 09, 10:23   

Sir Michu napisał/a:
Co do wilka, to jeśli mówisz o tej misji z kampanii co jesteś w sojuszu z Ryśkiem to mi łatwo poszło, ale rysiek miał pecha :P



Da się uratować Ryśka. Należy rozbudować się do oporu, aż skończą się wszelkie zapasy. Wilk nie kwapi się z atakiem, a jeśli nawet w pierwszej kolejności odprawi Ryszerda, to warto zainwestować całkowicie w armię i ruszyć na niego(pamiętając oczywiście, żeby kogoś do obrony zostawić...), zapewniam, że nie ma z nim większych problemów. A jeśli się pospieszysz i wyprzedzisz uderzenie Wilka to i Rysiu na dużo nie ucierpi.

PS: A jak już jest w opałach to lubi nas złotem obdarować.
:-)

Pozdrawiam!
_________________
[img:ccb45efadb]http://im...img:ccb45efadb]

[img:ccb45efadb]http://im...img:ccb45efadb]
 
 
 
Lord Praga 
Wędrowiec

Wiek: 30
Posty: 5
Skąd: Z Pragi
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 25 Styczeń 09, 12:17   

Ja lubię grać z Wazirem lub Nizarem. Fajne teksty. Fajne twarze itp. Nienawidzę Wilka. W sojuszu najbardziej lubię być z Kalifem oraz Cesarzem Frederykiem.
_________________

STRONGHOLD NA ZAWSZĘ
Zawszę będę starał się pomagać!!!
 
 
 
Kosmitak 
Wędrowiec

Posty: 8
Skąd: Stargard
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 09, 12:53   

Ja w sojuszu lubię byc z Fryderykiem i Ryszardem bo są po prostu fajni.
Przeciwko to najczęściej wybieram arabów.
Kalif to dla mnie prawie najsłabszy bot - taktyka: bierzemy trebuszę rozwalamy do czerwonego paska jednom wierze, rycerzami biegamy wzdłuż jednej ściany do puki nie zostaną zapalone wszystkie rowy smolne, i na koniec pikinierami albo pałkarzami rozwalamy tom prawie zniszczoną wieżę i zabijamy lorda:)
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 09, 14:50   

Najbardziej za sojusznika lubię mieć Saladyna... To jest gość :) . Z nim bardzo fajnie mi się gra i zazwyczaj wygrywam :]. Rzadko gram mając Saladyna jako przeciwnika.
_________________
|M|pr0
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 09, 15:17   

Przyznam Fryderyk jest bardzo fajny, i te jego "cesarskie" teksty.

A co do KAlifa, to on ma smolne rowy w środku zamku, za pierszym razem jak o tym nie widziałem spaliło mi się 100 wojowników :D
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
KaDek-WHU 
Osadnik


Wiek: 30
Posty: 28
Skąd: Świdwin
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 09, 10:22   

Kita napisał/a:
A co do KAlifa, to on ma smolne rowy w środku zamku, za pierszym razem jak o tym nie widziałem spaliło mi się 100 wojowników :D


Co ? on ma smolne rowy w środku zamku ? jeszcze się z tym nie spotkałem ...
_________________
Kto dostał parę razy po ryju i wie , że nie jest ze szkła ten czuję , że żyję ! WEST HAM UNITED !
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz